Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот ShooterMan » 22 окт 2016 19:52

Какво ръгане, какво блъскане бе...по 5 минути не можехте да пипнете топката, разигравахме пасове където и както си поискахме, то бива да си сляп и кьорав, ама нахален е в повече...Лошо се пада отвисочко ама и реализъм трябва. Напълно обезличихме отбора ви и резултата изобщо не показва тоталното ни игрово надмощие
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот Цецо Чука » 22 окт 2016 19:58

ShooterMan написа:Какво ръгане, какво блъскане бе...по 5 минути не можехте да пипнете топката, разигравахме пасове където и както си поискахме, то бива да си сляп и кьорав, ама нахален е в повече...Лошо се пада отвисочко ама и реализъм трябва. Напълно обезличихме отбора ви и резултата изобщо не показва тоталното ни игрово надмощие


Пич, кво обезличаване като първото полувреме наште беха НАПЪЛНО СПРЕЛИ бе?
Та те ИЗОБЩО не играеха, за кво превъзходство ми говориш, ми ти така ше ми кажеш че утре сте обезличили група тренировъчни конуси на терена, щото наште беха точно тва първото полувреме.
Що не ни обезличихте второто, когато нашите показаха някво желание за игра, ми го изкарахте плътно в собствената си половина.

Обезличили ни били, комик, тоя мач беше реден, осъзнай се.

За всички, които си мислят че са играли нещо днес: моля, пуснете си повторенията на головете, НЯМА на света отбор, който да допусне ЧАК ТОЛКО абдалски голове, освен ако не са били наясно че така трябва.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот venko 1984 » 22 окт 2016 20:37

Ха ха ха, пълнените еклери много са се превъзбудили. Селски пу*ки майни, ама верно ли мислите че сте ни надиграли? Не ни бихте вие, ние сами се бихме. Ако днес играехме с каспичан или с карнобат, резултата щеше да е същия, подценихме ви, ама нека, вярвайте, а въпреки това пак можеше да не спечелите.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот DarkPsy » 22 окт 2016 20:41

Ей, сутляш прокиснал! Що не си е**ш мамата!?

Днес бяхме неузнаваеми. Какви са причините не знам. Според мен Гонзо ни надигра.

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот Мляко с ориз » 23 окт 2016 01:55

venko 1984 написа:Ха ха ха, пълнените еклери много са се превъзбудили. Селски пу*ки майни, ама верно ли мислите че сте ни надиграли? Не ни бихте вие, ние сами се бихме. Ако днес играехме с каспичан или с карнобат, резултата щеше да е същия, подценихме ви, ама нека, вярвайте, а въпреки това пак можеше да не спечелите.

Пълен еклер е циганския ти столипиновски гъз нещастен селяндур жалък.
Дейба селските путки.майни вместо с достойнство да признаят., че са пълен ташак и днеска можеха и с 5 парцала да си тръгнат те се мислят за носители на ШЛ. Ей мижитурки селски - тото бил мача хаха ми по тая логика да кажем.ние, че Гонзо и играчите са го играли на точен второто и затова спряха след третия гол.
Носи ви се славата из цяла България, че сте безмозъчни амеби, ама вие добре си го доказвате всеки път...
Защото сте такава " класа неземна" сте с цели 17 точки и зад нас дето сме себ" ръгали" хаха
Последна промяна от Мляко с ориз на 23 окт 2016 01:57, променено общо 1 път.

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот Мляко с ориз » 23 окт 2016 01:55

DarkPsy написа:Ей, сутляш прокиснал! Що не си е**ш мамата!?

Днес бяхме неузнаваеми. Какви са причините не знам. Според мен Гонзо ни надигра.


Да ти еба майката миндил

Потребителски аватар
borimir3
Мнения: 128
Регистриран на: 30 ное 2014 12:47
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот borimir3 » 23 окт 2016 12:54

Мача свърши след трите гола :!: Трудно се връщат три гола освен ако не си Славия 8-) !Черно море спечелиха с нашата тактика ,ако си играехме на контра друг щеше да е резултата,ама видиш ли :?: Морето нямат победа 14 години .... :roll: подценяване,нека слезем на земята и се трудим повече....браво на Черно море,хубав мач стана :!:

Потребителски аватар
borimir3
Мнения: 128
Регистриран на: 30 ное 2014 12:47
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот borimir3 » 23 окт 2016 12:56

Мляко с ориз написа:
DarkPsy написа:Ей, сутляш прокиснал! Що не си е**ш мамата!?

Днес бяхме неузнаваеми. Какви са причините не знам. Според мен Гонзо ни надигра.


Да ти еба майката миндил

Прокис работа тук нямаш,в Суворово няма кой да цепи дърва :!:

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море

Мнениеот Мляко с ориз » 23 окт 2016 14:15

За родното си село ли говориш хаха - като гледам си наясно кое има или няма. За Суворово не знам, ама в Кричим те търсят да им ореш нивата, че си имал опит, а и си им земляк

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот slash1912 » 23 окт 2016 16:41

Градски,разкажи повече за "великата" ви победа над големия Аякс.В кой турнир беше и как завърши реванша?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта