Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот ros » 09 юни 2012 11:18

Волейболните национали на Сърбия, които България размаза в София преди месец в София взе квота за Лондон, след като един кръг преди края спечели Интерконтиненталната олимпийска квалификация в Токио. Съседите имат вече 18 точки и са недостижими на върха в класирането. За втората квота най - вероятно спорът ще бъде между Иран, Китай и Австралия, които имат съответно 11, 11 и 12 точки (Австралия не си ги е осигурила още но в момента води с 2-0 над Корея). Надявам се, че след тазвечершните мачове и България ще е близо до Олимпиадата. В третата квалификация Куба и Германия са с по една победа.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 юни 2012 11:24

ros написа:.... Надявам се, че след тазвечершните мачове и България ще е близо до Олимпиадата. В третата квалификация Куба и Германия са с по една победа.

Ами след всичко което се направи за тях и парите, които се изхарчиха, ако и сега не се класират, най-добре всички - като се почне с Йордан Лазаров, мине се през Радостин Стойчев и националите и се свърши с чистачките в БФВ да си ходят. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34784
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот MuFc1878 » 09 юни 2012 11:41

Не трябва ли да гледаме себе си, а не другите ;)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот ros » 09 юни 2012 11:43

MuFc1878 написа:Не трябва ли да гледаме себе си, а не другите ;)

Е ние и себе си гледаме, но покрай нас се случват и други събития ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34784
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот MuFc1878 » 09 юни 2012 11:51

Хубаво гледаме другите и искаме да сме като тях, но наш'та кочина кой ще оправи :( Не ми се мисли довечера да не спечелим срещу Франция какво ще става!
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот ros » 09 юни 2012 11:57

Аз вярвам, че ще спечелим, ще бъда в залата да подкрепям отбора и съм сигурен, че нашите ще направят всичко възможно, за да се класират. В края на краищата това е важното, да играеш до краен предел, пък каквото стане
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот ros » 09 юни 2012 12:03

Австралия току що спечели 3 точки срещу Корея и вече с общо 12 излезе на второ място в класирането. Втората квота ще се реши в мачовете Китай-Австралия и Япония-Иран
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот Groucho » 09 юни 2012 12:07

Сърбите си правят много добре сметките. С много по-малко изразходвани средства и усилия ще бъдат на Олимпиадата. Защо България не отиде на тази квалификация в Токио? Националният ни отбор отслабна значително след излизането от игра на Пламен и Пушката. Песимист съм за мача с Франция, но дано покажат мъжество и победят.

Потребителски аватар
kokorz
Мнения: 300
Регистриран на: 09 апр 2011 15:04

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот kokorz » 09 юни 2012 12:15

Отбори като Сърбия и Италия, които бием по път и над път трупат успехи, а ние им дишаме прахта.Май всичко опира до манталитета на големия отбор.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот ros » 09 юни 2012 12:27

Groucho написа:Сърбите си правят много добре сметките. С много по-малко изразходвани средства и усилия ще бъдат на Олимпиадата. Защо България не отиде на тази квалификация в Токио? Националният ни отбор отслабна значително след излизането от игра на Пламен и Пушката. Песимист съм за мача с Франция, но дано покажат мъжество и победят.

Ако сърбите бяха спечелили квалификацията в София нище щяхме да сме в Токио. По-напред са от нас в ранк листата и заради това участват там
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта