Всекидневна за Ботев Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
nexus7910
Мнения: 247
Регистриран на: 25 фев 2013 12:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот nexus7910 » 30 окт 2013 18:15

Stanimir-74 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
slash1912 написа:....Грандоманските изхвърляния ги търси на друго място...ще ти помогна-в един краен квартал на София,където всяка година събират калъфки и правят географски открития.

Майна, ти очевидно слабо познаваш София, но невежеството ти е простено. Всъщност село Подуяне става квартал на София още през 1895 година и се намира доста близо до центъра на града. ;)

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0% ... 0%BD%D0%B5

По темата: Типично за пловдивчани (аз съм роден в Пловдив и познавам и кътните ви зъби) вие сложихте каруцата пред коня. Колегата преди мен го е казал много точно: Мястото ви е в средата на таблицата. Знаех, че при първите неуспехи ще започнете да плюете Мъри - вие просто не го заслужавате, провинциалистчета... 8-)
П.П. Ние можем да събираме калъфки, ами вашето отборче с какво може да се похвали, освен че три пъти през този век е печелило промоция за "А" група?!... :lol:

Прав си, доста е близо до центъра... на 15-20 минути, ама със самолет :)
От 4-тия етаж виждаш НДК-то, а базар ПодУЯне е до Попа :mrgreen:
А т'ва за средата на таблицата си е резервирано за Вас, все пак имате годишнина скоро...

Абе момко хич не умен..... От квартал Левски през герана и съм пред народното събрание за 7-10 мин, кви глупости пишете.... Май някой от Подуене яко ви е бъркал в задниците че да злобеете толкова
Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто я изчакай да се наведе.....

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Red_Girl » 30 окт 2013 18:20

Ааа, да си имаме уважението.. Аз живея кажи речи при Подуяне.. И не е краен квартал. До нац стадион или центъра съм за 15-20 мин ако има много движение..
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Pichichi » 30 окт 2013 18:22

:lol:
Всекидневната на Ботев а се разцъкват маршрути из софийските квартали, евала!

:lol:
:mrgreen:

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот child in time » 30 окт 2013 18:25

Слаб мач на Ботев Пловдив. Не прави чест подобно оправдание на Мъри! Пак терена , до кога? ;)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
chef_donchev
Мнения: 38
Регистриран на: 22 мар 2011 10:53
Skype: batmari1
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот chef_donchev » 30 окт 2013 18:31

Не мога да повярвам че плюем треньора всякаш мачовете с Локо, Левски(в Пловдив два пъти), Щутгарт, Астана(за Левскарчетата ИРТИШ), бяха преди години щом сме играли така пак ще се случи и то още срещу литекс в събота КАНАРИ вземете се в ръце да напълним стадиона и да покажем че не само в добро(като говеда, чорбари, буфери и др животни) сме зад отбора-ЗААааа пей със цяло гърло запей не се жали ......................................................

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот slash1912 » 30 окт 2013 18:35

Личното ми мнение е,че трябва Мъри да се остави да си оправи кашата,която сам забърка.Миналата година направихме грешка да изгоним Феро след 2 загуби преди края на сезона,няма нужда да я повтаряме.
Image

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 30 окт 2013 18:38

chef_donchev написа:Не мога да повярвам че плюем треньора всякаш мачовете с Локо, Левски(в Пловдив два пъти), Щутгарт, Астана(за Левскарчетата ИРТИШ), бяха преди години щом сме играли така пак ще се случи и то още срещу литекс в събота КАНАРИ вземете се в ръце да напълним стадиона и да покажем че не само в добро(като говеда, чорбари, буфери и др животни) сме зад отбора-ЗААааа пей със цяло гърло запей не се жали ......................................................


Разбира се, че ще сме на стадиона! Викаш играта ни се е загубила, но пак ще се намери? :) Харесва ми тази гледна точка, дай Боже да се намери още срещу Литекс! 8-)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Stanimir-74
Мнения: 585
Регистриран на: 01 окт 2009 12:44

Re: Всекидневна

Мнениеот Stanimir-74 » 30 окт 2013 19:10

nexus7910 написа:
Stanimir-74 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
slash1912 написа:....Грандоманските изхвърляния ги търси на друго място...ще ти помогна-в един краен квартал на София,където всяка година събират калъфки и правят географски открития.

Майна, ти очевидно слабо познаваш София, но невежеството ти е простено. Всъщност село Подуяне става квартал на София още през 1895 година и се намира доста близо до центъра на града. ;)

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0% ... 0%BD%D0%B5

По темата: Типично за пловдивчани (аз съм роден в Пловдив и познавам и кътните ви зъби) вие сложихте каруцата пред коня. Колегата преди мен го е казал много точно: Мястото ви е в средата на таблицата. Знаех, че при първите неуспехи ще започнете да плюете Мъри - вие просто не го заслужавате, провинциалистчета... 8-)
П.П. Ние можем да събираме калъфки, ами вашето отборче с какво може да се похвали, освен че три пъти през този век е печелило промоция за "А" група?!... :lol:

Прав си, доста е близо до центъра... на 15-20 минути, ама със самолет :)
От 4-тия етаж виждаш НДК-то, а базар ПодУЯне е до Попа :mrgreen:
А т'ва за средата на таблицата си е резервирано за Вас, все пак имате годишнина скоро...

Абе момко хич не умен..... От квартал Левски през герана и съм пред народното събрание за 7-10 мин, кви глупости пишете.... Май някой от Подуене яко ви е бъркал в задниците че да злобеете толкова

Ти явно си ядрен физик, а тук си за развлечение между докторатите. Аз по случайност имам апартамент и в Левски Г и добре знам за колко време се стига до центъра. Това не значи, че не сте краен квартал, но явно имате много сериозни комплекси от това. Относно това, къде са ни бъркали - то всички знаем, има таблици, статистики... А и Тройчо е специалист-бъркач!

Потребителски аватар
BONGA
Мнения: 51
Регистриран на: 16 яну 2009 12:21
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот BONGA » 30 окт 2013 19:12

ЛЮБОВТААААА КЪМ БОТЕВ ПЛОВДИИИВ-НИКОГА НЕ ЩЕ УМРЕЕЕЕЕЕ-ЗАЕДНО ДОРИ В АДАА НИЕ ЩЕ ГО СЛЕДВА МЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!Братя КАНАРИ нека не униваме,нека не се изказваме лошо за хората които работят в нашия клуб!!!Сега е тежко положението-ДА,но какво от това?Винаги сме вярвали в отбора,винаги сме били зад него!Нека го направим и сега!НИЕ СМЕ БОТЕВ ПЛОВДИВ!!!!!АЙЙЙ КАНАРИИИ С ЛЮБОВ В СЪРЦАТАА ВСИЧКИ ЗАЕДНОО!!
ОТ МАЛЪК ОЩЕ ЗНАМ ЧЕ ОТ БОТЕВ НЯМА ПО-ГОЛЯМ

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот slash1912 » 30 окт 2013 20:11

В момента Мъри ,Сашо и футболистите отговарят на въпросите на Бултрасите пред стадиона.
Image


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта