Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 18 май 2012 21:10

MaRTo1233 написа:Мисля че ти зададох и аз въпрос! Ако искаш да ти го повторя за да може да сме възпитани в дискусиите за да не видим илюминати.... Да спирам вече да мисля за всичко и почвам да си мисля за сатанистки знаци?
Докато вървя по улицата и видя някой камък приличащ на триъгълник е илюминатски символ и да очаквам най лошото? Може би това е по лошо от черна котка да ти мине път. Искам да те попитам и като влизаш на някой стадион точно пък сигурно ще почнеш да се оглеждаш на всички посоки да гледаш дали случайно светлините от прожекторите не приличат на триъгълници? не мисля че дори и ти го правиш... но знам ли ....

ПП: И не се хващай за най малката думичка защото си проличава колко си дребнав и просто няма какво да напишеш. Сега ако искаш и за запетайките ми се скарай. Дреме ми на илюмината!

Човече и понятие си нямам що за отговор ми даваш с тези редове по-горе??? Имам чувството, че си попрекалил с "наслаждаването на живота" в момента и отговаряш несвързано :) Я върни страниците и проследи хронологията на постовете ми към теб и пак пробвай да ми пишеш!
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

messi710
Мнения: 130
Регистриран на: 10 май 2012 19:39
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот messi710 » 18 май 2012 21:12

BLUE CHAMPIONS написа:
MaRTo1233 написа:Мисля че ти зададох и аз въпрос! Ако искаш да ти го повторя за да може да сме възпитани в дискусиите за да не видим илюминати.... Да спирам вече да мисля за всичко и почвам да си мисля за сатанистки знаци?
Докато вървя по улицата и видя някой камък приличащ на триъгълник е илюминатски символ и да очаквам най лошото? Може би това е по лошо от черна котка да ти мине път. Искам да те попитам и като влизаш на някой стадион точно пък сигурно ще почнеш да се оглеждаш на всички посоки да гледаш дали случайно светлините от прожекторите не приличат на триъгълници? не мисля че дори и ти го правиш... но знам ли ....

ПП: И не се хващай за най малката думичка защото си проличава колко си дребнав и просто няма какво да напишеш. Сега ако искаш и за запетайките ми се скарай. Дреме ми на илюмината!

Човече и понятие си нямам що за отговор ми даваш с тези редове по-горе??? Имам чувството, че си попрекалил с "наслаждаването на живота" в момента и отговаряш несвързано :) Я върни страниците и проследи хронологията на постовете ми към теб и пак пробвай да ми пишеш!


Човек, няма смисъл да се занимаваш с такива индивиди... той е част от стадото :)

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот MaRTo1233 » 18 май 2012 21:13

BLUE CHAMPIONS написа:
MaRTo1233 написа:Мисля че ти зададох и аз въпрос! Ако искаш да ти го повторя за да може да сме възпитани в дискусиите за да не видим илюминати.... Да спирам вече да мисля за всичко и почвам да си мисля за сатанистки знаци?
Докато вървя по улицата и видя някой камък приличащ на триъгълник е илюминатски символ и да очаквам най лошото? Може би това е по лошо от черна котка да ти мине път. Искам да те попитам и като влизаш на някой стадион точно пък сигурно ще почнеш да се оглеждаш на всички посоки да гледаш дали случайно светлините от прожекторите не приличат на триъгълници? не мисля че дори и ти го правиш... но знам ли ....

ПП: И не се хващай за най малката думичка защото си проличава колко си дребнав и просто няма какво да напишеш. Сега ако искаш и за запетайките ми се скарай. Дреме ми на илюмината!

Човече и понятие си нямам що за отговор ми даваш с тези редове по-горе??? Имам чувството, че си попрекалил с "наслаждаването на живота" в момента и отговаряш несвързано :) Я върни страниците и проследи хронологията на постовете ми към теб и пак пробвай да ми пишеш!


Честно казано не мисля да продължавам този спор защото можем да продължим до утре а смисъл няма ..... вие си вярвайте, аз съм промит мозък и така ... ай със здраве... дано не отида в АДА !
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 18 май 2012 21:15

messi710 написа:Човек, няма смисъл да се занимаваш с такива индивиди... той е част от стадото :)

Не, понеже в началото се САМОизтъкна като сериозен и умен човек, пък аз взех, че му се вързах :( :lol:
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 18 май 2012 21:18

MaRTo1233 написа:Честно казано не мисля да продължавам този спор защото можем да продължим до утре а смисъл няма ..... вие си вярвайте, аз съм промит мозък и така ... ай със здраве... дано не отида в АДА !

Сега пък спор било :o :roll:
Човек, осъзнат ли си наистина в момента? Просто те помолих да проследиш хронологията на разговора и това не направи...с теб аз спор не водя никакъв, незнам ти за какво спориш? :mrgreen: :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот South_Park » 18 май 2012 21:55

messi710 написа:
MaRTo1233 написа:Абе пиите една ракия и се наслаждавайте на живота :D кви са тия работи дето се занимавате, нямате ли други неща за правене :D Ай наздраве


Ей заради такова мислене сме на тоя хал...

поздравления за messi710 че чете този сайт (otizvora.com) ;)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
Обективен
Мнения: 79
Регистриран на: 14 ное 2010 22:59
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот Обективен » 18 май 2012 22:19

Добре , ами ако илюминатите всъщност не съществуват?Ако са изкуствено създадени от хората , които оправляват този свят за да ни замажат очите ... конспиративни теории - колкото искате,никога няма да разберем кое е истина и кое лъжа, така че не се вживявайте много много , а просто си живейте живота с кеф ;)
Само СИНИТЕ

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот South_Park » 18 май 2012 22:30

Обективен написа:Добре , ами ако илюминатите всъщност не съществуват?Ако са изкуствено създадени от хората , които оправляват този свят за да ни замажат очите ... конспиративни теории - колкото искате,никога няма да разберем кое е истина и кое лъжа, така че не се вживявайте много много , а просто си живейте живота с кеф ;)

Искаш да кажеш : живейте си живота с кеф,докато ви слагат белезниците 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
Обективен
Мнения: 79
Регистриран на: 14 ное 2010 22:59
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот Обективен » 18 май 2012 22:40

Хубаво е , че имаш едно наум , но чак толкова да се впечатлявате от нещо , което никой не е доказал ми се струва леко прекалено ;)
Само СИНИТЕ

messi710
Мнения: 130
Регистриран на: 10 май 2012 19:39
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот messi710 » 18 май 2012 22:46

Обективен написа:Хубаво е , че имаш едно наум , но чак толкова да се впечатлявате от нещо , което никой не е доказал ми се струва леко прекалено ;)

[offtopic]Добре, малко излизам извън темата... като казваш никой не е доказал, като сте толкова скептични към всичко, ще ти дам пример с нещо друго - химическите пръскания или така наречените chemtrails - поинтересувай се за какво става въпрос. И поглеждай така отвреме навреме към небето... забелязъл съм че 99% от хората са забили поглед в земята и не виждат какво ръсят над главите им :)[/offtopic]


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта