“ЕТЪР 1924″ СЕ ПРЕМЕСТИ В СЛИВЕН!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Bolyar
Мнения: 101
Регистриран на: 18 окт 2011 16:45
Контакти:

Re: “ЕТЪР 1924″ СЕ ПРЕМЕСТИ В СЛИВЕН!

Мнениеот Bolyar » 15 фев 2013 19:23

"Гуменката", "Гяура" и "Антифена" на изпроводяк се извиниха на всички фенове. :)

Изображение

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: “ЕТЪР 1924″ СЕ ПРЕМЕСТИ В СЛИВЕН!

Мнениеот izumrud » 15 фев 2013 21:11

noi написа:Радвам се за вас! Заслужавате по-добри собственици и по-добра съдба. Миналата година в Б група ви гледах мача срещу Сливен, хареса ми обстановката по трибуните. Успех!


Може ли да попитам с какво точно заслужават по-добра съдба? но честно, искам аргументи
за мене всеки си заслужава съдбата, която има

на първо място този Етър 1924 си креташе в Б и В групата, докато Петър ХРистов-Дито и една друга мутра, която му е брат (димитър манолов), не решиха да стават кмет на града. Т.е кмета щеше да е Дитото, Петър Христов - за който не знае, това е същият бизнесмен, който преди години имаше фирма Дито и издържаше Локо Го, та трошаха костите на хората като гостуват
обаче Дито беше преебан и не стана кмет, с което му писна и спря с футбола. Той беше решил като стане кмет да източва общината като Лечката (каква ирония сега тоя отбор се мести в Сливен), обаче не му излязоха сметките и даде отбора на турчетата
Те, хората, нормално - искат да си правят техен проект. И аз да съм навън някъде, и аз ще взимам българи, нали?????

и сега понеже тия турчета се оказаха слаби и все пак те гледат тях си (нормално е), т.нар фенове на етър 1924 решиха да се репчат...не ги искали...

първо - създайте проект, който да работи
второ - направете терени, че за школата нямате, а ритате на старото военно училище
трето - за какъв чеп ви е А група, като по население отговаряте на В ???
четвърто - след 1991 г какво се надградили във футбола?

отговорете си на тия въпроси и тогава смятайте дали заслужавате и тия собственици

нищо лично, имал съм във физическия смисъл доста търновски жени и момичета, имам сантименти. Но просто не виждате ли как стоят нещата в живота и при вас, специално??

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: “ЕТЪР 1924″ СЕ ПРЕМЕСТИ В СЛИВЕН!

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 фев 2013 23:13

Ъъъъ пичове, кажете че това е няк'ъв майтап !??
Какво ще прави Етър Велико Търново под "Сините камъни" ?? :roll:
Защо не избрахте Севлиево, или някое по-близко място ... :?

По-мое мнение целта е отборът да играе възможно най-далеч от Търновград, за да се избегне народната
( болярска ) ... "Любов".
Кавичките не са случайни ...
Незнам защо се допусна турска собственост в отбора.
Не вярвам общината ви да е толкова бедна, че да неможе да отдели някой лев за издръжка на отбора.
Сливен например, се дотира с 300 бона от общината ...
Едвали сме "по-богата" община от вас. :roll:

Етър в Сливен ... Тук има нещо гнило !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: “ЕТЪР 1924″ СЕ ПРЕМЕСТИ В СЛИВЕН!

Мнениеот ivo_gf » 16 фев 2013 08:42

Ей такъв ни е целия футбол. Отбори икони у нас се затриват... Този процес при Етър е почнал обаче много отдавна, още от 91-а насам. 20 години без футбол на най-високо ниво и невероятен отлив на публика, то е и нормално, това е цяло поколение без футбол в А група. И към днешна дата някви фесове си правят гаргара с великотърновци. Жалко... Не са само те, разбира се, до Етър се нареждат отбори като Дунав, Спартак Плевен, Спартак Варна...


drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: “ЕТЪР 1924″ СЕ ПРЕМЕСТИ В СЛИВЕН!

Мнениеот drvasko98 » 27 фев 2013 13:19

ivo_gf написа:Ей такъв ни е целия футбол. Отбори икони у нас се затриват... Този процес при Етър е почнал обаче много отдавна, още от 91-а насам. 20 години без футбол на най-високо ниво и невероятен отлив на публика, то е и нормално, това е цяло поколение без футбол в А група. И към днешна дата някви фесове си правят гаргара с великотърновци. Жалко... Не са само те, разбира се, до Етър се нареждат отбори като Дунав, Спартак Плевен, Спартак Варна...


Това е така, няма я публиката, защото Етър не съществува като мъжки отбор вече над 10 години. Това не е Етър и е нормално да го разиграват като панаирджийска мечка из България. Този Етър 1924 не е никаква икона и нормално не се приема за правоприемник на Етър, просто защото не е такъв. Не случайнто навсякъде в статистиката се пише, че това е първо участие на клуба в А група. Даже и екипите са някакви грозни лилави, а не старият виолетов цвят.


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта