Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот shotgun blues » 21 фев 2014 17:55

Не виждам защо се занимавате с viali69,този човек във всичко в живота вижда Сащ,Русия,комунизъм и т.н,горкия незнае как изглежда БЪЛГАРИЯ на картата ,тръгнал да нищи световната политика във всяка тема 8-)
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот stefani » 21 фев 2014 18:06

shotgun blues написа:Не виждам защо се занимавате с viali69,този човек във всичко в живота вижда Сащ,Русия,комунизъм и т.н,горкия незнае как изглежда БЪЛГАРИЯ на картата ,тръгнал да нищи световната политика във всяка тема 8-)


viali69 се казва Витали и от там нататък си правете изводите кое и защо прави :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот Niksh0 » 21 фев 2014 18:09

Това беше най-логичното нещо, което можеше да се случи в хокейния турнир. Само заблудените руснаци и нашите русофили бяха убедени в успеха на сборная. Да се радват на 5-тото си място, което отговаря на прдсатвянето им, даже им е много.
А виалито, горкият, заа пореден път разбива със своите теории на конспирацията и капитализма. :lol:
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот Viktor4o_Rs » 21 фев 2014 18:11

viali69 написа:Преди да прочета темата ще отговоря на въпроса в заглавието.
Виж къде печелят милионите си руските хокейни звезди и ще разбереш защо в НХЛ са най-добри, а за националния отбор на Русия са посредствени.
Западът никога не спи ! Той прави политика от всичко ! Убеден съм, че Александър Овечкин и компания са били добре "подковани" в Америка преди да заминат за Сочи ...
По подобен начин след като заиграха в големи европейски клубове нашите футболисти спряха да играят за националния и да имат големи успехи след 94-та година.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Лично ЦРУ е държало Овечкин и Малкин в Гуантанамо, може даже да са ги клонирали и да са изпратили техни двойници, само и само да унижат маломерния император Путя.
Изображение

Потребителски аватар
SuperSpurs
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2010 12:19
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот SuperSpurs » 21 фев 2014 18:18

Сгромолясване е силно казано. Предвид резултатите и играта на Сборная от предходната Олимпиада и Световно то си беше жив успех излизането от групите. Трябва да си много "deluded" за да си очаквал повече от тази распасана команда.
Tottenham Hotspur и Левски София - Can't smile without you

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 фев 2014 18:18

NOMER14 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
NOMER14 написа:...Онова 0-6 от 1979 г. още ги стряска в сънищата хокеистите на НХЛ-то. Героят бе Мишкин - спаси всичко.

Както съм написал и по-горе, на някои СП преди години участваха хокеисти от НХЛ, чиито отбори бяха отпаднали от плейофите за Купата "Стенли", които се провеждаха по същото време, ама кой да чете!?... :o

Капитане,
става въпрос за Challenge Cup'79 в Медисън Скуер Гардън.

Значи греша, забравил съм тази серия... :oops: Тогава бях студент предпоследна година и интересите ми се бяха поизместили в друга посока... ;) Извинявам се за грешката и за иронията в предишния ми пост, която в случая явно е доста неуместна... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот botevist_75 » 21 фев 2014 18:22

viali69 написа:Преди да прочета темата ще отговоря на въпроса в заглавието.
Виж къде печелят милионите си руските хокейни звезди и ще разбереш защо в НХЛ са най-добри, а за националния отбор на Русия са посредствени.
Западът никога не спи ! Той прави политика от всичко ! Убеден съм, че Александър Овечкин и компания са били добре "подковани" в Америка преди да заминат за Сочи ...
По подобен начин след като заиграха в големи европейски клубове нашите футболисти спряха да играят за националния и да имат големи успехи след 94-та година.

За такива приказки се полагат поне 30 години в лагер.В Русия никога не е имало,няма и няма да има корупция.Респективно руснакът никога не се е поддавал,
не се поддава и няма да се подаде на корупция.

Потребителски аватар
stpehenhunt11
Мнения: 311
Регистриран на: 24 дек 2009 12:50
Skype: zveko_1995
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот stpehenhunt11 » 21 фев 2014 18:30

интересно е как специалистите във футболните теми се оказаха и хокейни специалисти :) :) :)
https://www.facebook.com/worldoftheshirts?fref=ts Луд колекционер на тениски :) :)

Потребителски аватар
IvanGit
Мнения: 423
Регистриран на: 06 мар 2011 09:49
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот IvanGit » 21 фев 2014 18:47

stpehenhunt11 написа:интересно е как специалистите във футболните теми се оказаха и хокейни специалисти :) :) :)


Дори и за неспециалисти е видно ,че атрактивния и комбинативен хокей ,който играеше Сборная до Албървил ,92 вече отдавна е спомен.Може би не разбирам ,но ако се заложи предимно на играчи от КХЛ вместо НХЛ и то предимно от един отбор-за да са сработени нещата ще са много по-добре

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Защо бившата "Сборная" се сгромоляса в Сочи.

Мнениеот za nas e toj religiq » 21 фев 2014 19:28

някой знае ли къде може да се гледа САЩ- Канада ? Направо съм в шок как по нито една тв , не дават най голямото зрелище на зимната олимпиада :shock:


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта