Лондон 2012: Ден 5

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот RedeviL » 01 авг 2012 23:07

Жоржиньо написа:Обаче следващия кръг срещу тоя шибан англичанин,ще е страшно :x

трябвада го смачка, защото със сигурност ще се опитват да го заколят!

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот shotgun blues » 01 авг 2012 23:08

Оф гледах Евроспорт и изпуснах мачът на Далаклиев...........добре че е бил
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот Жоржиньо » 01 авг 2012 23:10

RedeviL написа:
Жоржиньо написа:Обаче следващия кръг срещу тоя шибан англичанин,ще е страшно :x

трябвада го смачка, защото със сигурност ще се опитват да го заколят!

Дано,дано време му е за медал на тая Олимпиада,дано го постигне.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот ros » 01 авг 2012 23:10

Стотачката при мъжете и Ребека Сони направиха вечерта запомняща се
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот ros » 01 авг 2012 23:14

Жоржиньо написа:
RedeviL написа:
Жоржиньо написа:Обаче следващия кръг срещу тоя шибан англичанин,ще е страшно :x

трябвада го смачка, защото със сигурност ще се опитват да го заколят!

Дано,дано време му е за медал на тая Олимпиада,дано го постигне.

Много ще е трудно, Детелин днес бе разколeбан, англичанинът ще е във вихъра си, а съдиите ще извадят секирите. Затова е важно той да направи каквото трябва, пък... дано продължи на полуфиналите. Повечето тук сте малки и не помните но на Олимпиадата в Атланта от осминафиналите напред имахме само трима боксьори - Серафим Тодоров, Тончо Тончев и Даниел Петров, но и тримата в комплект стигнаха до финала. Беше страхотно
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот RedeviL » 01 авг 2012 23:15

masona84 написа:Във рунда в който беше най-слаб Детелин го взима с 6т,а имаше 8т от първите два :mrgreen:.Иначе си личеше,че е по-класният

в последния рунд на няколко пъти му нанесе много силни ъперкъти.австралиецът само замахваше и се опитваше да демонстира по-голяма активност.Ако слушаш несигурния Петел какво говори.. :mrgreen:

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот RedeviL » 01 авг 2012 23:20

ros написа:Повечето тук сте малки и не помните но на Олимпиадата в Атланта от осминафиналите напред имахме само трима боксьори - Серафим Тодоров, Тончо Тончев и Даниел Петров, но и тримата в комплект стигнаха до финала. Беше страхотно

бях малък, но си спомням Серафим и Тончо как взеха медали.Нали за 96-та става дума..?

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот rebelheartous » 01 авг 2012 23:22

ros написа:Много ще е трудно, Детелин днес бе разколeбан, англичанинът ще е във вихъра си, а съдиите ще извадят секирите. Затова е важно той да направи каквото трябва, пък... дано продължи на полуфиналите. Повечето тук сте малки и не помните но на Олимпиадата в Атланта от осминафиналите напред имахме само трима боксьори - Серафим Тодоров, Тончо Тончев и Даниел Петров, но и тримата в комплект стигнаха до финала. Беше страхотно


Сега може да са четири. ;)

Детелин изобщо не беше разколебан, а съдиите се намесиха *авторитетно* и във втория рунд, в който нашият го смачка, дадоха хикс, а в третия, където Детелин по-скоро трябваше да загуби, те решиха да компенсират. Малко в стил БГ футболни съдии. :lol:

vasko1
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2012 00:39
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот vasko1 » 01 авг 2012 23:25

za nas e toj religiq написа:.

Министъра на спорта е съпруг на гребкиня,
.[/quote]

Брат ти ме уби :lol: А случайно да знаеш че самия Нейков е гребец :) При това участник на олимпиади и световни първенства и с не малко медали :lol:[/quote]
Аз го познавам като тренер по гребане. Но мисълта ми е друга. Това момче щом отива там значи е показал някакви резултати. И при положение, че спорта ни се управлява от човек от неговият спорт значи не мисля, че е толкава лошо положението. Пари за подготовката му щяха да се намерят и нямаше да ходи да бяга в друга страна. А сега се поразрових и с него за отишли още 3-ма състезатели.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 5

Мнениеот rebelheartous » 01 авг 2012 23:28

RedeviL написа:
ros написа:Повечето тук сте малки и не помните но на Олимпиадата в Атланта от осминафиналите напред имахме само трима боксьори - Серафим Тодоров, Тончо Тончев и Даниел Петров, но и тримата в комплект стигнаха до финала. Беше страхотно

бях малък, но си спомням Серафим и Тончо как взеха медали.Нали за 96-та става дума..?


Петров тогава взе злато.


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост