Висша лига по ТВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Висша лига по ТВ

Мнениеот csimoen2 » 12 авг 2016 13:04

Здравейте колеги и любители на английското първенство,

Дали някой може да сподели информация относно евентуално излъчване на двубоите или за момента ще сме в затъмнение в родния ефир?

Говореше се, че Близо и Мтел ще пуснат собствен канал, както и че високата цена спира Нова, дали има развитие по въпроса?

Нека всеки който има информация да сподели, благодаря.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Висша лига по ТВ

Мнениеот CTAHKO » 12 авг 2016 13:25

Тази седмица май ще я пропуснем и ще търсим стриймове :roll: За по-нататък не знам 8-) Имаше някакви слухове, че пак по Диемите ще се предава, но засега няма потвърждение и си остават слухове 8-) Ако има някой по-запознат, да казва, че и на мен ми е притеснено 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: Висша лига по ТВ

Мнениеот Yan_Bibiyan » 12 авг 2016 13:31

То само слухове има - едни го връщат по платените Диеми, други правят нов канал, който е собственост на Мтел, трети пък правят нов канал на Нова, ама който се излъчва само в мрежите, собственост на Мтел, четвърти заявяват, че никой не го е купил, защото правата били твърде скъпи. Лошото е, че никой с доказан достъп до информация не казва нищо. Иначе и аз мога да се изцепя, че правата са закупени от Евроком и професор Вучков ще коментира мачовете от Англия, защото той разбира от всичко и няма начин да не се заеме с тази задача. Впрочем се размечтах как Професорът ще коментира мачове... идилия! Никой няма да се спаси от безпощадната му критика! :)
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!

Потребителски аватар
blague
Мнения: 586
Регистриран на: 01 мар 2011 12:25
Контакти:

Re: Висша лига по ТВ

Мнениеот blague » 12 авг 2016 13:51

Този въпрос е втория най-задаван въпрос в България, на първо място е къде е Леля Гошка. Има 1 страна в Европа в която не се излъчва първенството, тя е Албания и има една друга страна за която не се знае 1 дни преди началото къде ще се излъчва и тя е България. А може и ние да сме като Албания и да не го дават никъде.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Висша лига по ТВ

Мнениеот Балкански Орел » 12 авг 2016 13:53

Аз ще се наслаждавам на второто им ниво, което за мен е доста по-автентично от първото.И ако наистина диемите не вземат правата за Премиър Лийг ще отразяват доста обстойно втора, трета и четвърта дивизии.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10857
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига по ТВ

Мнениеот ivan56 » 12 авг 2016 14:33

Домуса е виновен 8-)
Не иска да се бръкне 12 мил евра, те го и скръндзата :lol: :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Висша лига по ТВ

Мнениеот CTAHKO » 12 авг 2016 14:36

ivan56 написа:Домуса е виновен 8-)
Не иска да се бръкне 12 мил евра, те го и скръндзата :lol: :lol:

Ако си мисли, че някой ще дава по 4 лева само заради нашите инвалиди, много се лъже 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10857
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига по ТВ

Мнениеот ivan56 » 12 авг 2016 14:40

CTAHKO написа:
ivan56 написа:Домуса е виновен 8-)
Не иска да се бръкне 12 мил евра, те го и скръндзата :lol: :lol:

Ако си мисли, че някой ще дава по 4 лева само заради нашите инвалиди, много се лъже 8-)


Боли го фара Домуса, кво правят в НБГ, той парите от там си ги взе. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
BatKolio
Мнения: 2
Регистриран на: 26 фев 2016 17:21
Контакти:

Re: Висша лига по ТВ

Мнениеот BatKolio » 12 авг 2016 14:56

Ще се спират Диемите... и ще гледаме по интернет! Доста тъпо :cry:

Потребителски аватар
Dexter Lord
Мнения: 581
Регистриран на: 30 юни 2008 15:37
Местоположение: Трибуна Изток
Контакти:

Re: Висша лига по ТВ

Мнениеот Dexter Lord » 12 авг 2016 15:24

Големите мачове от сезон 2016-2017 на английската Висша лига остават в ефира на "Нова Броудкастинг груп", разбра ТОПСПОРТ от отлично информиран източник.

Операторите "Мтел" и "Близу" изгубиха битката за въпросното първенство. Така отново двубоите на Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити, Арсенал, Челси, Ливърпул и компания ще могат да бъдат наблюдавани от българските фенове на футбола по "Нова спорт", "Диема спорт", "Диема екстра" и останалите канали от групата.

Две седмици преди началото на футболната Висша лига на Англия не беше ясно дали тя ще бъде излъчвана в България.

Според публикация в "Дневник", исканата сума за новия сезон е възлизала на 11 милиона евро, като от "Нова Броудкастинг груп" не са били склонни да я платят, тъй като е представлява увеличение от 60%. Според източника на ТОПСПОРТ, финалната сума е претърпяла значителна корекция надолу.

След като вече има споразумение, очаква се до края на деня от "Нова Броудкастинг груп" официално да информират, че срещите от Англия остават в техния ефир.
https://topsport.bg/football/parvo-v-to ... -nova.html
КРАСОТА,ВЯРА,БОРБА!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта