На прощаване

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот k.dimitrov » 04 май 2014 21:46

„Коментар няма да правя, за да не се заблудим нещо. Това, което искам да кажа e и то съвсем сериозно – поздравям и се радвам, че такива съдии ни свириха днес, защото през седмицата играхме един мач в Стара Загора и ви е бедна фантазията какви съдии ни свириха (б.р. Николай Йорданов свири през седмицата Берое - Локомотив София). Преди това пък играхме и в София (б.р. Александър Костадинов ръководи мача между Славия и Берое) един мач – за там пък и фантазия трудно ще ви стигне. Това е големия проблем за мен. Ей такива самозванци, които си мислят, че всичко се върти около тях. Казвам го с пълното съзнание какво ще последва или какво може да последва“, сподели старши треньорът на Берое Петър Хубчев след победата над Черноморец в 36-я плейофен кръг на А група.

„5:0 ако кажа, че е трудно ще ми се изсмеят. Много хора. Имахме късмет, че вкарахме два бързи гола и това може би прекърши „Черноморец“ окончателно. Но пък най-голямото ми постижение като треньор и за мен лично е че тези момчета играят по същия начин мачовете и дано така изиграят и следващите три", каза още Петър Хубчев.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот ntodorov » 04 май 2014 21:52

Абе Херо, меро...Олекна ми и на мен този човек. На живо се убедих, че каквото говори или
не го мисли или приказва на аба...Може би моите очаквания са били други или...Абе не знам. Отвратен съм. Като кажеш нещо - го правиш.
Не може да обвиняваш вратар пред 100 човека в подкупност и след това да го връщаш на вратата.
Впрочем за чий му е на Херо евентуална победа днес и ...евентуално изпълнение на Договора, който ако не ме лъжи паметта
е за още една година...За чий му е на Монката Райков да се напряга или на Чико, Милен Василев и сие...Безпаричието е явно,
мотивацията я няма, неразбориите са ни в повече, всичките ни играчи са едни обикновени наемници позволяващи си и да ни псуват,
когато им подвиквахме за симулативната игра днес. ДА ВЪРВЯТ НА МАЙНАТА СИ ВСИЧКИ БЕЗГРЪБНАЧНИ В ТОЗИ ОТБОР. Моите уважения и към Херо, но и
и той трябва да си отива. Където и да е ще му се радвам. Направи много за футбола в града ни, но ще спра до тук.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ivan40
Мнения: 650
Регистриран на: 05 сеп 2011 22:01
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот ivan40 » 04 май 2014 21:52

И на мен ми е кофти,Черноморец имаха място в Агрупа ама кой да изпадне Славия ли?Като гледаме кой командва това няма как да стане за съжаление, иначе ме кефихте с играта и способноста да се справяте с трудностите/селекция :!:

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот k.dimitrov » 04 май 2014 21:54

Още през есента бе обявено на футболистите, че премията ще бъде обща, в края на сезона, ако не отпаднат. Относно заплатите, преди 2 дни говорих с двама от основните футболисти. От тях разбрах, че не са получили една заплата и в момента тече втората. При втора неполучена заплата всеки футболист може да разтрогне, а такъв няма до този момент. Иначе много хора не са си получавали заплати, даже от треньорите.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот Der Führer » 04 май 2014 21:59

k.dimitrov написа:Още през есента бе обявено на футболистите, че премията ще бъде обща, в края на сезона, ако не отпаднат. Относно заплатите, преди 2 дни говорих с двама от основните футболисти. От тях разбрах, че не са получили една заплата и в момента тече втората. При втора неполучена заплата всеки футболист може да разтрогне, а такъв няма до този момент. Иначе много хора не са си получавали заплати, даже от треньорите.

Значи Херо лъже ... 8-)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот ntodorov » 04 май 2014 22:00

sin4ec написа:Жалко за Бургазлии, но така явно повече не може. Херо толкоз години сглабяше от лайна боя, обаче всеки сън има край. Да се надяваме, че ще сглабя боя и в Левски, поне лайна си имаме в изообилие! :)

Херо вече не е това, което беше. За Черноморец- ставаше. За отбор с амбиции - не. При нас оправданието му винаги беше - без пари, къса скамейка, липса на класа и прочие. При вас ще трябва да го линчувате, ако му предложите всичко и не оправдае доверието ви...Абе. Търсете си друг човек, ако питаш мен.
Може и да стана смешен, но на живо видях, как оплю наш играч в продажност...и в следващия мач го вкарва в състава...Олеква и пред нас и пред Живкович и пред Кунчев, който го замени и пред останалите в отбора...Просто ролята му на мотиватор, психолог и обединител в отбора е девалвирала страшно. Останалото - играчите, които и да са те си го знаят.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот Der Führer » 04 май 2014 22:05

ntodorov написа:Абе Херо, меро...Олекна ми и на мен този човек. На живо се убедих, че каквото говори или
не го мисли или приказва на аба...Може би моите очаквания са били други или...Абе не знам. Отвратен съм. Като кажеш нещо - го правиш.
Не може да обвиняваш вратар пред 100 човека в подкупност и след това да го връщаш на вратата.
Впрочем за чий му е на Херо евентуална победа днес и ...евентуално изпълнение на Договора, който ако не ме лъжи паметта
е за още една година...За чий му е на Монката Райков да се напряга или на Чико, Милен Василев и сие...Безпаричието е явно,
мотивацията я няма, неразбориите са ни в повече, всичките ни играчи са едни обикновени наемници позволяващи си и да ни псуват,
когато им подвиквахме за симулативната игра днес. ДА ВЪРВЯТ НА МАЙНАТА СИ ВСИЧКИ БЕЗГРЪБНАЧНИ В ТОЗИ ОТБОР. Моите уважения и към Херо, но и
и той трябва да си отива. Където и да е ще му се радвам. Направи много за футбола в града ни, но ще спра до тук.

Райков дори беше казал , че не му е проблем да играе и в "Б" група ...
Колкото до Херо ... грешката на повечето от вас беше че го разглеждахте отделно , от ръководството на клуба . А простата истина е , че Херо , Киряков и Събев са си едно цяло , работещи за една цел .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот k.dimitrov » 04 май 2014 22:07

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:Първата неплатена заплата е преди мача с Нефтохимик, но след като тази седмица и кметът се е покрил, то са решили да бъдат честни с момчетата. В момента парите са свършили и няма кой да даде.

Или твоята информация пак е грешна ... или Херо лъже ;)
Това беше изключително срамно и аз съм отговорен за това, но считам, че и футболистите трябва да понесат своята отговорност. Разбирам ги, защото сме в много тежка ситуация, не са взимали с месеци заплати, не получават премии цяла година, но в най-важните мачове да нямаш мотивация, това не мога да го разбера”, сподели Димитров.

И за пореден път - Общината няма отношение към изплащането на заплатите в клуба.


Никой не казва, че Общината ще плаща. В други такива случаи кметът се е ангажирал и е намирал от бизнесмени от града неголеми суми, които да покрият временната криза.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот k.dimitrov » 04 май 2014 22:10

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:Още през есента бе обявено на футболистите, че премията ще бъде обща, в края на сезона, ако не отпаднат. Относно заплатите, преди 2 дни говорих с двама от основните футболисти. От тях разбрах, че не са получили една заплата и в момента тече втората. При втора неполучена заплата всеки футболист може да разтрогне, а такъв няма до този момент. Иначе много хора не са си получавали заплати, даже от треньорите.

Значи Херо лъже ... 8-)


Или журналистите отново или преиначават, или допълват, както е ставало много пъти. Или пък Херо се е изхвърлил, за да оправдае нежеланието(неумението) за игра на отбора.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот k.dimitrov » 04 май 2014 22:13

ntodorov написа: всичките ни играчи са едни обикновени наемници позволяващи си и да ни псуват,
когато им подвиквахме за симулативната игра днес. ДА ВЪРВЯТ НА МАЙНАТА СИ ВСИЧКИ БЕЗГРЪБНАЧНИ В ТОЗИ ОТБОР.


Аз чух само Милен Гамаков да псува, имаше ли и други?


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта