Откриването - ЛОНДОН 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

rzEtw
Мнения: 596
Регистриран на: 11 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот rzEtw » 28 юли 2012 21:21

ros написа:Очаквах да гледам боза, ама тази беше малко прокиснала... :( Англичаните според мен отново показаха, че инатът им да бъдат в един ритъм и да вървят в крачка с другите не им е присъщо... и затова не им се получава.Няма как да не бъдат сравнявани с Пекин и резултатът е в пъти по-добър за китайците.
Малко моменти могат да се запомнят от тази церемония... и един въпрос... Кой запали олимпийския огън?

дано поне като постижения тази Олимпиада се съревновава с пекинската, защото по церемония е тотално назад
Помниш ли името на човечето запалило огъня в Пекин? Малко ме съмнява без проверка в Интернет да ми кажеш.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот acmilan » 29 юли 2012 00:40

Някои хора май прекаляват с четенето на книги и филми, дело на някой, който е "много навътре" в конспирациите. Защо ли все са комуняги тия хора, които ми говорят как ще ни следят, събуват и т. н. При любимия режим такива неща няма, неее, хората са свободни :) ... Тц, тц, тц, това е като комунист да ми говори за атентат... опа... или за това как някой не си върши работата, щом не го е предотвратил... пак опа... извинявам се :) А комунист да ми говори за християнство... доста извинения се натрупаха май ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот Groucho » 29 юли 2012 00:56

Губите си времето с ръгъръ ;)

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот Бижутера » 30 юли 2012 00:01

[rimg]http://www.parallelreality-bg.com/images/stories/Ezoterika1/Olympics2012/39.jpg[/rimg]

На медала виждам надписа ЦИОН, пирамида, змия (уж река темза)...

[rimg]http://gong.bg/uploads/news_images/201207/photo_verybig_286467.jpg[/rimg]

Погледнете осветителните тела - всичките във формата на пирамиди

[rimg]http://sporta.bg/?load=ImageShow&id=3980198[/rimg]

Илюминатски символ и при талисманите - всевиждащото око

Изобщо цялото откриване бе едно илюминати-шоу и всеки който твърди обратното, значи е безмозъчна овца...съжалявам за израза, но е така.
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 878
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот Botevist_1912 » 30 юли 2012 16:05

Откриването на Олимпиадата в сравнение с Пекин 2008 беше жалко. Пол Маккартни ( май той остана единственият жив от Бийтълс ) изпълни песен на Бийтълс, т.е. от 45 години англичаните не са измислили нищо по-добро. Илюминатските символи бяха очевидни. Явно господарите и властелините на света си действат по план и ще наложат НСР ( Новият Световен Ред ) съвсем скоро, а пък ахмаците нека си вярват, че са свободни, че имат право на избор, и че живеят в демокрация и т.н. :lol:
Последна промяна от Botevist_1912 на 30 юли 2012 16:35, променено общо 2 пъти.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот rhaegar » 30 юли 2012 16:13

Айде да идва тоя Нов Световен Ред, че не се траете вече.

Ако стане нали и вие ще сте в същия кюп бе? Или какво, ще кажат илюминатите "аааа, тия момчета ни разкриха, за тях няма НСР, щото знаеха за нас от самото начало, даже ни надушиха на откриването на Олимпиадата". Или ще ви спасят колегите ви просветлени в Малайзия и ще ви скрият в пещера, от където да поведете революция?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 878
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот Botevist_1912 » 30 юли 2012 16:43

Засега нищо не може да се промени. Но има някакъв шанс за промяна. Силата на хората е в обединението. Трябва всички хора и народи да разберат, че има зли сили, които ги командват и ги държат в невежество и мизерия. И ако не са тези зли сили, то всички хора могат да живеят добре и в истинска демокрация. Но е много трудно да победиш властелините на света. Те са много хитри и имат огромна сила, пари, медии, власт, агенти и шпиони навсякъде.
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Откриването - ЛОНДОН 2012

Мнениеот rhaegar » 30 юли 2012 16:52

Ясна работа. "В Русия съм, в Русия съм".
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта