Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот zlatan » 10 апр 2013 20:31

daniel875 написа:Обективността казва, че всичко свърши за "синия" отбор. Не е логично да се спечели в Ловеч и Пловдив, та дори във Враца. Единственото, което остава пред отбора, е да победи ЦСКА. Нищо друго няма да извини посредственото представяне за поредна година.
"Левски" не е реален претендент за титлата. Който си е мислил такова нещо, значи трябва да отиде на лекар. Ако бяха такъв, трябваше да спечелят поне още една победа във Варна или Пловдив. Равенството срещу "Монтана" също не беше логично.
Изобщо състоянието на футболен клуб "Левски" е ужасяващо, но това няма да промени пристрастията ми към този отбор.
Ако "Лудогорец" победи или направи равен в София, ще е са сигурен шампион. Или поне практически. При загуба - малко ще се завърже интригата, която може по някакъв начин да бъде убита със загуба в дербито на "червените". Това все пак няма да е нелогично, въпреки трагичния "син" отбор.
Нека бъдем обективни, пак да кажа.
С какво точно този "Левски" заслужава да е шампион? Верният отговор е: с НИЩО.


кажи ми какво казва необективността-обективното го знаем всички Левскари.Това което си казал го знаем всички,кажи ни необективното което ще се случва.
LEVSKI_FOREVER

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот daniel875 » 10 апр 2013 20:34

веднага ти отговарям:

1. Левски ще спечели директните двубой и ще ги направят шампиони.
2. Загубата от Локо Сф беше подценяване от нашия отбор и сателита ни е само един - Чавдар Етрополе.
3. За Берое не може да има две мнение - най-големия ви сателит.[/quote]
Важното е да бием вас и нищо друго. Ясно е, че с това ръководство нищо няма да го бъде. И двата водещи отбора в България имат общ проблем - ГЕРБ.
Ако ГЕРБ загуби изборите, което се надявам, тогава лошо ни се пише на нас. Защо изобщо Батков работи с тях? Кои бяха тези? Това не е нормално най - малкото.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот zlatan » 10 апр 2013 20:35

AnalBreaker написа:Левски ще станат шампиони. Има си и нефутболни методи... Все пак го каза Тонев 8-)


да ама нефутболните методи не вървят бе братле,ние един Пирин не можем да бием,как ще стане според теб.
Иначе досега да сме използвали не футболните методи ама зациклихме.Или сега ще кажеш че и купените мачове не можем да си вземем :) :) :)
LEVSKI_FOREVER

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот daniel875 » 10 апр 2013 20:37

zlatan написа:
daniel875 написа:Обективността казва, че всичко свърши за "синия" отбор. Не е логично да се спечели в Ловеч и Пловдив, та дори във Враца. Единственото, което остава пред отбора, е да победи ЦСКА. Нищо друго няма да извини посредственото представяне за поредна година.
"Левски" не е реален претендент за титлата. Който си е мислил такова нещо, значи трябва да отиде на лекар. Ако бяха такъв, трябваше да спечелят поне още една победа във Варна или Пловдив. Равенството срещу "Монтана" също не беше логично.
Изобщо състоянието на футболен клуб "Левски" е ужасяващо, но това няма да промени пристрастията ми към този отбор.
Ако "Лудогорец" победи или направи равен в София, ще е са сигурен шампион. Или поне практически. При загуба - малко ще се завърже интригата, която може по някакъв начин да бъде убита със загуба в дербито на "червените". Това все пак няма да е нелогично, въпреки трагичния "син" отбор.
Нека бъдем обективни, пак да кажа.
С какво точно този "Левски" заслужава да е шампион? Верният отговор е: с НИЩО.


кажи ми какво казва необективността-обективното го знаем всички Левскари.Това което си казал го знаем всички,кажи ни необективното което ще се случва.

Това никой не може да го каже. Преди време бях казал нещо за дванадесетте години без титла. Ще чакаме, това е животът. Някой ще дочакат, други може и да не го направят по биологични причини. Живи и здрави да сме! В крайна сметка не сме ние хората, които ще променим нещата. Единственото, което ни остава, е просто да разсъждаваме философски. Ако ще завършваме втори, не съм съгласен. По - добре това да се случи на ЦСКА.
Интересно ми е как лесно цесекарите ни гласят шампион, защото така хитруват. Мислят си за победа утре и тайно се надяват на титла. Имат право.
Важното е "Левски" да ги победи.
Старая се да бъде, доколкото е възможно, обективен, но понякога не се получава напълно. Тези играчи мисля, че могат повече, но явно не е толкова, колкото се иска. Те просто нямат желание за голям футбол. В главите им са само парите. Така няма да стане.
Преди години от такова положение ни извади голям треньор - Люпко Петрович. Явно трябва отново чужденец да е треньор на клуба, важно е да има желание на собственик и ръководство да успее. Много е сложно всичко. Живеем в демократична България, в която ценностната система е разрушена напълно. Играчи, собственици не се различават особено. Всички мислят само за забогатяване и нищо друго.
Не е лесно да се намери нов собственик, нова перспектива. Затова е необходимо много време. Явно ще трябва да чакаме.
Последна промяна от daniel875 на 10 апр 2013 20:45, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот фифи перото » 10 апр 2013 20:44

zlatan написа:
AnalBreaker написа:Левски ще станат шампиони. Има си и нефутболни методи... Все пак го каза Тонев 8-)


да ама нефутболните методи не вървят бе братле,ние един Пирин не можем да бием,как ще стане според теб.
Иначе досега да сме използвали не футболните методи ама зациклихме.Или сега ще кажеш че и купените мачове не можем да си вземем :) :) :)


Мани го тоя, не виждаш ли,че дори и с никът си показва съдбата на дирника си :lol:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот zlatan » 10 апр 2013 20:46

daniel875 написа:
zlatan написа:
daniel875 написа:Обективността казва, че всичко свърши за "синия" отбор. Не е логично да се спечели в Ловеч и Пловдив, та дори във Враца. Единственото, което остава пред отбора, е да победи ЦСКА. Нищо друго няма да извини посредственото представяне за поредна година.
"Левски" не е реален претендент за титлата. Който си е мислил такова нещо, значи трябва да отиде на лекар. Ако бяха такъв, трябваше да спечелят поне още една победа във Варна или Пловдив. Равенството срещу "Монтана" също не беше логично.
Изобщо състоянието на футболен клуб "Левски" е ужасяващо, но това няма да промени пристрастията ми към този отбор.
Ако "Лудогорец" победи или направи равен в София, ще е са сигурен шампион. Или поне практически. При загуба - малко ще се завърже интригата, която може по някакъв начин да бъде убита със загуба в дербито на "червените". Това все пак няма да е нелогично, въпреки трагичния "син" отбор.
Нека бъдем обективни, пак да кажа.
С какво точно този "Левски" заслужава да е шампион? Верният отговор е: с НИЩО.


кажи ми какво казва необективността-обективното го знаем всички Левскари.Това което си казал го знаем всички,кажи ни необективното което ще се случва.

Това никой не може да го каже. Преди време бях казал нещо за дванадесетте години без титла. Ще чакаме, това е животът. Някой ще дочакат, други може и да не го направят по биологични причини. Живи и здрави да сме! В крайна сметка не сме ние хората, които ще променим нещата. Единственото, което ни остава, е просто да разсъждаваме философски. Ако ще завършваме втори, не съм съгласен. По - добре това да се случи на ЦСКА.
Интересно ми е как лесно цесекарите ни гласят шампион, защото така хитруват. Мислят си за победа утре и тайно се надяват на титла. Имат право.
Важното е "Левски" да ги победи.


нещо не те разбрах-наистина с тези 12-години без титла,второ място и не знам какво си.
За мен политика в това първенство има и със сини и с червени,обаче тоя позор дето сме ние Левски може не Бойко ами много работи да катурне.
Южен поток ще има който и да е премиер,остава само Газпром да изпълнят условието си спрямо спорта.Какво става с ЦСКА при съвсем реална титла за този отбор(прогнозирал съм това още когато паднаха от Локото за Купата),какво печели Бойко от тази титла?Гърнето го подкрепи на протеста но това не е достатъчно за червените.
LEVSKI_FOREVER

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот daniel875 » 10 апр 2013 20:52

нещо не те разбрах-наистина с тези 12-години без титла,второ място и не знам какво си.
За мен политика в това първенство има и със сини и с червени,обаче тоя позор дето сме ние Левски може не Бойко ами много работи да катурне.
Южен поток ще има който и да е премиер,остава само Газпром да изпълнят условието си спрямо спорта.Какво става с ЦСКА при съвсем реална титла за този отбор(прогнозирал съм това още когато паднаха от Локото за Купата),какво печели Бойко от тази титла?Гърнето го подкрепи на протеста но това не е достатъчно за червените.[/quote]
Предпочитам, ако е възможно "Лудогорец" утре да ги победи и да спрат да се репчат за известно време. Явно, че разградчани имат интерес и тази година да са шампион. Нека да станат! В това калпаво първенство те са най - добри, но истината ще лъсне за всички в Европа. Колелото пак ще се завърти. Шамарът ще бъде още по - силен.
Утре равенството е добър вариант. Признавам си, че днес не съм вярвал, че "Левски" ще спечели. На какво основание да го смятам? Есента давах кредит на доверие, дори и след мача в Бургас все още го имаше, но срещата с "Ботев" в Пловдив ме убеди, че просто няма смисъл.
Шансовете на ЦСКА за първото място не са за пренебрегване, затова трябва сериозно да се подготвим за мача с тях. Трябва да ги бием на всяка цена и тогава ще изпаднат в дупка те.
Имат най - лесната програма до края на сезона, след тях това се отнася за "Литекс" и чак на трето място са "Лудогорец". "Левски" трябваше да си вземе точките през есента, за да се надява на нещо пролетта, но не го направи.(
Днес отново нямаше никакво желание в играчите. Повече за този сезон няма да гледам този отбор. Ще се замисля сериозно за Дербито.
Догодина дано имаме повече поводи за радост! През този сезон най - много можем да се надяваме да спечелим купата.
Последна промяна от daniel875 на 10 апр 2013 20:55, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
No Pyro No Fun
Мнения: 847
Регистриран на: 19 дек 2012 21:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот No Pyro No Fun » 10 апр 2013 20:55

Кой се надява тайно? Никои от ЦСКА не крие че се борим за титлата или да се прави на луд че нямаме шансове... играем многооо по-добре от Левски в момента и по-добре от Лудогорец... утре и в дербито ако бием сме почти шампиони...
Изображение

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот фифи перото » 10 апр 2013 20:56

[quote="daniel875"
Шансовете на ЦСКА за първото място не са за пренебрегване, затова трябва сериозно да се подготвим за мача с тях. .[/quote]

Аз се подготвям!Пия по 4 бири всяка вечер, за да мога тогава да изпия осем :lol: А ти?
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Пирин ГД не се даде на кандидат шампиона Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 10 апр 2013 20:56

Значи.. говорят, че Левски по Другия начин ще стане шампион. Ами като знам кои хора държат отбора, нищо чудно (НА ТЕОРИЯ). Все пак това е българския шампионат.

Но не съм сигурен, че победи в преките мачове с конкурентите ще са доказателство за това. Лудогорец не върви, ЦСКА.. дори феновете им признават, че куца жестоко. Литекс май е най-стабилен, но пък на моменти не знам, опит ли липсва, рутина или какво и грешат. Ботев станаха фактор отново, но и те явно не са на 100% готови за титла, ето че след днешните мачове Берое стана отбора, бил ги на ниво А група тази година 2 пъти (ако не греша).

А че дори Левски някак да стане шампион, това не е отбор за ЕКТ, виж това го признавам веднага. Но и другите кандидати като цяло никакви ги няма. Парадокса е, че моооооже би Литекс ще излязат най-амбицирани в ЕКТ ако заиграят там. Искат да се доказват, Гришата и той иска школата му да се представи добре в Европа, тоест и пред мениджърите в Европа, Стоичков също ще иска да блесне точно там.

На практика тази година обаче шампионата е трагичен. Да, интрига има голяма за титлата и ЕКТ, но това е резултат от факта, че нито 1 отбор не може да се извиси над категорично посредствените си опоненти в тази битка. Това не ми се вижда особен плюс. Трябва ли да я караме на принципа: По-добре пръв в галско село, отколкото последен в Рим? ХА!

И се чудя защо някои хора изтъкват едва ли не, че победа на Левски над ЦСКА ще спаси сезона? Ай стига бе, сериозно ли? Сега ми кажете, че ще забравите и мачовете с Монтана и Пирин ГД при победа над червените и ви "признах".
Нито ЦСКА е толкова силен сега, за да може това да е валидно, нито 1 победа може да е оправдание за цяла година мъки. После защо ЦСКА-рите ни се смеят, че Левски 50 години е играл по 1-2 мача на година - Вечното дерби, а иначе 0. Е то с такива изявления и на непредубеден човек ще се стори, че такава е идеята.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта