Сдружението "Бъдеще за Черноморец (Бургас)" представи планов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Сдружението "Бъдеще за Черноморец (Бургас)" представи планов

Мнениеот Devian » 30 яну 2015 10:20

Да уточня,ако случайно гледате отразеното по Тв Сакат за пресконференцията,че въпросните дойдоха накрая и целта на журналиста-мазут беше не толкова да отрази доброто начинание,колкото да се заяждат с присъстващите фенове.
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сдружението "Бъдеще за Черноморец (Бургас)" представи планов

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 30 яну 2015 10:25

anker1878 написа:
Ботевъ Пловдивски написа:Черноморец си е Черноморец, и им пожелавам успех, и скоро да си стъпят на краката :!: Искам да дойде ден, когато Пловдив, Варна и Бургас ще имат по 2 отбора в А-група.

Майна ,ако дойде този ден отново ще има ИГРА, а защо не и София да има силни Левски и Славия :geek:


Да, нямам против. От една елитна група с 12-16 силни и сравнително равностойни отбори, с нормални условия за подготовка и игра, ще спечелим не само ние, зрителите, но и БГ-футбола 8-)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Сдружението "Бъдеще за Черноморец (Бургас)" представи планов

Мнениеот ntodorov » 30 яну 2015 11:19

LudogoretsRazgrad написа:Нямате бъдеще :(

Точно ти ли ни говориш за бъдеще ???
Крепите се от егото на Домусчиев...А го е засърбяло някъде другаде, а сте останали, като последната шипка на крайпътно януарско храстче.
Тези беловласите от снимката имат съвсем различни нагласи за Черноморец. Стара идея, нова идея, нов, стар Черноморец...Не ги интересува.
Черноморец е светиня за тях и това не веднъж го каза Тома Томов - бившия и последен председател на оня силния Черноморец от края на 80-те и началото на
90-те. Тези от снимката бяха хората, които конюнктурата изтласка далеч от футбола в града ни, хора, които са нужни на всеки един отбор с дереджето на Черноморец.
ПС: Тук е момента да се каже, че първите постъпления от това сдружение са дошли именно от фенове на Черноморец, а сдружението се е ангажирало и е осигурило средства
за храна, възстановяване и пътни за играчите от първия и останалите формации на клуба.
ПС: Това са истинските неща, които могат да направят всеки истински фен съпричастен към клуба.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Сдружението "Бъдеще за Черноморец (Бургас)" представи планов

Мнениеот BRF » 30 яну 2015 11:23

LudogoretsRazgrad написа:Нямате бъдеще :(

Как го разбра това?Защото нямат чичко паричко?Да трудно ще е и успех от мен!

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Сдружението "Бъдеще за Черноморец (Бургас)" представи планов

Мнениеот veselinsk » 30 яну 2015 12:10

LudogoretsRazgrad написа:Нямате бъдеще :(

След няколко годинки и вие няма да имате :lol:
Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10770
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Сдружението "Бъдеще за Черноморец (Бургас)" представи планов

Мнениеот ivan56 » 30 яну 2015 16:44

LudogoretsRazgrad написа:Нямате бъдеще :(


Имаме Сунай,имаме ама ти откъде да знаеш.Тая нива с тютюн ти е взела акъла :lol: :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Сдружението "Бъдеще за Черноморец (Бургас)" представи планов

Мнениеот ntodorov » 27 фев 2015 15:07

Доволен съм от снощната среща. Организаторите явно бяха подценили бройката на присъстващите и трябваше да се тъпчем в залата...Но това да ни е оплакването де. :mrgreen:
Радвам се, че видях старите, още по-старите и най-старите муцуни свързвани с името Черноморец. Любовта ръжда не хваща. Доказаха го и ония хора, които
конюнктурата беше оставила настрани от ПСФК-то. Видях и хора, които наистина не са стъпвали на Лазур. Сдружението набеляза основната си цел, а ние, които
упорствахме за нашия стадион трябва да приемем временните факти и да работим за връщането му. Радвам се, че спонсорите и дарителите са хора с Черноморски
сърца. Няма как да не ме зардаваха и старите черноморци, като В. Делиминков, Притъргов, Тошко Райков, Калушев, Кавръков, Краси Димитров, Владо Стоянов...Все хора, които
в детските си години съм гледал, като божества по улиците на Бургас. Харесаха ми изказванията на Херо и Матушев. Вдъхнаха увереност. Сред феновете видях много нови хора, но повечето дано са разбрали,
че усилията на всички трябва да бъдат общи, а именно да се върнем един хубав и светъл ден на нашия си стадион със старата котвичка на гърдите па ако ще и с цената на години в аматьорския футбол...Били сме там
и друг път.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта