Лондон 2012-Ден 2

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот valdi » 30 юли 2012 01:05

Аржентина намачка Литва още на почивката

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот matador » 30 юли 2012 01:06

Тия от Бнт са идиоти сега можеха да дават Аржентина - Литва (Баскетбол) а те дават на запис Италия - Полша (Волейбол) по късно вечерта можеха да ги дават.

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Niksh0 » 30 юли 2012 01:06

Botevist_1912 написа:
Да бе, как не ги е срам, някакъв си Сър Пол Маккартни да пее някакви си стара песен не една от най-великите групи.


Не казвам, че песента не е хубава, а че разчитат само на стара слава, и че са консервативни. Движението им е наобратно, не използват метричната система за разлика от целият свят. Винаги са контра на останалият свят. Англичаните имат нулево развитие в сравнение примерно с Китай, който за 30 години се разви страшно много и изпревари Англия. Англичаните от 50 години не са измислили нищо по-добро от Бийтълс.

Ти къде би предпочел да живееш: в Китай, където кондомите им са made in China и се множат непрестанно, няма къде да се диша там, всичко е под строг контрол, спортистите им са като роботи, щото ги хващат от малки и ги правят някакви нечовешки изверги, което не е нормално за мен и за спорта. Спортът трябва да е предимно удоволствие и наслада; или в Англия, която с страна на традициите, които си е изградила, но и не само, все пак от там е тръгнала Индустриалната революция. Не съм някой голям фен на британската култура, но ако трябва да избирам между нея и китайската, определена ще предпочета начина на живот като цяло на островитяните. Лично мнение ;)
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот valdi » 30 юли 2012 01:10

matador написа:Тия от Бнт са идиоти сега можеха да дават Аржентина - Литва (Баскетбол) а те дават на запис Италия - Полша (Волейбол) по късно вечерта можеха да ги дават.

напълно подкрепям..мача е хубав а и Кедъра ми липсва :lol:

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 892
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Botevist_1912 » 30 юли 2012 01:11

Niksh0 написа:
Botevist_1912 написа:
Да бе, как не ги е срам, някакъв си Сър Пол Маккартни да пее някакви си стара песен не една от най-великите групи.


Не казвам, че песента не е хубава, а че разчитат само на стара слава, и че са консервативни. Движението им е наобратно, не използват метричната система за разлика от целият свят. Винаги са контра на останалият свят. Англичаните имат нулево развитие в сравнение примерно с Китай, който за 30 години се разви страшно много и изпревари Англия. Англичаните от 50 години не са измислили нищо по-добро от Бийтълс.

Ти къде би предпочел да живееш: в Китай, където кондомите им са made in China и се множат непрестанно, няма къде да се диша там, всичко е под строг контрол, спортистите им са като роботи, щото ги хващат от малки и ги правят някакви нечовешки изверги, което не е нормално за мен и за спорта. Спортът трябва да е предимно удоволствие и наслада; или в Англия, която с страна на традициите, които си е изградила, но и не само, все пак от там е тръгнала Индустриалната революция. Не съм някой голям фен на британската култура, но ако трябва да избирам между нея и китайската, определена ще предпочета начина на живот като цяло на островитяните. Лично мнение ;)


Трябва да съм луд, за да искам да отида да живея в Англия, където на година има около 40 слънчеви дни, а през останалото време вали дъжд. Затова са им толкова бели задниците на инглитерите. :lol:
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

Потребителски аватар
boston celtics
Мнения: 1676
Регистриран на: 25 май 2010 11:46
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот boston celtics » 30 юли 2012 01:36

matador написа:Тия от Бнт са идиоти сега можеха да дават Аржентина - Литва (Баскетбол) а те дават на запис Италия - Полша (Волейбол) по късно вечерта можеха да ги дават.
Не идиоти,а пълни идиоти..Как може такова нещо,възмутен съм направо от "телевизията майка"...Такъв хубав мач между Литва и Аржентина в баскета не е за изпускане,а те ми дават Полша и Италия на запис..И днес - Петя Неделчева бие на бадминтон,мача беше от 20.30,а те се включиха в 20.45,в края на първият гейм..Ми можеха да намалят новините с 10-тина минути,а не да гледаме материал,в който някакъв психопат,целият в пиърсинг и татуировки,си е татуирал "бнт такси" на крака..Там програмни директори(или както се наричат..) няма ли?Кой го интересува това?..Български представител се състезава..а и на всичкото отгоре след новините пуснаха реклами,след това спорта...за чий *** ми давате спортни новини..за да кажете как фенове на Левски са разбили носа на оператора на БНТ ли..Че нали има Олимпиада,всичките важни спортни събития се провеждат там и вашата телевизия отгоре на всичко предава Олимпиадата (ако това може да се нарече предаване де...)пряко,има студия на всеки 2 часа с Тереза Мар(л)инова и Кедъра,там може да кажете другите "важни" неща от спорта,които не са свързани с Олимпиадата..а и после - прогнозата за времето - още 5 минути ,пак реклама и чак тогава пуснаха българката,за да можем да видим как победи беларускинята...Ми нямам думи,никаква организация...
Дали това, което не те убие те прави силен да продължиш, да искаш да загубиш, но победиш, да искаш да убиеш, но да спасиш, да имаш много, но да не споделиш, да видиш пътя, но да се отклониш, да се кълнеш,че няма да бъдеш друг,но да се промениш...

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот ehh » 30 юли 2012 01:55

Цялата делегация на брой сигурно колкото едно малко село спят като порове или разпускат някъде, а вие искате да си развалят кефа и заради някакви му там фенове на баскета, да седнат да коментират Аржентина - Литва. Срамота...
По-дебелокожи и държащи се така, все едно БНТ им е семейна телевизия, журналисти, няма в България. Кедъра и оная другата, която коментира баскетбол, се държат все едно коментират пред телевизора с приятели в хола на по бира.
И Петела да вземат до го закотвят най-накрая в София за големите форуми (били те спортни или футболни), защото дразни и хора, които сядат да гледат спорт един-два пъти в годината. Стига ме е "драгувал" с това "драги приятели на спорта". Нито съм драг, нито съм приятел на спорта. Не мога да разбера, как мога да съм приятел с нещо неодушевено. Все едно да съм приятел с облаците.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
federer90
Мнения: 1947
Регистриран на: 30 юли 2010 19:27
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот federer90 » 30 юли 2012 10:53

Фантастична Дана Волмър и Ван Дер Брук. :) Малко ми е тъжно си Китаджима,но има големи шансове на 200 бруст.
Пълно разочарование беше Джеймс Магнусен и велик Яниел.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта