Черноморец (Бургас) - Монтана FT. 1-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот BRF » 05 авг 2014 15:16

ntodorov написа:Изображение
Вальо. Откак ме пусна от "оная" пързалка, кЪ'т ти видя номера не вдигам. :twisted:
[offtopic]Не бях в Бургас Вальо, а там, където бях, телефона го нося с мен точно толкова, колкото скопен шопар - мЪдите си...Ама ние поне имаме и други опции за издирвателни дейности де. Що ги не ползва. За кво ги имаме теЗ "информатори" у дома ? :)[/offtopic]

Сега отново се сетих за физиономията ти на оная снимка :lol: !
Малко след твоето не вдигане,бях осведомен къде си,кога си тръгнал,колко време ще стоиш ;) !

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот BRF » 05 авг 2014 15:17

Bourgas написа:И на мен този гусин Модератор не ми го вдигна! Вальо, дай да не му звъним повече и да да не му вдигаме въшките :twisted: :twisted: :twisted:

Не става брат!Той си има "начини" да ме открие винаги :o !

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот Der Führer » 13 авг 2014 15:03

petkan написа:
Der Führer написа:Е нали казаха , че билети се раздават само за хора от фенклуба ... пък аз се мъчих покрай барбекюто с едно премръзнало узо 8-)


Тц, не се раздаваха, продаваха се. Пък премръзналото узо можеше да го споделиш с приятели ;) Дано поне не си си увредил гърлото!

Наред си е гърлото ... пък и аз го консумирах с лечебна цел - така да се каже , аклиматизирах се за високопланинския ми престой , който приключи вчера :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта