Кога е основан Пирин (Г. Д.)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кога е основан Пирин (Г. Д.)

Мнениеот sandi74 » 07 ное 2012 21:11

stn написа:
obi4am_pirin написа:Шок и ужас!Може да се добавят и постиженията по години! :shock:


Какви успехи има Пирин Благоевград, че ми стана интересно?!

Никакви.Те са абсолютни анонимници.

Потребителски аватар
stn
Мнения: 2236
Регистриран на: 04 май 2012 13:38

Re: Кога е основан Пирин (Г. Д.)

Мнениеот stn » 07 ное 2012 21:16

obi4am_pirin написа:
stn написа:
obi4am_pirin написа:Шок и ужас!Може да се добавят и постиженията по години! :shock:


Какви успехи има Пирин Благоевград, че ми стана интересно?!

Участие в международни турнири - КНК!Това добре ли е?


Това ще да е голям успех
Умира бавно този, който бяга от страстта и водовъртежа на чувствата, които връщат блясъка в очите и спасяват тъжните сърца...

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Кога е основан Пирин (Г. Д.)

Мнениеот obi4am_pirin » 08 ное 2012 09:34

stn написа:
stn написа:
obi4am_pirin написа:Шок и ужас!Може да се добавят и постиженията по години! :shock:


Какви успехи има Пирин Благоевград, че ми стана интересно?!

Участие в международни турнири - КНК!Това добре ли е?


Това ще да е голям успех[/quot


Ами с какъв успех може да се похвали някой от другите БГ отбори?!Нали всички са стигали до там...до участие!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

angelos1982
Мнения: 201
Регистриран на: 03 авг 2011 15:08
Контакти:

Re: Кога е основан Пирин (Г. Д.)

Мнениеот angelos1982 » 12 ное 2012 16:17

obi4am_pirin написа:
we are the champions написа:В Гоце Делчев| (до 1950 г. - Неврокоп) през отделни периоди са съществували различни футболни отбори. Най-известен от тях е ПИРИН. Първоначално той е секция към гимнастическо дружество Юнак, но скоро се отделя. Неврокопският Пирин е първият тим в югозападна България, който носи това име. След 1944 г. стартират поредица от реформи на физкултурното движение в страната. В края на 1949 г. в града са създадени няколко доброволни спортни организации - Строител, Червено знаме (1949-1957), Динамо, Спартак и др., които се развиват на ведомствен принцип към съответните отраслови профсъюзи. През 1957 г. те, без Спартак, са обединени в ДФС Пирин. През 1985 г. на основата на едноименното дружество се образува ФК Пирин, който започва да се развива самостоятелно.


Бил първи но не се знае кога е създаден!Хехе!Много сериозна информация!Много интерестно!Нещо за постижения ще се каже ли?Или постижението е че са създали отбор!

абе смях,кажи ти като си толко отворен,наследника на Перун Кресна каква купа има ,та да ми говориш за успехи,обичал пирин тои,ама кои пирин тоя дето е истинския в банско или тоя дето се изроди от кресна....урко си си и урко ще си останеш.....
Левски,Милан,Аякс и Ц.Звезда


Върни се в “Пирин Гоце Делчев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта