България-Италия, мач за бронза

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот daniel875 » 12 авг 2012 17:09

Искрено се надявам повече да няма волейбол в България, защото ние не заслужаваме това, което имаме.
Не сме се научили да оценяваме малкото, което ни е останало отпреди, а това е много сериозен МОРАЛЕН проблем.
Винаги съм бил горд, че съм българин, но не мога да се гордея с други хора, които живеят в моята родина и непрекъснато плюят по този или онзи. Тяхното място е вън от България.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот paro24 » 12 авг 2012 17:22

Руснаците показаха как се воюва от 2:0, 3:2.
В съвременният волейбол без силен сервис нестава и неможеш да вземеш медал.

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот grasiani » 12 авг 2012 19:20

Е че ние какво имаме и какво е останало че да се гордеем.За това сме били винаги мижитурки защото се радваме на малките успехи и победи и се примиряваме с някакви мижави резултати.Кое в момента в България да ме кара да съм горд че съм българин,нека някой каже може аз да не разбирам нещо.

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Blue1914 » 12 авг 2012 19:32

България да се радва на четвърто място на волейбол е все едно Чехия да се радва на четвърто място на хокей на лед, въпреки че там парите са мноооого по-големи и важни и могат спокойно да служат като оправдание. ;) ;) ;)

За единствената нация в света, в която един не особено богат, да не кажа беден, и непопулярен в световен мащаб спорт като волейбола, е на второ място по интерес, четвърто място на олимпиада би трябвало да бъде програма минимум! ;)

Foroto
Мнения: 1
Регистриран на: 14 юли 2012 16:02
Skype: 1114
Местоположение: Netherlands Antilles
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Foroto » 12 авг 2012 19:47

In it something is also to me it seems it is excellent idea. I agree with you.
Ordine Nolvadex | Nolvadex Generico | Prezzi Piu Bassi Per Nolvadex
comprare nolvadex senza ricetta

Потребителски аватар
iori
Мнения: 1011
Регистриран на: 19 май 2009 16:30
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот iori » 12 авг 2012 20:02

Гола вода са, кога ще доживеем първо място в колективен спорт?
Във волейбола не отстъпваме по нищо друго освен по характер на страни като Русия и Бразилия, ако някой твърди обратното значи не разбира от волейбол.
[wrapimg=]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQuXQZcGXjvSnqBZOZRo_xvL7OsSlqmCWs1xvstjpwB7sN32tJn[/wrapimg][wrapimg=]http://sporta.bg/pictures/3988285_160__[/wrapimg]

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот za nas e toj religiq » 12 авг 2012 20:05

daniel875 написа:Искрено се надявам повече да няма волейбол в България, защото ние не заслужаваме това, което имаме.
Не сме се научили да оценяваме малкото, което ни е останало отпреди, а това е много сериозен МОРАЛЕН проблем.
Винаги съм бил горд, че съм българин, но не мога да се гордея с други хора, които живеят в моята родина и непрекъснато плюят по този или онзи. Тяхното място е вън от България.


Честито на руснаците ! Батка не знам къде видя някой да плюе ? Лично аз винаги съм бил зад отбора и момчтата , дори на футбол не се впрягам толкова колкото на пустия волейбол ! Целия ден ми мина супер крив и още съм като буреносен облак :x И не защото мразя или плюя , а защото ги изживявам нещата все едно аз играя ! Сори , ама не ме радва 4то място след такава игра ! Късмета беше с нас тази олимпиада и бяхме длъжни да се възползваме ! Неки тези които казват че ние сме си направили лесна групата да помислят , каква щеше да е ситуацията ако бяхме в другата група ? Дали след първите 2 мача щяхме да имаме 2 победи и да излезем освободени психически за третия мач ? Истината е че отбора колкото и голям фен да съм му , не е толкова силен ! Ако успеем да вземем първия гейм добре ще поиграем , обаче ако сме догонващи ? Тази година някой да си спомня да сме обръщали мач , да не говорим за важен такъв ? Нямаме една конкурентна смяна в отбора , ако на някой не му тръгне играта и край , да не казвам че и днес за първи път се ядосах на треньора ! Скримов не му тръгна играта , защо не пусна Вальо Братоев ? Алексиев също , защо не пусна Пенчев ами трябваше да гледаме грешка след грешка ? Защо чакаше да затриваме по 3-4-5 точки аванс за да се сети да вземе прекъсване ! Не упреквам играчите , всеки може да няма ден , но когато от 6 - 4 нямат ден , почвам да мисля че треньора не си е свършил работата ! Не може в двата ти най важни мача да играеш без сервиз , срещу руснаците поне на Скримов му вървеше , днес на никой ? Треньора не го ли видя това ? Всички сме на мнение че момчетата имат бъдеще ок , обаче ако се контузят двама кой ще ги замести ? На Соколов кой ще му е смяната като се откаже Владо сега ? А на Алексиев колкото и да не го харесват някои ? Ами разпределител ? А либеро ? Истината е че далеч не е толкова светло бъдещето , колкото го чертаят
всички и едва ли скоро ще имаме пак толкова добри предпоставки за значим успех ! А най лошото е че и да имаме , пак ще ни се натяква че трябва да се радваме на 4тото място щото било успех ! Истината е че докато си мислим че 4то място е успех , никога няма да сме сред големите :!:

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот za nas e toj religiq » 12 авг 2012 20:10

iori написа:Гола вода са, кога ще доживеем първо място в колективен спорт?
Във волейбола не отстъпваме по нищо друго освен по характер на страни като Русия и Бразилия, ако някой твърди обратното значи не разбира от волейбол.


Абсолютно съм съгласен , едва ли имаше отбор на това първенство на който да отстъпваме по някакви игрови показатели ! Единственото по което отстъпваме е психика ! И докато ни се втълпява че 4то място е успех , ще продължава да е така :x

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот daniel875 » 12 авг 2012 20:27

za nas e toj religiq написа:
daniel875 написа:Искрено се надявам повече да няма волейбол в България, защото ние не заслужаваме това, което имаме.
Не сме се научили да оценяваме малкото, което ни е останало отпреди, а това е много сериозен МОРАЛЕН проблем.
Винаги съм бил горд, че съм българин, но не мога да се гордея с други хора, които живеят в моята родина и непрекъснато плюят по този или онзи. Тяхното място е вън от България.


Честито на руснаците ! Батка не знам къде видя някой да плюе ? Лично аз винаги съм бил зад отбора и момчтата , дори на футбол не се впрягам толкова колкото на пустия волейбол ! Целия ден ми мина супер крив и още съм като буреносен облак :x И не защото мразя или плюя , а защото ги изживявам нещата все едно аз играя ! Сори , ама не ме радва 4то място след такава игра ! Късмета беше с нас тази олимпиада и бяхме длъжни да се възползваме ! Неки тези които казват че ние сме си направили лесна групата да помислят , каква щеше да е ситуацията ако бяхме в другата група ? Дали след първите 2 мача щяхме да имаме 2 победи и да излезем освободени психически за третия мач ? Истината е че отбора колкото и голям фен да съм му , не е толкова силен ! Ако успеем да вземем първия гейм добре ще поиграем , обаче ако сме догонващи ? Тази година някой да си спомня да сме обръщали мач , да не говорим за важен такъв ? Нямаме една конкурентна смяна в отбора , ако на някой не му тръгне играта и край , да не казвам че и днес за първи път се ядосах на треньора ! Скримов не му тръгна играта , защо не пусна Вальо Братоев ? Алексиев също , защо не пусна Пенчев ами трябваше да гледаме грешка след грешка ? Защо чакаше да затриваме по 3-4-5 точки аванс за да се сети да вземе прекъсване ! Не упреквам играчите , всеки може да няма ден , но когато от 6 - 4 нямат ден , почвам да мисля че треньора не си е свършил работата ! Не може в двата ти най важни мача да играеш без сервиз , срещу руснаците поне на Скримов му вървеше , днес на никой ? Треньора не го ли видя това ? Всички сме на мнение че момчетата имат бъдеще ок , обаче ако се контузят двама кой ще ги замести ? На Соколов кой ще му е смяната като се откаже Владо сега ? А на Алексиев колкото и да не го харесват някои ? Ами разпределител ? А либеро ? Истината е че далеч не е толкова светло бъдещето , колкото го чертаят
всички и едва ли скоро ще имаме пак толкова добри предпоставки за значим успех ! А най лошото е че и да имаме , пак ще ни се натяква че трябва да се радваме на 4тото място щото било успех ! Истината е че докато си мислим че 4то място е успех , никога няма да сме сред големите :!:

Спомни си на кое място беше отборът преди олимпиада, помисли логично, че съвсем спокойно можеше да отпаднем още в групата. Въобще нямаше да има мач за четвъртото място. Ние нямаме нищо, а вие искате всичко. Замислете се малко и тогава желайте повече! Социализмът за жалост си замина, всичко живо, дето се пише демократ, го оплю. Тогава можеше да се мечтае за още и още. Днес това е невъзможно. Съжалението остава, но такава беше логиката. Италия е по - силна от нас, колкото и да не ни се иска да го признаем. Плюс това имахме донякъде шанса да бъдем подценявани преди това.
Сега вече ще трябва да доказваме постигнатото, че не е случайност. Много малко мачове гледах на момчетата на олимпиадата, днешният беше поредният. Този път обаче не им донесох късмет с това действие. Късмет!
За едно си прав, че този отбор не може да обръща мач. Това е тревожно и в тази насока трябва да се работи най- много. В такива срещи се вижда характера.
Владимир Николов има заместник в лицето на Боян Йорданов. Дали ще бъде викнат най - сетне левичарят?
Класирането на България е рекордно в историята на волейбола у нас.
Последна промяна от daniel875 на 12 авг 2012 22:22, променено общо 1 път.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот daniel875 » 12 авг 2012 20:31

za nas e toj religiq написа:
iori написа:Гола вода са, кога ще доживеем първо място в колективен спорт?
Във волейбола не отстъпваме по нищо друго освен по характер на страни като Русия и Бразилия, ако някой твърди обратното значи не разбира от волейбол.


Абсолютно съм съгласен , едва ли имаше отбор на това първенство на който да отстъпваме по някакви игрови показатели ! Единственото по което отстъпваме е психика ! И докато ни се втълпява че 4то място е успех , ще продължава да е така :x

Кое ни е наред, че да искаме повече. Сърбите имат силна страна, която въпреки обстоятелствата успява. Холандия имаше много ресурси тогава и нормално сполучи. Ние трябва да имаме такъв потенциал от възможности и ще го направим, но дотогава ще мине много време.
Не е вярно това, което казва Любомир Ганев, че нещата ще стават още по - добри, но не е вярно и че без Казийски ще сме слаби. Просто трябва време и този отбор ще вземе медал, но за злато трябва и силен международен авторитет. Ние нямаме такъв.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта