Циркът в Етър продължава

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivo23
Мнения: 242
Регистриран на: 24 мар 2008 18:25
Контакти:

Циркът в Етър продължава

Мнениеот ivo23 » 14 окт 2012 10:31

За мен Етър е един симпатичен отбор с име, дал много на българският футбол.

http://gong.bg/view_article.php?article_id=303699

Не знам до къде ще я докарат, но ми е жал за клуба и привържениците в тази ситуация...
Nil satis nisi optimum

Изображение

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот kambata » 14 окт 2012 11:05

Турчолята се гаврят с този голям български отбори. Няма какво друго да се каже по темата. Колкото по-бързо ги изметат от старата столица и България, толкова по-добре.

Потребителски аватар
ivo23
Мнения: 242
Регистриран на: 24 мар 2008 18:25
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот ivo23 » 14 окт 2012 11:18

На мен все ми е тая какви са, като не могат да управляват, да се махат!
Nil satis nisi optimum

Изображение

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ!
Мнения: 1751
Регистриран на: 17 ное 2011 20:58
Skype: 0101
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! » 14 окт 2012 11:25

Без да защитавам фесовете,но несмятате ли,че и Цанко Цветанов има вина за мен той е слаб треньор.

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот T&T » 14 окт 2012 11:27

Още миналата година се знаеше накъде върви Етър, но собствениците и кмета на града затвориха очите на привържениците с влизането в А група. Дано да успеете да ги изметете тия нещастници, защото винаги съм твърдял, че Велико Търново зослужава да има отбор в елита.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот dodo7271 » 14 окт 2012 11:29

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! написа:Без да защитавам фесовете,но несмятате ли,че и Цанко Цветанов има вина за мен той е слаб треньор.


Ами и за мен Стойчо Младенов е много слаб треньор и не отива на голям отбор като ЦСКА, но какво от това :) :)
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот stn » 14 окт 2012 11:30

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! написа:Без да защитавам фесовете,но несмятате ли,че и Цанко Цветанов има вина за мен той е слаб треньор.


Абсурд, пет години попива от гения на най-добрия български треньор за 21 век, научи се на правилен футбол и метеорологични прогнози.
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
ivo23
Мнения: 242
Регистриран на: 24 мар 2008 18:25
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот ivo23 » 14 окт 2012 11:31

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! написа:Без да защитавам фесовете,но несмятате ли,че и Цанко Цветанов има вина за мен той е слаб треньор.


Не мисля, че Цанко е толкова виновен. От последните дни се вижда, че футболистите имат психологически товар от ръководството.
Подобна е ситуацията в ЦСКА...едва ли Стойчо е виновен за положението пък там....
Nil satis nisi optimum

Изображение

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот stn » 14 окт 2012 11:32

dodo7271 написа:
САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! написа:Без да защитавам фесовете,но несмятате ли,че и Цанко Цветанов има вина за мен той е слаб треньор.


Ами и за мен Стойчо Младенов е много слаб треньор и не отива на голям отбор като ЦСКА, но какво от това :) :)


За разлика от Цанко Сойчо е печелил Азиатския вариант на Лига Европа и е ставал 2 пъти шампион на България!!!
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
ivo23
Мнения: 242
Регистриран на: 24 мар 2008 18:25
Контакти:

Re: Циркът в Етър продължава

Мнениеот ivo23 » 14 окт 2012 11:34

T&T написа:Още миналата година се знаеше накъде върви Етър, но собствениците и кмета на града затвориха очите на привържениците с влизането в А група. Дано да успеете да ги изметете тия нещастници, защото винаги съм твърдял, че Велико Търново зослужава да има отбор в елита.


Съгласен съм!
Една А група с доказани отбори, школи и публика като Етър, Ботев Пд, Локо Пд, Пирин, Берое, ще изглежда по много по-различен начин, ако имат добро ръководство...
Лично мое мнение
Nil satis nisi optimum

Изображение


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост