Етър и двойния аршин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Етър и двойния аршин

Мнениеот child in time » 29 окт 2012 22:50

Така така господата от БФС се направиха на страшни! Но на кого на ЦСКА с дълговете ? О нееее на Етър Велико Търново! Защо? Ами защото могат! Защото на този отбор който не е Софийски можем да се направим на велики! Безстрашни са ! Браво !
Цирка си продължава малките ги мачкат големите си вършат каквото си искат , а измекярите от БФС каквото им кажат!
Е питам това решение принципно ли е аршина еднакъв ли е ? Ми не е . То просто си е за измиване на нааканите дупета които със все по - голяма скорост водят БГ футбола към закриване!
Благодаря БФС така се прави !
Смях в залата! ;)

Текст Гонг: Българският футболен съюз официално предупреди Етър Велико Търново, че клубът може да бъде изваден от А група и всички турнири и първенства, организирани от централата, ако не изплати задълженията си в срок. БФС даде на Етър шанс да заплати дължимите суми до 16 часа на 30 октомври, вторник, като при неизпълнение, новакът в А група ще бъде изваден от елита. Причината за суровата санкция са невнесени глоби и имуществени санкции.

Ето и формулировката на Дисциплинарната комисия:

„Поради невнесени глоби и имуществени санкции в определените срокове, на основание чл.67, ал.1 и във връзка с чл.43, ал.1, б „Г” от ДП на БФС, ДК налага на ПФК”Етър” имуществена санкция в размер на 500 лева и дава срок до 16.00 часа на 30.10.2012 г. да се изплатят дължимите суми. При неизпълнение на решението, на основание чл.43, ал.1, буква „Д”, клубът няма да бъде допуснат до участие в първенствата и турнирите на БФС до пълното им заплащане.“
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Етър и двойния аршин

Мнениеот шивача » 29 окт 2012 22:55

:lol: :lol: :lol:
Запознай се с правилника на бфс и ще разбереш, за кво иде реч....... И не забравяй, че ЦСКА е под мониторинг на УЕФА, така че няма кой да ни спасява, ако згазим лука. Отделно има и финансов феърплей, който влиза в сила от януари, та и там няма мърдане.....
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Етър и двойния аршин

Мнениеот stn » 29 окт 2012 22:55

Фен на Локомотив се затревожил за ЦСКА и Етър, а не за отбора му, който е пред изпадане :shock:

Ти, ако нямаш месечни доходи банката ще ти отпусне ли заем? Така и с ЦСКА. Едните са осигурени, а другите не.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Етър и двойния аршин

Мнениеот sandi74 » 29 окт 2012 22:55

Ти пък що ревеш?Ако ги изхвърлят от групата на кяр сте вие.Преки конкуренти сте в битката за оцеляване. :) :) :)

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Етър и двойния аршин

Мнениеот stn » 29 окт 2012 22:57

sandi74 написа:Ти пък що ревеш?Ако ги изхвърлят от групата на кяр сте вие.Преки конкуренти сте в битката за оцеляване. :) :) :)


Ако вземат да решат, че въпреки изваждането им ще отпадат пак четири отбора. Сигурно заради това се е разтревожило момчето.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Етър и двойния аршин

Мнениеот child in time » 29 окт 2012 23:01

шивача написа::lol: :lol: :lol:
Запознай се с правилника на бфс и ще разбереш, за кво иде реч....... И не забравяй, че ЦСКА е под мониторинг на УЕФА, така че няма кой да ни спасява, ако згазим лука. Отделно има и финансов феърплей, който влиза в сила от януари, та и там няма мърдане.....

:) :) :) Правилника на БФС? Ми че той е като конституцията! Хубава книжка но пък кой ли я спазва? Въпроса е принципно ли е да го забиваш на малките отбори а да оставяш " грандовете" да си развяват кончето както си искат с години? Изхвърляне от групата? Не ме интересува кой ви спасява истината е че ако аршина бе еднакъв за всички Вие отдавна да сте из групите! Мониторинг! Не ме разсмивай! :) :) :)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Етър и двойния аршин

Мнениеот шивача » 29 окт 2012 23:07

child in time написа:
шивача написа::lol: :lol: :lol:
Запознай се с правилника на бфс и ще разбереш, за кво иде реч....... И не забравяй, че ЦСКА е под мониторинг на УЕФА, така че няма кой да ни спасява, ако згазим лука. Отделно има и финансов феърплей, който влиза в сила от януари, та и там няма мърдане.....

:) :) :) Правилника на БФС? Ми че той е като конституцията! Хубава книжка но пък кой ли я спазва? Въпроса е принципно ли е да го забиваш на малките отбори а да оставяш " грандовете" да си развяват кончето както си искат с години? Изхвърляне от групата? Не ме интересува кой ви спасява истината е че ако аршина бе еднакъв за всички Вие отдавна да сте из групите! Мониторинг! Не ме разсмивай! :) :) :)

вярно е, че по времето на Томов ни спасиха, но сега няма причина да ни "изхвърлят"...а за мониторинг, там хептен не ти е ясна, щом два реда от правилника не разбираш!!! Иначе съм съгласен, че ни подпират нас , Левски и напоследък Лудогорец и Литекс, жалко е! Но къде не е така, в Испания ли, в англия или в италия???
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Етър и двойния аршин

Мнениеот child in time » 29 окт 2012 23:08

stn написа:Фен на Локомотив се затревожил за ЦСКА и Етър, а не за отбора му, който е пред изпадане :shock:

Ти, ако нямаш месечни доходи банката ще ти отпусне ли заем? Така и с ЦСКА. Едните са осигурени, а другите не.

Да изпаднем ? Ще ти се . Фен съм на Лкомотив Пд но страшно много се дразня от такива простотии ! Като всичко в БГ нахакват го на малкия човек! Защо? Ми защото могат! И докато сме на тоя хал ни държава ни футбол ще имаме! Така е едните имат безчетен кредит в БФС , а другите по общия параграф! ;) Не благодаря!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Етър и двойния аршин

Мнениеот child in time » 29 окт 2012 23:14

шивача написа:
child in time написа:
шивача написа::lol: :lol: :lol:
Запознай се с правилника на бфс и ще разбереш, за кво иде реч....... И не забравяй, че ЦСКА е под мониторинг на УЕФА, така че няма кой да ни спасява, ако згазим лука. Отделно има и финансов феърплей, който влиза в сила от януари, та и там няма мърдане.....

:) :) :) Правилника на БФС? Ми че той е като конституцията! Хубава книжка но пък кой ли я спазва? Въпроса е принципно ли е да го забиваш на малките отбори а да оставяш " грандовете" да си развяват кончето както си искат с години? Изхвърляне от групата? Не ме интересува кой ви спасява истината е че ако аршина бе еднакъв за всички Вие отдавна да сте из групите! Мониторинг! Не ме разсмивай! :) :) :)

вярно е, че по времето на Томов ни спасиха, но сега няма причина да ни "изхвърлят"...а за мониторинг, там хептен не ти е ясна, щом два реда от правилника не разбираш!!! Иначе съм съгласен, че ни подпират нас , Левски и напоследък Лудогорец и Литекс, жалко е! Но къде не е така, в Испания ли, в англия или в италия???

Приятелю Евала! Ти си първия фен ( на " големите") който публично си призна за подпирането на " грандовете"! :) Не че не го знаехме де. Ми като са ви спасили по времето на Томов защо сега да не вземат да спасят и Етър , чак толкова ли са грешни? Не не са но не са и ЦСКА! Това е истината не са от големите и ненаказуеми бейове! И така пак стигаме до двойния аршин и безпринципността на БФС! БФС вони ! ЗАКРИВАЙ!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Етър и двойния аршин

Мнениеот шивача » 29 окт 2012 23:35

"двоен аршин" винаги е имало и винаги ще има, за съжаление! Както вече казах: така е в цял свят. Предполагам, че и ти, каквото работиш-мериш с двоен аршин. Откакто свят светува има прецакани, с повод и без повод!По темата, надали ще изхвърлят Етър, все пак иде реч за нищожни суми, освен, ако самите те не целят това! :roll:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта