Исмаил Иса скъса с Карабюк, искат го от Етър

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

FeeL
Мнения: 140
Регистриран на: 22 авг 2012 21:37
Контакти:

Исмаил Иса скъса с Карабюк, искат го от Етър

Мнениеот FeeL » 29 авг 2012 13:14

Българският централен нападател Исмаил Иса вече е свободен агент. Причината е, че клубът, който притежава правата му - Карабюкспор, не може да продължи договора му заради липсата на двойно гражданство на футболиста, пише "7 дни спорт".

Неговият мениджър Здравко Узунов вече е в Турция, за да преговаря за размера на неустойката, която трябва да получи футболистът. Той призна, че към бившия нападател на Левски имало интерес от български и чуждестранни клубове. Новакът в елита Етър е с най-голям шанс за подписа на стрелеца. През последния сезон Иса бе преотстъпен на турския Елязъспор, за който отбеляза 3 гола и помогна за влизането му в елита.

http://football24.bg/novina/85602-ismai ... go-ot-etyr

Потребителски аватар
hazza
Мнения: 259
Регистриран на: 05 апр 2011 20:31
Местоположение: СЕКТОР Б

Re: Исмаил Иса скъса с Карабюк, искат го от Етър

Мнениеот hazza » 29 авг 2012 13:53

Не виждам за какво им е .В момент имат 4 нападатели (Пивати,Едуардо,Жандре и Садула ( + един юноша .

п.с. някой знае ли какво стана с Тошко Колев ? :roll:
Защо ме взривява в емоции и кара кръвта да кипи? Защо ме обсебва,защо ме побърква,защо ме кара да обичам до болка?

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2782
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Исмаил Иса скъса с Карабюк, искат го от Етър

Мнениеот futbolqga » 29 авг 2012 15:02

Много харесвах Иса, определено има качества.Жалко, че не му дадоха шанс в Левски, когато още беше по-млад и можеше да доразвие качествата си.Все пак мисля, че за българското първенство може да бъде доста ценен играч.

FeeL
Мнения: 140
Регистриран на: 22 авг 2012 21:37
Контакти:

Re: Исмаил Иса скъса с Карабюк, искат го от Етър

Мнениеот FeeL » 29 авг 2012 15:10

„Имаме интерес към Исмаил Иса и го очакваме, след като уреди правата си“, потвърди старши треньорът Цанко Цветанов.
ми те с цанко се знаят така че сигурно ще дойде имаме нападатели ама един като Иса винаги ще е от полза :)

Bolyar
Мнения: 101
Регистриран на: 18 окт 2011 16:45
Контакти:

Re: Исмаил Иса скъса с Карабюк, искат го от Етър

Мнениеот Bolyar » 29 авг 2012 15:16

hazza написа:Не виждам за какво им е .В момент имат 4 нападатели (Пивати,Едуардо,Жандре и Садула ( + един юноша .

п.с. някой знае ли какво стана с Тошко Колев ? :roll:



От тези, които си изброил само Едуардо и Пивати са нападатели ;)
Пивати минава малко и за крилце и реално само Едуардо си е чист централен нападател.
Жандре е ляв халф, а Садула играе или свободен електрон в зоната зад нападателя, или от ляво.

Не знам как е ситуацията с Тошко, но много съжалявам, че не е в отбора.
Имахме нужда от наше момче с опит и самочувствие, като него , но...

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Исмаил Иса скъса с Карабюк, искат го от Етър

Мнениеот Raid » 29 авг 2012 15:51

Иса играе прилично и отдясно на атаката, така че смятам, че ще си намери място в Етър. Дано.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта