България - Великобритания

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
hazza
Мнения: 259
Регистриран на: 05 апр 2011 20:31
Местоположение: СЕКТОР Б

Re: България - Великобритания

Мнениеот hazza » 29 юли 2012 13:36

Доста слабо . ''Предателите трябва да се убиват'' - Казийски няма място в националния !
Защо ме взривява в емоции и кара кръвта да кипи? Защо ме обсебва,защо ме побърква,защо ме кара да обичам до болка?

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот Sole » 29 юли 2012 13:41

sandi74 написа:3:0 Честита победа.Абе къде са онези мишоци Стойчев и Казийски? :) :) :)

Тези мишки "казийски§жеков§стойчев" предадоха България! Те отдавна са умрели за българските фенове :!: За отказ да играеш за Национала и защитаваш честта на България трябва да лишават от състезателни права до живот :!:
Последна промяна от Sole на 29 юли 2012 13:43, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот hellyeah » 29 юли 2012 13:41

Като за начало добре , трябва да бият и Австралия и да пестят сили за четвъртфинала ,всичко тук опира само до един мач .
“Не купувам от Lafka”

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот Pride » 29 юли 2012 14:33

Предател е онзи хрантутник ченге президент Лазаров.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
florentin_petre
Мнения: 684
Регистриран на: 10 окт 2008 19:32
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот florentin_petre » 29 юли 2012 14:35

Вчера четох какво написа един съфоромник, че постижението на Данчо не било кой знае какво, замислих се. Днес чета и пак се замислям: предатели - Бербатов, Стойчев, Казийски/много хора го боготворяха и то имаше защо а сега го плюят незнам защо/ Жеков. Днес вероятно някой ще напише и нещичко за Мария Гроздева. Чудно ми е едно, колко от тези които плюят по тези спортисти и един треньор са ги задминавали по успехи, висят или ще висят екипите им във залата на славата - колко ли?????
Успех на волейболистите, успех на ДАнчо но когото стисках адски много палци защото игра с куп контузии на почти 40 години без да се оплаква че тревата на стадиона му е изгоряла, че душека му е мек и така нататък, успех на всички Български спортисти, пожелавам много емоции на всички които стискат палци за тях.
Кураж, Капитане!
HEAVY METAL IS MY RELIGION !
DIO IS MY GOD ! ! !
https://www.youtube.com/watch?v=KUXSTY9AW-s

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот valdi » 29 юли 2012 14:42

Добър мач направиха нашите,въпреки че накрая се отпуснахме..Добро впечатление ми направи Скримов,Владо Николов бе на ниво,Салпаров както винаги железен в защита и посрещане.Дано нашите подобрат още играта си но реалното ни място е 5-8.Бразилия Русия Полша Сащ Италия са по добри в момента така че оценявайте всичко постигнато и спечелено от нашите момчета!

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот MainEventer » 29 юли 2012 14:59

Честно казано хубаво беше да има един такъв момент като в третия гейм. Така се изграждат манталитет и характер. В момента това трябва на играчите.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот doktora25 » 29 юли 2012 15:22

Аз пък си мисля че 2-3 точки от останалите мачове (освен сигурния с Австралия) можем да вземем и би било чудесно да сме на по-високо от 4-тото място в групата. Вярвам, че ще се представим достойно, но най-важното е да направят един добър колектив без повече скандали и да поставят една добра основа за бъдещето. Важно е също така да сме единни в подкрепата си към тях.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот siniq_fen » 29 юли 2012 15:25

От другата група нямаме почти никакъв шанс срещу САЩ и Русия. Бразилия и особено Сърбия и Германия са преодолими.
Само Левски!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот daniel875 » 29 юли 2012 15:26

Още от време оно ми е хубаво, когато побеждаваме категорично тази самозабравили се големци. Жалко, че във волейбола се играе само до 3:0. Трябва да победим и тяхната колония. Ако вземем отново мача с Аржентина, както стана в Атланта преди шестнайсет години, ще е програма максимум.
Нека не се величаем толкова, защото сме доста далеч от най - добрите. С желание и воля обаче всичко може да стане. Не е виновен само Лазаров за случилото се. Той винаги ще бъде виновен, защото това е самата истина, но трябва да има кой да го смени, което не е лесно. Тук става въпрос за подобен на него връзкар, който да спомогне за издигането на волейбола на най - високо ниво. Ще минат много години това, за да се случи. Дано го доживея!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта