Скандал разтърси Етър

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот СВОБОДЕН » 27 авг 2012 12:04

Шеф на Етър: За нас Цанко Цветанов вече не е треньор

Не знам дали горното изявление наистина е вярно, но обикновено крушката си има опашка. След Папарков от Пирин това ще е втората треньорска глава която ще изхвърчи след едва третия кръг. А ние в Левски се оплакваме от Тодор Батков. Явно обаче Батков не е само в Левски. Много са батковците в нашите футболни отбори и за това сме на това ниво.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Bolyar
Мнения: 101
Регистриран на: 18 окт 2011 16:45
Контакти:

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот Bolyar » 27 авг 2012 12:07

Нищо няма да хвърчи, спокойно!
Най много да изхвърчат няколко инвеститори от Етър, ако продължат да настояват Цанко да си ходи.

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот 100 години 100 » 27 авг 2012 12:28

Bolyar написа:Нищо няма да хвърчи, спокойно!
Най много да изхвърчат няколко инвеститори от Етър, ако продължат да настояват Цанко да си ходи.


Ми действайте, щото уволнението вече е факт!
slabia_forever

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот luxorus » 27 авг 2012 12:40

100 години 100 написа:
Bolyar написа:Нищо няма да хвърчи, спокойно!
Най много да изхвърчат няколко инвеститори от Етър, ако продължат да настояват Цанко да си ходи.


Ми действайте, щото уволнението вече е факт!

По-голяма смешка не бях чувал.
1.Защо Берое ще дава пари,за да купува мач с Етър,особенно на собствен терен?
2.Защо вратарят им през 90те минути направи чудеса от храброст,ако ще продават мача?
3.Защо етърци цяло второ полувреме бавиха играта и лежаха по терена при 0-0?
Въпросния Илханлъ искаше преди 3-4 години да купува Берое,но беше изхвърлен като мръсна котка от Стара Загора.Дали неистово не искаше да вземе някакъв реванш и сега да е бесен?Възможно е.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Bolyar
Мнения: 101
Регистриран на: 18 окт 2011 16:45
Контакти:

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот Bolyar » 27 авг 2012 13:02

100 години 100 написа:
Bolyar написа:Нищо няма да хвърчи, спокойно!
Най много да изхвърчат няколко инвеститори от Етър, ако продължат да настояват Цанко да си ходи.


Ми действайте, щото уволнението вече е факт!



Кой ти каза, че е ФАКТ ?!? ;)

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот D.Georgiev » 27 авг 2012 13:04

luxorus написа:
100 години 100 написа:
Bolyar написа:Нищо няма да хвърчи, спокойно!
Най много да изхвърчат няколко инвеститори от Етър, ако продължат да настояват Цанко да си ходи.


Ми действайте, щото уволнението вече е факт!

По-голяма смешка не бях чувал.
1.Защо Берое ще дава пари,за да купува мач с Етър,особенно на собствен терен?
2.Защо вратарят им през 90те минути направи чудеса от храброст,ако ще продават мача?
3.Защо етърци цяло второ полувреме бавиха играта и лежаха по терена при 0-0?
Въпросния Илханлъ искаше преди 3-4 години да купува Берое,но беше изхвърлен като мръсна котка от Стара Загора.Дали неистово не искаше да вземе някакъв реванш и сега да е бесен?Възможно е.


Напълно съм съгласен. Това са някакви нелепи оправдания, за отстраняването на човек, от когото искат да се оттърват. Жалък опит с лъжа да спечелят подкрепата на феновете в това. Цялата история звучи адски смешно и нелепо.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот 100 години 100 » 27 авг 2012 13:37

luxorus написа:
100 години 100 написа:
Bolyar написа:Нищо няма да хвърчи, спокойно!
Най много да изхвърчат няколко инвеститори от Етър, ако продължат да настояват Цанко да си ходи.


Ми действайте, щото уволнението вече е факт!

По-голяма смешка не бях чувал.
1.Защо Берое ще дава пари,за да купува мач с Етър,особенно на собствен терен?
2.Защо вратарят им през 90те минути направи чудеса от храброст,ако ще продават мача?
3.Защо етърци цяло второ полувреме бавиха играта и лежаха по терена при 0-0?
Въпросния Илханлъ искаше преди 3-4 години да купува Берое,но беше изхвърлен като мръсна котка от Стара Загора.Дали неистово не искаше да вземе някакъв реванш и сега да е бесен?Възможно е.


Съгласен съм, ама що ме цитираш :)
slabia_forever

Потребителски аватар
аби
Мнения: 574
Регистриран на: 27 окт 2010 14:17
Контакти:

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот аби » 27 авг 2012 13:59

angelos1982 написа:президента маи има други планове за треньора ;)


Май ще си докарат от Анадола !
ДОЛУ МРЪСНИТЕ РЪЦЕТЕ ОТ ЦАНКО !!! :twisted:

Bolyar
Мнения: 101
Регистриран на: 18 окт 2011 16:45
Контакти:

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот Bolyar » 27 авг 2012 19:25

Край.

Цанко Цветанов остава начело на Етър

Цанко Цветанов ще продължи да води „Етър“ и занапред, стана ясно на пресконференция днес, която той даде заедно с изпълнителния директор на „виолетовите“ Ендер Дурмушев. Тя бе по повод на събитията след мача срещу „Берое“, пише Велико Търново Спорт.

„Информацията, че съм си подал оставката, не е вярна, имам тригодишен договор с „Етър“ и смятам да остана. Имам цели и амбиции „Етър“ да се развива като клуб, случиха се и доста положителни неща в него“, заяви Цанко Цветанов.

Думите му бяха потвърдени от изпълнителния директор Ендер Дурмушев, който заяви, че Фейзи Илханлъ не е бил разбран правилно и въпросът му е зададен в друг контекст. „Да, Цанко е треньор на „Етър“. След мача с „Берое“ г-н Илханлъ направи разговор с Цветанов защо е пуснал в игра Гаджалов, който стана причина за автогола. Тонът стана по-висок и се случиха тези неща. Но искам да подчертая, че Цанко Цветанов не е уволнен и остава треньор на „Етър“, каза Ендер Дурмушев.

На въпрос на медиите дали клубът дължи пари на треньора и играчите, той поясни, че футболистите имат да взимат само последната си заплата, която вместо на 25-о число ще получат на 31-о, както и премията за мача в Монтана. „На Цанко дължим 10 000 лв., а останалите 20 000 са му изплатени, освен заплатата. И те ще се платят в най-скоро време“, увери Ендер Дурмушев.

Цанко Цветанов заяви, че застава зад вкаралия си автогол Гаджалов, както и зад всеки играч, но ще му даде малко почивка. Той обмисля да покани психолога на „Левски“ проф. Янчева да поработи с играчите на „Етър“.

„Много пъти съм правил компромиси и съм казвал, че отборът върви пред клуба, но в името на идеята „Етър“ ще направя нов, надявам се да си изпълня договора. Очаквам извинение за обвиненията, че съм искал „Етър“ да загуби. Заедно с хората, които работихме в клуба, направихме отбор. Аз няма да предам футболистите, голяма част дойдоха и заради мен. Надявам се да изгладим противоречията, които имаме и да работим с футболистите. Вече мислим за следващия мач с „Пирин“ в събота“, завърши Цанко Цветанов.

На срещата присъстваха и общинските съветници Камен Алексиев и Румен Димитров, последният изрази подкрепата на Общинския съвет към Цанко Цветанов, а Ендер Дурмушев отвърна, че собствениците очакват много по-голяма помощ от общината и не е работа на Цанко Цветанов да ходи да се моли за ремонт на съблекарните. Присъстваха и доста фенове на тима, които отново изразиха подкрепата си към Цанко Цветанов, а после изгледаха и водената от него тренировка на „виолетовите“.

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Скандал разтърси Етър

Мнениеот CHE » 27 авг 2012 19:56

Браво това е правилно решение :)


Върни се в “Етър Велико Търново”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта