Циркът в Етър продължава

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Bolyar
Мнения: 101
Регистриран на: 18 окт 2011 16:45
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот Bolyar » 15 окт 2012 13:25

Muscarin написа:Безразлични сте ми! Ама май на вас много ви порасна работата.Един "сладур" се разцепи да ни убеждава, как ще ставате шампиони и как ще сме на 20 точки зад вас.Всъщност, ако трябва да съм честен ми е все тая ще ви има ли или не!


Един "сладур"? Един? Значи ли това, че заради един, повтарям "един" дигитален перко, трябва да ходиш и да кензаш из интернет по името на Етър?
Или и ти си същия дигитален перко, като него?
Един жълто-черен сладур, който се скъсва да ни убеждава, колко сме му безразлични, като все коментира и коментира ли Етър, а?
Преди време май беше писал и едни дълги тиради в собствения ни форум, че едва ли не си бил фен на Етър, като малък, а?
Или не си спомняш за това и вероятно ще да е бил друг човек, ама с твоя ник...

Щом сме ти безразлични(макар ей на тая страница, 4-тото мнение от долу нагоре, някакъв с ник Muscarin съвсем други да ги пише), хващай пътя и не хвърляй разни ехидни тъпотии под път и над път, ясно? :twisted:

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот Muscarin » 15 окт 2012 21:38

Bolyar написа:
Muscarin написа:Безразлични сте ми! Ама май на вас много ви порасна работата.Един "сладур" се разцепи да ни убеждава, как ще ставате шампиони и как ще сме на 20 точки зад вас.Всъщност, ако трябва да съм честен ми е все тая ще ви има ли или не!


Един "сладур"? Един? Значи ли това, че заради един, повтарям "един" дигитален перко, трябва да ходиш и да кензаш из интернет по името на Етър?
Или и ти си същия дигитален перко, като него?
Един жълто-черен сладур, който се скъсва да ни убеждава, колко сме му безразлични, като все коментира и коментира ли Етър, а?
Преди време май беше писал и едни дълги тиради в собствения ни форум, че едва ли не си бил фен на Етър, като малък, а?
Или не си спомняш за това и вероятно ще да е бил друг човек, ама с твоя ник...

Щом сме ти безразлични(макар ей на тая страница, 4-тото мнение от долу нагоре, някакъв с ник Muscarin съвсем други да ги пише), хващай пътя и не хвърляй разни ехидни тъпотии под път и над път, ясно? :twisted:


Аааа бъркаш се :) Не съм аз. Абсолютно безразлични сте ми!Даже и неприятни-бъркате си по дупките с едни още по неприятни! И между другото "сладура" не е само един! Много бяхте :mrgreen:

А, между другото....болярите щяха да режат турски глави! Вземи си смени ника, не ти отива!

Bolyar
Мнения: 101
Регистриран на: 18 окт 2011 16:45
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот Bolyar » 15 окт 2012 21:54

Aхааа.... и един мармот завива шоколада в станиол... :lol:

Потребителски аватар
IORGOS PAPADOPULIS
Мнения: 96
Регистриран на: 14 дек 2009 20:08
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот IORGOS PAPADOPULIS » 09 дек 2012 09:56

Не знам турците ли са виновни или пък тия лекета които срещу Ботев нямаха удар към вратата нито пък един корнер.Кой е виновен че същите лекета снощи се напиха в механа Хитър Петър,много са големи по кръчмите?Хубавото е че същите лекета няма да видят повече А група,пък и едва ли знаят какво значи Етър.Лично според мен главни виновници са Слави Владев и Краси Гърдев които финтираха всички и набутаха отбора на турците с празни обещания и сега гяурите се чудят от къде им е дошло.Най добре да ориват всички и да играят с юношите до края.


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта