До къде ще стигне България на Европейското?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Fester
Мнения: 61
Регистриран на: 14 апр 2015 12:47
Контакти:

До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот Fester » 19 авг 2015 16:25

След по-малко от два месеца започва Европейското по волейбол, на което България е един от домакините. Как мислите, до къде ще стигнем? Очаквам вашите прогнози, аз лично смятам, че сме сред медалистите :)

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот sandi74 » 19 авг 2015 16:41

До под дивата круша :!: :idea:

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 19 авг 2015 16:51

Полуфинал ще е успех. Оттам нататък всичко е бонус ;) .
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 19 авг 2015 17:40

Ботевъ Пловдивски написа:Полуфинал ще е успех. Оттам нататък всичко е бонус ;) .

+1 :)
[offtopic]А "докъде" е една дума... 8-)[/offtopic]
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот NOMER14 » 19 авг 2015 20:11

Уморих се да повтарям, че на Европейското имаме да изиграем един мач - 1/4 финал с Полша или Германия. Малко вероятно е да завършим първи в групата и да се разминем с тези отбори.

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот tomba » 19 авг 2015 20:12

Франция,Сърбия и Германия са много силни,Русия направи трагично представяне в Световната лига но може сега да са във форма.Чехите може да спънат някой...от нашата група :),за останалите(Хърватия,Естония,Словения,Беларус...) нищо не мога да кажа.

levskiole7
Мнения: 6
Регистриран на: 19 авг 2015 21:43
Контакти:

Re: До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот levskiole7 » 19 авг 2015 21:57

Шампиони, шампиони, шампиони, оле оле.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот TodorT » 20 авг 2015 12:31

NOMER14 написа:Уморих се да повтарям, че на Европейското имаме да изиграем един мач - 1/4 финал с Полша или Германия. Малко вероятно е да завършим първи в групата и да се разминем с тези отбори.

Аз пък си мисля, че ще излъжем немците с 3-2 в групата и ще сме първи. Последен мач от груповата фаза за нас, домакинство.... абе с повече хъс и тактика може и да измъкнем подобен мач.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот Eminem » 20 авг 2015 13:18

NOMER14 написа:Уморих се да повтарям, че на Европейското имаме да изиграем един мач - 1/4 финал с Полша или Германия. Малко вероятно е да завършим първи в групата и да се разминем с тези отбори.

Защо да е малко вероятно да сме първи ? Германия е добър отбор, но не е непобедим. Побеждавали сме ги и сега можем. Също така, отборът ни ще има подкрепата на публиката.

Дано да стигнем до полуфинал, след това ще му мислим.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: До къде ще стигне България на Европейското?

Мнениеот Eminem » 21 авг 2015 13:59

TodorT написа:Аз пък си мисля, че ще излъжем немците с 3-2 в групата и ще сме първи. Последен мач от груповата фаза за нас, домакинство.... абе с повече хъс и тактика може и да измъкнем подобен мач.

Пламен е избрал първо да играем с Германия, защото така ще имат повече време за подготовка за този мач.
За тези, които се чудят, домакинът има право да избере подредбата на мачовете.
Това, че започваме с Германия беше мой избор, не е свързано с жребия. Сега ще видим дали замисълът, който имам, ще е правилен. Идеята ми е, че когато играеш 3 мача под ред е много трудно да подготвиш добре втория и третия само за една сутрин, затова исках максимално тактически да отработя мача с Германия, а за това можеш да използваш цялата седмица преди това. Носи и рискове как ще се разгледат и следващите мачове тактически. Това, обаче, не дава никаква гаранция, че ще го изиграеш добре първия мач, но увеличава шансовете според мен. Една от силните страни на Германия е силния им сервис и когато свикнеш с една зала, сервисът се променя. Разчитаме на това, че ние ще можем да бъдем по-привикнали към залата. Това беше лично моя замисъл защо първия мач да е с Германия”, каза още Константинов.


Върни се в “Евроволей 2015”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост