Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот doktora25 » 12 авг 2012 20:08

dromihait написа:Традицията? Да, около 50 години имахме успехи в спортове като борба, бокс, вдигане на тежести и художествена гимнастика - със съответните треньори, методика, състезатели, лаборанти и много средства. Е,и? Вече не се наливат толкова пари и спортът е поставен на други основи.
Ямайка си имат не от вчера своите "традиции" в леката атлетика.

Ако всеки от нас не си поставя високи цели ще се затрием като нация!
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

dromihait
Мнения: 797
Регистриран на: 10 сеп 2008 09:07
Контакти:

Re: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот dromihait » 12 авг 2012 20:16

Високи - да, безумни - не!
Необоснованият максимализъм и и безогледната амбиция също са вредни, понеже не позволяват да се оцени правилно обстановката и мястото на човека/страната в нея.
Последна промяна от dromihait на 12 авг 2012 20:19, променено общо 1 път.

vkk13
Мнения: 27
Регистриран на: 23 май 2012 17:32
Контакти:

Re: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот vkk13 » 12 авг 2012 20:19

dromihait написа:В света има около 200 суверенни държави, 126 от тях участваха на олимпиадата в Лондон.
България в момента е на 62. място в класирането по медали.
За сравнение:
- 102. място по площ;
- 96. място по население;
- 66. място по БВП (брутен вътрешен продукт);
- 92. място по БВП на глава от населението;
- 58. място по ИЧР (индекс на човешкото развитие).
Въз основа на какво е задължително да имаме повече медали?

Нещо си в грешка - 204 държави участват на олимпиадата.
Провери примерно Унгария, Куба и Северна Корея къде са в тези класации и в класирането по медали.
После виж къде сме ние.
После коментирай.

dromihait
Мнения: 797
Регистриран на: 10 сеп 2008 09:07
Контакти:

Re: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот dromihait » 12 авг 2012 20:22

Според Уики - 205. Още по-добре, това не променя статистиката.
За сметка на изтъкнатите от теб много други държави - и по-големи, и по-богати - са зад нас.
И не ми казвай кога да коментирам, готин! Форумът не е на дядо ти.

mariuskirkov
Мнения: 326
Регистриран на: 21 авг 2011 11:32
Skype: mk98cm
Контакти:

Re: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот mariuskirkov » 12 авг 2012 20:28

Задължително трябва да си ходят!Нейков е ангажиран само с политика и слугинаж.Вообще няма нищо общо с министър на спорта.Свалям шапка на Стефка като спортист и като жена,но същата като председател на МОК за България нищо не е в състояние да направи.Ако забелязвате спорта в България се свива и свива.Само чиновници и канцеларии.Изявен спортист все по рядко се открива и за това се тръгна по най-лесният вариант натурализиране на спортисти от третият свят.Виждате до къде достигнахме.Мутрите бяха приватизирали всичко в спорта,но като посвършиха парите със скандали се отказаха от спорта и погребват клубове и спортове.Батето уж беше пияница,женкар и какъв ли не ама си разбираше от работата.Така ни разглези,че не можем да повярваме още за краха на тази Олимпиада.Държавата трябва да създаде всички условия за развитието на традиционните за българина спортове.СРАМ,СРАМ ,но не за спортистите , а за канциларистите!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ДА СИ ХОДЯТ И ДВАМАТА!!!

vkk13
Мнения: 27
Регистриран на: 23 май 2012 17:32
Контакти:

Re: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот vkk13 » 12 авг 2012 20:46

ОК, но богатите държави, които са след нас слабо ме интересуват, по-скоро исках да се види, че държави със сходни с нас население, територия, БВП като Унгария, Куба, Чехия имат по 15-20 медала. Мисля, че това ниво трябва да гоним и ние

nesidor
Мнения: 219
Регистриран на: 08 ное 2009 14:19
Контакти:

Re: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот nesidor » 12 авг 2012 20:55

Вие какво искате??? На тая бедна държава.....Най-слабо представяне....ами да,най-бедна държава.Много често чета за комунистите ...бля бля...и то от 20-25г ха ха .Да ама тогава имаше подкрепа от държавата.Щанги,бокс,борба,худ.гимнастика,стрелба,лека атлетика/почти навсякъде/гребане.....много от водещтите държави се страхуваха от нас....а сега какво...а да волейбол...ТРАГИЧНО Е,но не Срефка е виновна,а това ,че тази предишната държава я няма и не само тя ,вообще няма държава

Потребителски аватар
Краставичарят Ганчо
Мнения: 219
Регистриран на: 18 дек 2009 23:47
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот Краставичарят Ганчо » 12 авг 2012 21:23

Твърдо Да ! И двамата трябва да си подадат оставките. Костадинова беше невероятна спортистка, но за ръководител не става.
На стар краставичар краставици не продавайте !

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот ros » 12 авг 2012 21:41

Тук само ще постна мнението на Вальо Братоев във фейса по повод на реакциите в България... без корекция "Господа спорталци,никога през живота си не сам коментирал,ами напротив,влизам,чета и излизам ама вие направо прекалихте.Какво ми седите зад прашните монитори и ми вадите статийки какво дуно сме стигнали,случайно да не сте слепи,за какв спорт ми гожорите какви Китай,САЩ и незнам си какво??????ЛУДИ ЛИ СТЕ????Схто не отидете до сиконко да видите залата или до ЦСКА или Дупница или да спра да жи редя?Коментатори много,ама хора които да внасят промяна???Вие да не би да сте от тях?Аз ще ви кажа,НЕ СТЕ!!!Вие сте както всеки отчаян българин просто искате да си напишете вашето,без да уважите труда на тези които декември на 8 градуса са ж залата,на тези които гледат 2 деца и са на олимпиада със заплата от федерациата 500 лв,Вие искате да сте от тези които да покажат на народа КОЛКО слаби спортисти има???А ВИЕ КОИ СТЕ???????"
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Анкета: Трябва ли Костадинова и Нейков да подадат оставки?!

Мнениеот acmilan » 12 авг 2012 21:50

Моите уважения към Вальо, няма да обръщам внимание на правописа, но аз мисля, че повечето от нас, които смятаме Олимпиадата за тотален провал за България, нито отричаме условията и заплатите, нито, че не знаем какво е да се тренира в такива условия. Главните обвинения не отиват към спортистите, особено пък към волейболистите, а към отговорните фактори. А за Сиконко да се обърне към бат си Данчо, който е собственик на клуба, в който играе брат му и, в който играеше преди той. Естествено, че всеки има право да си каже мнението, без значение спорталец ли е, гонгаджия ли е, балон ли е и т. н. А, между другото, прочетох статията, която дори не е коментар, а ретроспекция на представянето на България на Игрите през годините. Е, какъв е проблемът на Братоев? Да напишат, че сме взели 15 медала ли? Или да не се отразява изобщо Олимпиадата? Самите спортисти виждат каква е истината, казват какви са условията и в същото време се сърдят, когато даден журналист напише дори просто едни факти, без кой знае какъв анализ или коментар? Просто не е сериозно.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта