Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот RedeviL » 10 юни 2012 12:16

ros написа:
Groucho написа:Сърбите си правят много добре сметките. С много по-малко изразходвани средства и усилия ще бъдат на Олимпиадата. Защо България не отиде на тази квалификация в Токио? Националният ни отбор отслабна значително след излизането от игра на Пламен и Пушката. Песимист съм за мача с Франция, но дано покажат мъжество и победят.

Ако сърбите бяха спечелили квалификацията в София нище щяхме да сме в Токио. По-напред са от нас в ранк листата и заради това участват там

т.е. ако не бяхме купили квалификацията в София, сега нямаше да имаме шанс за класиране на Олимпиадата! :)

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Сърбия се класира за Олимпиадата в Лондон

Мнениеот ros » 10 юни 2012 15:28

RedeviL написа:
ros написа:
Groucho написа:Сърбите си правят много добре сметките. С много по-малко изразходвани средства и усилия ще бъдат на Олимпиадата. Защо България не отиде на тази квалификация в Токио? Националният ни отбор отслабна значително след излизането от игра на Пламен и Пушката. Песимист съм за мача с Франция, но дано покажат мъжество и победят.

Ако сърбите бяха спечелили квалификацията в София нище щяхме да сме в Токио. По-напред са от нас в ранк листата и заради това участват там

т.е. ако не бяхме купили квалификацията в София, сега нямаше да имаме шанс за класиране на Олимпиадата! :)

т.е. ако не бяхме взели и второто домакинство сега щяхме да играем някъде другаде за да се класираме, защото където и да играехме имахме шансове ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта