Лондон 2012-Ден 2

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот защо » 30 юли 2012 00:24

Botevist_1912 написа:Моята прогноза е, че комунистически Китай ще спечелят Олимпиадата и ще повторят успеха си от Пекин 2008. Комунистите вложиха страшно много пари в спорта и във велика и огромна държава като Китай, която е с повече от 1 милиард население резултата е очевиден. Даже бих направил по-дългосрочна прогноза. Следващите няколко Олимпиади ще бъдат спечелени от комунистите от Китай. Не виждам кой ще може да ги победи при положение, че си развиха спорта феноменално много, построиха уникални спортни съоръжения и бази и от тук нататък ще имат много победи.
Между другото от това, което видях като зали и като организация от Пекин 2008 и сега от Лондон 2012 мога да кажа, че англичаните са жалки в сравнение с Китай. За да спестят са реновирали някаква зала от 1948 година. :lol: А на китайците всички зали за Олимпиадата им бяха нови, току що построени, уникални и невиждани и съоръжения.

Миналата година четох един материал за съдбата на тия нови съоръжения, повечето бяха зарязани и оставени да се рушат. Имали - дали, сега, англичаните като не са навити да работят по 50 часа седмично за $10, немат и не дават.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот ros » 30 юли 2012 00:25

Ралица Милева е 56та в квалификациите в гимнастиката и отпада от надпреварата
Последна промяна от ros на 30 юли 2012 00:31, променено общо 1 път.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот matador » 30 юли 2012 00:30

boston celtics написа:
matador написа:Още няколко Българи има които се състезават за други държави Тервел Драгнев за САЩ Боянка Костова за Азербайджан и Величко Чолаков също от Азербайджан.
Тервел Драгнев в кой спорт се състезава? :roll:

борба до 120 кг

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 889
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Botevist_1912 » 30 юли 2012 00:32

Миналата година четох един материал за съдбата на тия нови съоръжения, повечето бяха зарязани и оставени да се рушат. Имали - дали, сега, англичаните като не са навити да работят по 50 часа седмично за $10, немат и не дават.


Не ми пука как се оправдават англичаните, винаги може да се намерят оправдания. Факт е, че в сравнение с организацията и съоръженията в комунистически Китай, англичаните са жалки. И също така е факт, че китайците само за няколко години развиха спорта си с невероятни темпове, а англичаните разчитат само на стара слава. На откриването ми пускат песен на Бийтълс от преди 50 години. :lol:
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот kingofpop » 30 юли 2012 00:39

Botevist_1912 написа:
Миналата година четох един материал за съдбата на тия нови съоръжения, повечето бяха зарязани и оставени да се рушат. Имали - дали, сега, англичаните като не са навити да работят по 50 часа седмично за $10, немат и не дават.


Не ми пука как се оправдават англичаните, винаги може да се намерят оправдания. Факт е, че в сравнение с организацията и съоръженията в комунистически Китай, англичаните са жалки. И също така е факт, че китайците само за няколко години развиха спорта си с невероятни темпове, а англичаните разчитат само на стара слава. На откриването ми пускат песен на Бийтълс от преди 50 години. :lol:


И мен тва за Бийтълс леко ме учуди....да пускат песен на половин век, че и повече :shock:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

vasko1
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2012 00:39
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот vasko1 » 30 юли 2012 00:40

Величко Чолаков даже има медал за нас от Атина....майката и е***а на щангите и ще ни трябва дълго време докато се върнеме там където ни е мястото. Ако въобще го направим, че трябват много неща, а ние всичко разбихме. Няма приемственост както във художествената гимнастика.

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Niksh0 » 30 юли 2012 00:47

kingofpop написа:
Botevist_1912 написа:
Миналата година четох един материал за съдбата на тия нови съоръжения, повечето бяха зарязани и оставени да се рушат. Имали - дали, сега, англичаните като не са навити да работят по 50 часа седмично за $10, немат и не дават.


Не ми пука как се оправдават англичаните, винаги може да се намерят оправдания. Факт е, че в сравнение с организацията и съоръженията в комунистически Китай, англичаните са жалки. И също така е факт, че китайците само за няколко години развиха спорта си с невероятни темпове, а англичаните разчитат само на стара слава. На откриването ми пускат песен на Бийтълс от преди 50 години. :lol:


И мен тва за Бийтълс леко ме учуди....да пускат песен на половин век, че и повече :shock:

Да бе, как не ги е срам, някакъв си Сър Пол Маккартни да пее някакви си стара песен не една от най-великите групи.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот защо » 30 юли 2012 00:52

Е, за Бийтълс... Те са малко консервативни англичаните, демек, требвали са им 50 години, та да разберат добра ли е песничката или не е. Сега нема да се излагат с нещо по-ново, дето откъде да го знаят, може да излезне тъпо... :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот rhaegar » 30 юли 2012 00:54

Botevist_1912 написа:Не ми пука как се оправдават англичаните, винаги може да се намерят оправдания. Факт е, че в сравнение с организацията и съоръженията в комунистически Китай, англичаните са жалки. И също така е факт, че китайците само за няколко години развиха спорта си с невероятни темпове, а англичаните разчитат само на стара слава. На откриването ми пускат песен на Бийтълс от преди 50 години. :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ми какво да ти пуснат, Джъстин Бийбър ли?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 889
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Botevist_1912 » 30 юли 2012 00:56

Да бе, как не ги е срам, някакъв си Сър Пол Маккартни да пее някакви си стара песен не една от най-великите групи.


Не казвам, че песента не е хубава, а че разчитат само на стара слава, и че са консервативни. Движението им е наобратно, не използват метричната система за разлика от целият свят. Винаги са контра на останалият свят. Англичаните имат нулево развитие в сравнение примерно с Китай, който за 30 години се разви страшно много и изпревари Англия. Англичаните от 50 години не са измислили нищо по-добро от Бийтълс.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта