Лондон 2012-Ден 2

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

gri6ata1914
Мнения: 211
Регистриран на: 13 дек 2009 13:39
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот gri6ata1914 » 29 юли 2012 23:49

ros написа:Гледам Полша и виждам, че са станали още по-силни 22-10 в четвъртия гейм... Предстои ни мач с тях и нещата никак не изглеждат обнадеждаващи


Яко ще ни мачкат за жалост, но нашата цел е излизане от групите и да си вземем сигурните мачове...Полша няма как да ги победим към момента ;)

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот kingofpop » 29 юли 2012 23:50

Federer91 написа:
rebelheartous написа:Да де, то плуването понеже е адски известно извън англо-саксонските държави като Австралия, GB, USA. Тук-таме някой руснак, италианец, французин. Това са. Китай могат да вземат навсякъде медали - щанги, борба, бадминтон, стрелбите, плуване също имат някои. Защо не в гимнастиката. Ама те на мен не са ми най-големите фаворити. Все си мисля, че руснаците тепърва ще казват голямата си дума.


Браво, сравни плуването със щангите, които са известни след Черно море на изток. Направо кажи, че и леката атлетика не е толкова известна, след като точно тя и плуването са двата спорта,които събират състезатели от на 200 държави на световните си първенства. Не съм казал,че плуването е успешен спорт за много държави,защото не е така. Той както и тениса се доминират от големите нации,защото е известен в цял свят.


Каквото и да си говорим, плуването и леката атлетика са най-гледаните спортове на Олимпиади...и нормално да е така, най-интересни са си ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот ros » 29 юли 2012 23:51

3-1 за Полша срещу Италия
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Wishes
Мнения: 1317
Регистриран на: 11 юли 2012 23:57
Skype: JHONNY COOL
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Wishes » 29 юли 2012 23:53

kingofpop написа:
Federer91 написа:
rebelheartous написа:Да де, то плуването понеже е адски известно извън англо-саксонските държави като Австралия, GB, USA. Тук-таме някой руснак, италианец, французин. Това са. Китай могат да вземат навсякъде медали - щанги, борба, бадминтон, стрелбите, плуване също имат някои. Защо не в гимнастиката. Ама те на мен не са ми най-големите фаворити. Все си мисля, че руснаците тепърва ще казват голямата си дума.


Браво, сравни плуването със щангите, които са известни след Черно море на изток. Направо кажи, че и леката атлетика не е толкова известна, след като точно тя и плуването са двата спорта,които събират състезатели от на 200 държави на световните си първенства. Не съм казал,че плуването е успешен спорт за много държави,защото не е така. Той както и тениса се доминират от големите нации,защото е известен в цял свят.


Каквото и да си говорим, плуването и леката атлетика са най-гледаните спортове на Олимпиади...и нормално да е така, най-интересни са си ;)

Баскетбола май мисля, че го забрави.
Всеки от нас се появява тук не по собствено желание и без да е молил за кратък престой, без да знае защо и за какво, във всекидневния живот ние само чувстваме, че човек е тук заради тези, които обича, и много други свързани с него човешки същества.Айнщайн

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот kingofpop » 30 юли 2012 00:01

Испания отпадна.....(за футбола говоря) :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот rhaegar » 30 юли 2012 00:10

Чудесно 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 889
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Botevist_1912 » 30 юли 2012 00:17

Моята прогноза е, че комунистически Китай ще спечелят Олимпиадата и ще повторят успеха си от Пекин 2008. Комунистите вложиха страшно много пари в спорта и във велика и огромна държава като Китай, която е с повече от 1 милиард население резултата е очевиден. Даже бих направил по-дългосрочна прогноза. Следващите няколко Олимпиади ще бъдат спечелени от комунистите от Китай. Не виждам кой ще може да ги победи при положение, че си развиха спорта феноменално много, построиха уникални спортни съоръжения и бази и от тук нататък ще имат много победи.
Между другото от това, което видях като зали и като организация от Пекин 2008 и сега от Лондон 2012 мога да кажа, че англичаните са жалки в сравнение с Китай. За да спестят са реновирали някаква зала от 1948 година. :lol: А на китайците всички зали за Олимпиадата им бяха нови, току що построени, уникални и невиждани и съоръжения.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Niksh0 » 30 юли 2012 00:20

Леката атлетика и плуването са най-основните спортове, а и най-тежките и изискващи бих добавил заедно с колоезденето. Който ги е практикувал или тренирал знае. А трите комбинирани правят спорта за истински железни мъже - триатлона.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот matador » 30 юли 2012 00:21

Още няколко Българи има които се състезават за други държави Тервел Драгнев за САЩ Боянка Костова за Азербайджан и Величко Чолаков също от Азербайджан.

Потребителски аватар
boston celtics
Мнения: 1676
Регистриран на: 25 май 2010 11:46
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот boston celtics » 30 юли 2012 00:24

matador написа:Още няколко Българи има които се състезават за други държави Тервел Драгнев за САЩ Боянка Костова за Азербайджан и Величко Чолаков също от Азербайджан.
Тервел Драгнев в кой спорт се състезава? :roll:
Дали това, което не те убие те прави силен да продължиш, да искаш да загубиш, но победиш, да искаш да убиеш, но да спасиш, да имаш много, но да не споделиш, да видиш пътя, но да се отклониш, да се кълнеш,че няма да бъдеш друг,но да се промениш...


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта