Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот Parmalat » 30 авг 2013 01:22

1 Урна

Валенсия(Испания),Лион(Франция),Тотнъм(Англия),Динамо Киев(Украйна),ПСВ Айндховен(Холандия),Бордо(Франция),
Рубин Казан(Русия),Севиля(Испания),Стандарт Лиеж(Белгия),Фиорентина(Италия),Лацио(Италия),Бешикташ(Турция)

2 Урна

ПАОК(Гърция),Ред Бул(Австрия),Генк(Белгия),Динамо Загреб(Хърватия),Днипро(Украйна),Трабзонспор(Турция),
Анжи Махачкала(Русия),Реал Бетис(Испания),Уигън(Англия),Суонзи(Англия),Фрайбург(Германия)

3 Урна

Айнтрахт Франкфурт(Германия),Витория Гимараеш(Португалия),Легия Варшава(Полша),Макаби Хайфа(Израел),Рапид Виена(Австрия),Пасош де Ферейра(Португалия),Ещорил(Португалия),Шериф Тираспол(Молдова),Черноморец Одеса(Украйна).Марибор(Словения),Кубан Краснодар(Русия)

4 Урна

Елфсборг(Швеция),Макаби Тел Авив(Израел),Слован Либерец(Чехия),Тюн(Швейцария),Золте Варегем(Белгия),Аполон Лимасол(Кипър),Сент Гален(Швейцария),Есберг(Дания),Риека(Хърватия),Лудогорец(България),Шахтьор Караканди(Казахстан),Пандури(Румъния)


Аз Алкмаар-Атромитос е прекратен при резултат 0-1 заради пожар и утре от 12 часа на обяд се очаква да се доиграе мача.Холандците са с коефициент 39.912 и ако се класират ще са във втора урна,а Фрайбург изпада в трета..Атромитос е с коефициент 8.760 и ще е в четвърта Урна ако успее да се класира.

46 отбора са сигурните до момента

Аз/Атромитос ще определят 47-ия,а утре с жребий ще се определи и последния 48-и който трябва да замени Фенербахче.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот CHE » 30 авг 2013 01:39

Искам Стандарт,Залсбург и Марибор и със сигорност ще се класираме ,дано поне 2 от тези отбори ни се паднат.

Потребителски аватар
bojo0o0o94
Мнения: 878
Регистриран на: 14 юли 2010 15:40
Skype: bojo0o0o94
Контакти:

Re: Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот bojo0o0o94 » 30 авг 2013 01:40

Я некой да ми обясни като Аз/Атромитос ще доиграват утре как ще се изтегли жребият за групите който също е утре? Кой коефициент ще се използва при жребия този на Аз или на Атромитос за да се постави отбор от тази двойка в дадена урна? :) Тоя сезон тия от Уефа се видяха в чудо май

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот Parmalat » 30 авг 2013 01:44

bojo0o0o94 написа:Я некой да ми обясни като Аз/Атромитос ще доиграват утре как ще се изтегли жребият за групите който също е утре? Кой коефициент ще се използва при жребия този на Аз или на Атромитос за да се постави отбор от тази двойка в дадена урна? :) Тоя сезон тия от Уефа се видяха в чудо май


Мачът ще се доиграе на обяд,а жребия е слетобяд.На мен ми е по-интересно с какъв жребий ще орпеделят последния 48-и участник?

Иначе пожелава на Лудогорец да са в една група с Бордо,Динамо Загреб и Шериф Тираспол.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
bojo0o0o94
Мнения: 878
Регистриран на: 14 юли 2010 15:40
Skype: bojo0o0o94
Контакти:

Re: Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот bojo0o0o94 » 30 авг 2013 01:55

Parmalat написа:
bojo0o0o94 написа:Я некой да ми обясни като Аз/Атромитос ще доиграват утре как ще се изтегли жребият за групите който също е утре? Кой коефициент ще се използва при жребия този на Аз или на Атромитос за да се постави отбор от тази двойка в дадена урна? :) Тоя сезон тия от Уефа се видяха в чудо май


Мачът ще се доиграе на обяд,а жребия е слетобяд.На мен ми е по-интересно с какъв жребий ще орпеделят последния 48-и участник?

Иначе пожелава на Лудогорец да са в една група с Бордо,Динамо Загреб и Шериф Тираспол.

Мачът на обяд, а жребия след обед! :) Преди това друг жребии за попълване на бройката отбори. Голяма обърквация в Уефа кво остава за нащо БФС!!!

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот amstel_beer » 30 авг 2013 02:03

Parmalat написа:
bojo0o0o94 написа:Я некой да ми обясни като Аз/Атромитос ще доиграват утре как ще се изтегли жребият за групите който също е утре? Кой коефициент ще се използва при жребия този на Аз или на Атромитос за да се постави отбор от тази двойка в дадена урна? :) Тоя сезон тия от Уефа се видяха в чудо май


Мачът ще се доиграе на обяд,а жребия е слетобяд.На мен ми е по-интересно с какъв жребий ще орпеделят последния 48-и участник?

Иначе пожелава на Лудогорец да са в една група с Бордо,Динамо Загреб и Шериф Тираспол.

Аз предпочитам Генк и Марибор от 2 и 3-та урна. :)

Потребителски аватар
zlostar
Мнения: 616
Регистриран на: 07 фев 2009 01:14
Контакти:

Re: Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот zlostar » 30 авг 2013 02:07

CHE написа:Искам Стандарт,Залсбург и Марибор и със сигорност ще се класираме ,дано поне 2 от тези отбори ни се паднат.


класираМЕ??? да НИ се паднат??? Ти на колко отбора си фен?

Потребителски аватар
molteni
Мнения: 1365
Регистриран на: 08 юни 2011 23:40
Контакти:

Re: Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот molteni » 30 авг 2013 02:08

1.Тотнъм
2.Анжи
3.Шериф
4.Лудогорец

Потребителски аватар
zlostar
Мнения: 616
Регистриран на: 07 фев 2009 01:14
Контакти:

Re: Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот zlostar » 30 авг 2013 02:14

Parmalat написа:
1 Урна

Валенсия(Испания),Лион(Франция),Тотнъм(Англия),Динамо Киев(Украйна),ПСВ Айндховен(Холандия),Бордо(Франция),
Рубин Казан(Русия),Севиля(Испания),Стандарт Лиеж(Белгия),Фиорентина(Италия),Лацио(Италия),Бешикташ(Турция)


Аз/Атромитос ще определят 47-ия,а утре с жребий ще се определи и последния 48-и който трябва да замени Фенербахче.


1. Жребият за определяне на 48мият участник е утре в 10:00 сутринта.
2. Мачът АЗ - Астромитос започва в 12:00 сутринта и ще се доиграва от 59мин
3. Жребият за групите е от 14:00
4. Бешикташ най- вероятно ще участват на жребия и след това ще бъдат извадени, а на тяхно място ще играят Тромсьо.
5. АЗ ако се класира е с по- добър коефициент от Бешикташ и ще бъдат в първа, а не във втора урна както си копирал някой тъп журналист.

Потребителски аватар
blague
Мнения: 586
Регистриран на: 01 мар 2011 12:25
Контакти:

Re: Жребият в Лига Европа-Урните са почти разпределени

Мнениеот blague » 30 авг 2013 02:17

1. Бешикташ(Турция)
2. ПАОК(Гърция)
3. Кубан Краснодар(Русия)
4. Лудогорец(България)

Да има Шоу :).


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: zzrulzzz и 29 госта