България - Великобритания

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот daniel875 » 29 юли 2012 15:29

doktora25 написа:Аз пък си мисля че 2-3 точки от останалите мачове (освен сигурния с Австралия) можем да вземем и би било чудесно да сме на по-високо от 4-тото място в групата. Вярвам, че ще се представим достойно, но най-важното е да направят един добър колектив без повече скандали и да поставят една добра основа за бъдещето. Важно е също така да сме единни в подкрепата си към тях.

Много се надявам на Теодор Тодоров да блесне на тази олимпиада! Това момче има възможности в излишък, за Николай Николов се знае от 2007, че е класа.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот Sisi 1914 » 29 юли 2012 15:29

Чудесно е, че стартирахме с победа!
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот siniq_fen » 29 юли 2012 15:32

Сега видях , че Ники Николов има рожден ден! Нека е жив и здрав и му пожелавам да стигне до мач за медалите :)
Само Левски!

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот marmi52 » 29 юли 2012 19:11

8-)

Победа срещу слаб съперник, който, ако не беше домакин на Олимпиадата, въобще нямаше да играе на турнира. Да не бързаме с шампанското ...
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
Oziris
Мнения: 284
Регистриран на: 16 май 2009 21:27
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот Oziris » 29 юли 2012 19:55

sandi74 написа:3:0 Честита победа.Абе къде са онези мишоци Стойчев и Казийски? :) :) :)

Ама ти сериозно ли? :) :) :) :)
Победа над невероятния тим на домакините.
За популярността на волейбола във Великобритания може да се съди по това колко трудно са намерили арбитри за линиите. така наречените лайсмени. Според регламента те се осигуряват от домакините. Реално волейболът в страната започва да се развива 6 месеца след като Лондон спечели през лятото на 2005-а битката за домакинство на ХХХ лятна олимпиада. На 29-и Великобритания ще дебютира на олимпиада. И може би това ще бъде дебют и бенефис в едно.
Въпреки че за последните 4 години тимът на кралицата натрупа 16 победи - над Хърватия (5), Румъния (2), Белгия (2), Мексико, Гърция, Египет, Португалия, Словения и (о, небеса!) над бившия еврошампион Испания! Освен всичко Острова показа безпощадност срещу дънната риба Албания - два категорични успеха с по 3:0 срещу Албания.
Националите на страната тренират и играят извън Великобритания. На Острова този спорт е ученически и подчинен на аматьорството.

Източник: Спортал

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот mistreated » 30 юли 2012 08:59

Аз лично не съм доволен от играта ни изобщо. Срещу такъв съперник трябваше да изглеждаме много, ама много по-добре.
Гледайки това, което представиха снощи Полша и Италия (особено поляците), имам чувството, че играем средновековен волейбол. Убеден съм, че нямаме никакъв шанс срещу тези 2 отбора.
Не можах да гледам Аржентина, но все пак мисля, че срещу тях е единственият ни шанс да минем по-напред от 4-тото място в групата. Да не забравяме и че трябва да победим Австралия...
Колкото и да ни е болно да го признаем, 5-то място в този състав и състояние на отбора ще си бъде голям успех.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот Udoji90 » 30 юли 2012 10:13

Това беше един от многото мачове в последните години, в които нашите взеха лесно 2 гейма и после се разлигавиха - добре, че сами не си удължихме излишно мача. Победата обаче нищо не значи, тъй като най-вероятно всички други отбори в групата също ще бият домакините.
Мисля, че във втория кръг ще паднем от Полша, но загубата не би била фатална, защото пак по същата логика вероятно всички други отбори също ще паднат от поляците. ;) На практика последните 3 мача са най-важни - аз мисля, че ще спечелим поне 2 от тях, а може и трите.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот siniq_fen » 30 юли 2012 10:53

mistreated написа:Колкото и да ни е болно да го признаем, 5-то място в този състав и състояние на отбора ще си бъде голям успех.

Не съм съгласен и ще ти кажа защо. Най-нормалното нещо би било да победим Австралия и Великобритания дори с този състав, което автоматично значи 1/4 финал, а това от своя страна е 5-то място. Що за успех? Напълно нормална и постижима цел. Вече ако направим чудо и достигнем финалната четворка - това би било голям успех. И съответно ако отпаднем още в групите - пълен крах.
Само Левски!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот mistreated » 30 юли 2012 12:00

siniq_fen написа:
mistreated написа:Колкото и да ни е болно да го признаем, 5-то място в този състав и състояние на отбора ще си бъде голям успех.

Не съм съгласен и ще ти кажа защо. Най-нормалното нещо би било да победим Австралия и Великобритания дори с този състав, което автоматично значи 1/4 финал, а това от своя страна е 5-то място. Що за успех? Напълно нормална и постижима цел. Вече ако направим чудо и достигнем финалната четворка - това би било голям успех. И съответно ако отпаднем още в групите - пълен крах.


Може би не се изразих правилно. 5-тото място ще бъде успех, просто като класиране. Не говоря за отборите, които трябва да победим. Ако бяхме в другата група, 1/4 финал би бил огромен успех.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: България - Великобритания

Мнениеот siniq_fen » 30 юли 2012 12:01

mistreated написа:
siniq_fen написа:
mistreated написа:Колкото и да ни е болно да го признаем, 5-то място в този състав и състояние на отбора ще си бъде голям успех.

Не съм съгласен и ще ти кажа защо. Най-нормалното нещо би било да победим Австралия и Великобритания дори с този състав, което автоматично значи 1/4 финал, а това от своя страна е 5-то място. Що за успех? Напълно нормална и постижима цел. Вече ако направим чудо и достигнем финалната четворка - това би било голям успех. И съответно ако отпаднем още в групите - пълен крах.


Може би не се изразих правилно. 5-тото място ще бъде успех, просто като класиране. Не говоря за отборите, които трябва да победим. Ако бяхме в другата група, 1/4 финал би бил огромен успех.

Да, разбрах. Сега вече съм съгласен :)
Само Левски!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта