ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд - 2:0 (3:4 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот гражданин от село » 01 май 2013 00:16

Що този балон Реал Мадрид всяка година някой го пука?

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот MCMXIII » 01 май 2013 00:17

Linky написа:Пропуските в първите 20 минути бяха фатални, лично аз след тях даже не очаквах да победим защото футболистите се демотивираха за известно време. :evil:
Но какво да правиш, огромен Реал Мадрид, аз друго не мога да кажа, нека ги плюят, че са отпаднали, но те отпаднаха заради първия мач. В този мач няма защо и как да ги плюят. Трудно е, но това е. Борусия с добър футбол на моменти, помощ от съдията и късмет се класираха (още срещу малага, а после и дузпата срещу Реал се оказа решаваща.). Не знам за Моуриньо, не знам за Роналдо, но за мен трябва да останат, Реал Мадрид заслужава да спечели шампионска лига с тях. Имам забележки към някои футболисти, но ще си ги спестя.


Пич, Реал пк вкараха в Дортмунд от "тъч Фантом" ;) Стига детинщини...
Реал игра много добре и имаше пропуски, Дортмунд също имаше пропуски. Накрая единият отбор продължава. Заслужено според мен.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот shotgun blues » 01 май 2013 00:19

Madridist написа:
shotgun blues написа:Модрич 40- милиона,Ди Мария 30 милиона,Коентрао 30 милиона,Йозил 15 милиона ,Kedira 10/15 милиона,Кайехон 6/7 милиона
не стават ли над 130 милиона + играчите които бяха взети при Пелегрини за над 200 + по старите Рамос,Пепе и т.н.
отбор за над 400 милиона не може да се класира на един финал ?
Аз си съм виновен за това ????????????????


130 милиона изхарчени за три сезона? Моуриньо се нарежда сред треньорите при управлението на Перез изхарчили най-МАЛКО пари. А така, ако правим сметки за изхарчени трансфери , Манчестър Сити и ПСЖ всяка година трябва да са полуфиналисти в ШЛ . Кажи само Шотгъне, днес футболистите на Реал Мадрид опозориха ли клуба, имаха ли морал, играха ли като жени според теб ???

като жени не ,постараха се ,но им се получи в общо 30 минути от мача,реално погледнато.След 20 минута на първото полувреме се обезвериха след пропуските и второто Борусия изпусна чистите положения,гола на Бензема в 80 м даде нов импулс,но общо 30 минути са това.като ги прибавиш с първия мач,Реал игра 30/35 минути на тези полуфинали,което за този отбор с тези футболисти,треньор и претенции и недостатъчно
Аз искам да ви питам,кой е виновен РЕАЛ така и да не може да играе финал в ШЛ?Вие не говорите против отбора,но искам да ви питам кой НОСИ ВИНА за това.Политиката на отбора,футболстите,треньора,какво не е наред ,че не се получава ?
В крайна сметка Роналдо,Кака и кой ли не се взе,даже и най-успешния треньор в последните години и не става,кой носи вина и на какво се дължи това според вас ? :roll:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот BadBoy » 01 май 2013 00:21

Е за Реал и с пари не става, догодина може да се пробват с юношите Изображение
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот Madridist » 01 май 2013 00:22

bilyaletdinov написа:
В интерес на истината Моу дойде да вдига титли. Това, че играете 1/2-финали за лигата и Моу проспива вече втори път първия мач е факт. В първенството взехте една титла и още 2 калъфки +CDR и Суперкупата. Пак ти казвам не затова дойде Моу. От друга страна се конфронтира с легенда на отбора като Икер...абе отвсякъде доста противоречив престой. Според мен Реал е единственото място на което не можа да си свърши работата..Може би с татко Карло или Клоп ще имате повече успехи? Ще видим.


Ако визираш, че сме проспали и миналата година двубоя с Байерн Мюнхен, ще ти кажа, че Реал Мадрид по традиция си "проспива" гостуванията в Германия в евротурнирите (от 25 мача - 18 загуби, 6 равни, 1 победа). За успехите му в Испания, мисля че не са много треньорите, които да успеят да се надбягват цял сезон с най-силния отбор последното десетилиетие във футбола, в крайна сметка да финишират преди него, след победа в директния за титлата двубой и да постави рекорд по точки и голове в историята на Примера. За конфронтацията с Икер Касийяс си прав, но в крайна сметка някои фенове на Реал Мадрид, защитавайки Сан Икер, са категорично против Диего Лопез. А той ни извади на Олд Трафорд срещу Юнайтед, днес също направи спасяването на мача, когато изби удара на Гьондоган. Да не говорим, че Диего Лопез е юноша на Реал Мадрид , мадридист. Иначе съм съгласен с теб, че в Реал Мадрид престоят му е много дискусионен, и за първи път напуска отбор, в който феновете и футболистите му са разделени на два лагера - за или против него.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот shotgun blues » 01 май 2013 00:26

гражданин от село написа:Що този балон Реал Мадрид всяка година някой го пука?

никой не ти казва....ако прочетеш внимателно,май аз съм виновен
не сериозно за 4 години не стана с Роналдо,Кака и т.н,сега с новия треньор,Бейл и който купят ще се почва отначало
Сигурен съм,че новия президент ще пръсне едно 150/200 милиона лятоото,отсега ги виждам БЕЙЛ 60/70 милиона,нов напдател Кавани ли незнам кой си 50 милиона,нов халф 20/30 милиона,нов деен бек еди колко си милиона :)
Ще има трансферни бомби с които да се зарадват феновете,а след това шъ видим :geek:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот daniel875 » 01 май 2013 00:27

Това ми е по - скоро идеята и на мен. С пари се вижда вече толкова години, че няма да стане. Няма нужда да играят толкова скъпи играчи в клуб от такъв ранг и да не правят нищо. Именно в такива мачове се вижда, че Йозил, Кедира, Модрич, Роналдо дори не стават за "Реал". Моите уважения, но ако Касийяс беше титуляр, както и Кака, а може би още някой, тогава всичко щеше да е друго. Такъв "Реал" нека не се сравнява с онзи от преди повече от половин век. Единствената прилика са количеството голове, но трофеите липсват.
На Флорентино Перес му е все толкова дали ще спечели КЕШ. Той просто се интересува от парите.
Така че, както казах, може да ми се сърдите, но Моуриньо е най - големият виновник за провала. Тези "успехи" в турнира за Купата или минаване на осминафинал ги приказвайте на някой заблуден. Запалянковците по света на големите отбори трябва да бъдат и жестоки, а не да мислят, че отборът им е малък. В това отношение Шотгън е абсолютно прав, макар че малко го избива на ултрас.
Големите отбори явно са в нещо като зимен сън, но все ще се събудят. Ето, че "Байерн" го направи.
"Милан" се сети за това, което правеха в Бавария от години. Остава "Реал" да си гледа по - добре на юношите. За "Аякс" е ясно, че не забравят малките.
Великите клубове няма смисъл да се надпреварват с новобогаташите, харчейки много пари, защото това е безсмислено. Трябва да си изградят стратегия, при това цялостна, за да успеят. Все ще им дойде отново времето. Няма начин. Въпросът е, че прекалено много станаха отборите с пари и вече няма да е толкова лесно да спечели този турнир, но затова имат самочувствието, че са го правили и ще го направят.
Великите клубове са пет, другите са плява.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот bojkyy » 01 май 2013 00:31

90-минути на Бернабеу не се оказаха толкова дълги колкото ми се искаше, но понесупер симпатичен отбор като Дортмунд ще на земята мега антипатичните ми Байерн. Видя се, че спешно ни трябва заместник на Чаби Алонсо,като не му върви играта и е пълна мъка. Аз си мисля, че след тея мачове които направи Лева срещу нас нищо чудно от лятото да го видим с белия екип, както напрайха Барса с Стоичков
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот гражданин от село » 01 май 2013 00:32

shotgun blues написа:В крайна сметка Роналдо,Кака и кой ли не се взе,даже и най-успешния треньор в последните години и не става,кой носи вина и на какво се дължи това според вас ? :roll:

Защото в една система(машина)е важно добрата схема и да си пасват отделните елементи и да са на прилично нива,разбира се.Другият вариант купуваш,защото ти дават безумни чужди пари всичко уж най-добро,но то е трудно съвместимо и машинката започва да скърца и не действа,както си си въобразявал.Например с/у Шкода и Рено на Сеата може и да му се получат работите,ама с/у Голфо,не. ;)

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Борусия Дортмунд 30.04, 21:45

Мнениеот UNBEATABLE » 01 май 2013 00:33

K'во да кажа... отстранихме се сами след тези пропуски, лично на мен ми скъсаха нервите, сериозно! Но има едно нещо, което още повече ми къса нервите, и дано това НЕЩО, на което ще му е********!@#)&!(%!)#%)$@^(%)@І $!*@($&)#*%$#І@І# ..... да спре да изнервя още повече положението и да ми се прави на много умен и отворен тука, като пише цял сезон едно и също, защото пак повтарям ще му Е!@)#(!@*#@І%І)!#+І!@ІЗ#!@(#*)!@&$#@%$І(^%І&^+І#@+$І! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта