Черноморец (Бургас) - Монтана FT. 1-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот subzero » 03 авг 2014 15:15

Der Führer написа:
petkan написа:С този отбор и с този хъс за игра, можем спокойно да се борим и за нещо повече. За изпадане и дума не може да става, само да не стане като Спартак Вн. по някое време :(

Имахме си един Киселичков край тъч линията, който и за миг не спря да напътства и надъхва момчетата, така че спрете с епитетите по негов адрес, ако обичате. Имахме си и един нов Киселичков :) на терена, на който и стария би завидял на уменията, при изпълнението на пряк свободния :)

Надявах се да срещна повече акули - форумници на стадиона, но не би... :( , но за радост, посещаемостта беше по-голяма в сравнение с последните мачове от А група.

Е нали казаха , че билети се раздават само за хора от фенклуба ... пък аз се мъчих покрай барбекюто с едно премръзнало узо 8-)

В тоя дъжд голяма мъка е било. :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12645
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот BRF » 03 авг 2014 15:41

petkan написа:С този отбор и с този хъс за игра, можем спокойно да се борим и за нещо повече. За изпадане и дума не може да става, само да не стане като Спартак Вн. по някое време :(

Имахме си един Киселичков край тъч линията, който и за миг не спря да напътства и надъхва момчетата, така че спрете с епитетите по негов адрес, ако обичате. Имахме си и един нов Киселичков :) на терена, на който и стария би завидял на уменията, при изпълнението на пряк свободния :)

Надявах се да срещна повече акули - форумници на стадиона, но не би... :( , но за радост, посещаемостта беше по-голяма в сравнение с последните мачове от А група.

Да беше обявил своето присъствие и специално заради теб щях да дойда :lol: !Даже звънях на г-н Модератора от Манхатън,ама.......!
п.п.Как е свършил мача?

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот k.dimitrov » 03 авг 2014 17:02

По-добрия отбор на терена бе бургаският. Особено през второто полувреме. Жалко, две грешки го лишиха от нещо повече. Допуснаха ги двамата юноши в състава (третият - Стаматов влезе като резерва), но и двамата в останалото време се стараха много и имаха добри отигравания. Затова и никой не ги упрекна в края за грешките им. Монтана разочарова, с тази игра трудно ще се бори за А група, а и няма място с такъв отбор там. Това, което показа Спартак Варна преди разпада му, бе много по-красиво и по-стойностно.
Ние, с този отбор, няма да отпаднем. Това можем да го заявим спокойно. За повече е рано да се говори. Предстои обиграване, явно вдигане на нивото, но притеснителното е, че почти всички резерви (с 2-3 изключения) са само юноши. А знаем по време на контролите какво ставаше, след като влязат те на терена. Според мен, докато не се обиграят и се види кой става, кой не, повече от 3-4-ма от тях не трябва да има на полето. В този смисъл, дано да няма много контузени и наказани през сезона, че в последно време това ни е "дамоклевият меч".
И дано се появят пари отнякъде. В момента искат да вземат още момчета, но нямат пари да им плащат квартири.
Явно ще играем мач за мач, докато има пари. След това..... - да се молим да се появи някой. И ако се появи, дано не му броим пак парите.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот Devian » 03 авг 2014 18:40

Браво :!: Щом се работи със желание и себераздаване нещата ще си дойдат на мястото,а и публиката също :) Колкото до чичкото паричко,аз по-скоро се надявам модела Локо без Коко да заработи и при нас :roll:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот k.dimitrov » 03 авг 2014 19:44

Devian написа:Браво :!: Колкото до чичкото паричко,аз по-скоро се надявам модела Локо без Коко да заработи и при нас :roll:



Жоро, надали, говорил ли си с бургаски бизнесмени. Аз съм говорил. Относно школата. Първо, Петьо е прав (говорихме си на стадиона), според него всеки има право да иска парите му да се влагат с някаква възвръщаемост, второ (на мен ми го заявиха) всеки се страхува, че ще бъде след това обвинен за задкулисни игри. Не искам да коментирам, всеки сам да си прави заключенията.
Последна промяна от k.dimitrov на 03 авг 2014 20:02, променено общо 4 пъти.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот k.dimitrov » 03 авг 2014 19:49

Devian написа:Браво :!: Щом се работи със желание и себераздаване нещата ще си дойдат на мястото,а и публиката също :) Колкото до чичкото паричко,аз по-скоро се надявам модела Локо без Коко да заработи и при нас :roll:



Недей сравнява футболната атмосфера в Бургас с тази в Пловдив. Разликата е огромна. Разгърни и прочети бургаските и пловдивските вестници , а и сайтове.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот k.dimitrov » 03 авг 2014 20:00

subzero написа:Тия дето взимаха по 3000 евро заплата не бяха по-добри".


Да де, то затова с някои от тях Славия прави фурор в А група. Що ли Радуканов не взе някои от тези, дето сега играят при нас?

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот subzero » 03 авг 2014 20:38

k.dimitrov написа:
subzero написа:Тия дето взимаха по 3000 евро заплата не бяха по-добри".


Да де, то затова с някои от тях Славия прави фурор в А група. Що ли Радуканов не взе някои от тези, дето сега играят при нас?

Някой го беше споменал преди време. Проблема май не беше в качествата на футболистите. А в желанието им и в настройката им за мачовете. Или някои от тях.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот Der Führer » 03 авг 2014 21:30

subzero написа:
Der Führer написа:
petkan написа:С този отбор и с този хъс за игра, можем спокойно да се борим и за нещо повече. За изпадане и дума не може да става, само да не стане като Спартак Вн. по някое време :(

Имахме си един Киселичков край тъч линията, който и за миг не спря да напътства и надъхва момчетата, така че спрете с епитетите по негов адрес, ако обичате. Имахме си и един нов Киселичков :) на терена, на който и стария би завидял на уменията, при изпълнението на пряк свободния :)

Надявах се да срещна повече акули - форумници на стадиона, но не би... :( , но за радост, посещаемостта беше по-голяма в сравнение с последните мачове от А група.

Е нали казаха , че билети се раздават само за хора от фенклуба ... пък аз се мъчих покрай барбекюто с едно премръзнало узо 8-)

В тоя дъжд голяма мъка е било. :mrgreen:

Под навеса не валеше ... проблема беше че узото се стопляше бързо ( пък аз мразя да пия бързо ) :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Монтана 02.08.2014 от 20:00

Мнениеот Der Führer » 03 авг 2014 21:33

k.dimitrov написа:
Devian написа:Браво :!: Колкото до чичкото паричко,аз по-скоро се надявам модела Локо без Коко да заработи и при нас :roll:



Жоро, надали, говорил ли си с бургаски бизнесмени. Аз съм говорил. Относно школата. Първо, Петьо е прав (говорихме си на стадиона), според него всеки има право да иска парите му да се влагат с някаква възвръщаемост, второ (на мен ми го заявиха) всеки се страхува, че ще бъде след това обвинен за задкулисни игри. Не искам да коментирам, всеки сам да си прави заключенията.

И от какъв зор дават пари , след като не се знае къде ще отидат . Баламите свършиха . А докато лицето Събев има нещо общо с отбора , кандидати за нови акционери няма да има .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта