На прощаване

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот luxorus » 04 май 2014 22:14

Керкар (Берое) :"Играчите на Черноморец не вяха мотивирани".
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
тинтири-минтири
Мнения: 34
Регистриран на: 02 май 2014 21:10

Re: На прощаване

Мнениеот тинтири-минтири » 04 май 2014 22:27

ntodorov написа:Абе Херо, меро...Олекна ми и на мен този човек. На живо се убедих, че каквото говори или
не го мисли или приказва на аба...Може би моите очаквания са били други или...Абе не знам. Отвратен съм. Като кажеш нещо - го правиш.
Не може да обвиняваш вратар пред 100 човека в подкупност и след това да го връщаш на вратата.
Впрочем за чий му е на Херо евентуална победа днес и ...евентуално изпълнение на Договора, който ако не ме лъжи паметта
е за още една година...За чий му е на Монката Райков да се напряга или на Чико, Милен Василев и сие...Безпаричието е явно,
мотивацията я няма, неразбориите са ни в повече, всичките ни играчи са едни обикновени наемници позволяващи си и да ни псуват,
когато им подвиквахме за симулативната игра днес. ДА ВЪРВЯТ НА МАЙНАТА СИ ВСИЧКИ БЕЗГРЪБНАЧНИ В ТОЗИ ОТБОР. Моите уважения и към Херо, но и
и той трябва да си отива. Където и да е ще му се радвам. Направи много за футбола в града ни, но ще спра до тук.

Вие сами си издигнахте Херо за идол и беше ясно, че е неизбежно да го отхвърлите болезнено!!!
Възможно е Херо да е добър треньор и дори съм убеден че е такъв, но не съвсем и даже рядко възлага на тези си качества!
Помня го облян от харизмата на велик и болен (дано се е възстановил напълно човека), как нахлу на терена в Разград - без основателна причина и в разрез със всички етични норми и правилници в Българския футбол.
От тогава наблюдавам поведението му в детайли и "О!", ми то това било! - Неоправданата агресия и цинизум се оказаха и най-изявените му треньорски дарби!
Късно отваряте очи! - Късно!
Обвинихте всичко живо в недобросъвестност и некоректност, заставайки сляпо и безрезервно зад инфантилните крясъци на своя идол!
Убеден съм, че ако Херо не е бил част от процеса по разграждането на Черноморец, то в никакъв случай не му е и попречил!
Черноморец отдавна не е привлекателно място за футболисти с качества. Та кой би предпочел да бъде овикван и руган безответно в името на своя ментор?!
Черноморец ще съществува!
Ще преживее няколко малки метаморфози, може дори да изчезне за малко, но в някой топъл ден ще изгрее отново в първите редици на футболната арена!
Така или иначе този Черноморец представляваше обида и унижение за собствените си фенове, колкото и дълго да останаха обсебени от мракобесието те!
Успех!

Plovdiv 100
Мнения: 472
Регистриран на: 09 мар 2014 22:27

Re: На прощаване

Мнениеот Plovdiv 100 » 04 май 2014 22:37

На мен пък не ми е жал. Няма да забравя какви усти бяхте отворили преди година и половина :!:

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот cska-632 » 04 май 2014 22:46

Най-накрая ще се оттървем от този скучен отбор наречен Черноморец.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот james » 04 май 2014 23:05

Дано скоро Бургас да види истински Черноморец , без Херовци и Събевци и тях подобни измекяри .

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: На прощаване

Мнениеот FCH » 05 май 2014 00:04

Проектът Събев:

УСПЕХИТЕ - 1 купа:
2005/2006 - 1-во място в Югоизточна „В“ група, 1/16 финалист за Купата на България, печели Купата на Аматьорската футболна лига;
2006/2007 - 1-во място в Източна „Б“ група, 1/8 финалист за Купата на България;
2007/2008 - 6-то място в „А“ група, 1/8 финалист за Купата на България, участва в летния турнир на УЕФА "Интертото къп", отпада в 3-ти кръг;
2008/2009 - 7-мо място в „А“ група, 1/16 финалист за Купата на България;
2009/2010 - 5-то място в „А“ група, 1/16 финалист за Купата на България;
2010/2011 - 8-мо място в „А“ група, 1/4 финалист за Купата на България;
2011/2012 - 4-то място в „А“ група, 1/8 финалист за Купата на България;
2012/2013 - 6-то място в „А“ група, 1/8 финалист за Купата на България;
2013/2014 - 11-то място в „А“ група, 1/4 финалист за Купата на България;

ТРЕНЬОРИТЕ - 5:
Диян Петков от 6.07.2005 до 2006
Димитър Димитров–Херо - от 2006 до 14.12.2008 и от 30.05.2011 до момента
Красимир Балъков - от 14.12.2008 до 06.12.2010
Антон Велков - от 23.12.2010 до 21.03.2011
Георги Василев - от 21.03.2011 до 30.05.2011

ЧУЖДЕНЦИТЕ - 51:
Армения – Самвел Мелконян
Германия – Матиас Морис; Паскал Борел; Йохен Зайц и Савио Нсереко
Италия – Алберто Куадри и Мишел Кручиани
Исландия – Йосеф Йосефсон
Македония – Ванчо Траянов
Португалия – Марсио Нуньо; Педриня; Рикардо Андре; Жайме Диаш Браганса и Маркиньо
Румъния – Кристиан Мускалу
Сърбия - Иван Чворович и Александър Стоймирович
Франция – Муса Койта; Жереми Фо-Поре; Лорис Арно; Гаел Н'лундулу и Осама Мрабет
Хърватия – Никица Кошутич

Алжир - Жагурта Хамрун; Янис Юсеф и Наджиб Амари
Буркина Фасо – Исуф Уатара
ДР Конго – Кристофър Уалембо и Орелиен Нгейтала
Кабо Верде – Нилтон Кардосо
Кот Д’ивоар - Абудрамае Бамба и Яник Боли
Мадагаскар – Анисе Абел
Мароко – Аатиф Шаешу
Нигерия – Екундайо Джаейоба
Република Конго – Лис Муйтис
Сенегал – Мохамед Соли
Тунис – Енис Хайри
ЦАР – Жозюе Баламанджи

Аржентина – Адриан Фернандес и Роберто Карбони
Бразилия – Адалтон Жувенал; Мишел Платини; Антонио Дос Сантос; Габриел Ац; Далмо да Силва; Лоривал Асис и Бруно Оливейра
Венецуела – Ектор Гонсалес

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот ntodorov » 05 май 2014 00:29

тинтири-минтири написа:
ntodorov написа:Абе Херо, меро...Олекна ми и на мен този човек. На живо се убедих, че каквото говори или
не го мисли или приказва на аба...Може би моите очаквания са били други или...Абе не знам. Отвратен съм. Като кажеш нещо - го правиш.
Не може да обвиняваш вратар пред 100 човека в подкупност и след това да го връщаш на вратата.
Впрочем за чий му е на Херо евентуална победа днес и ...евентуално изпълнение на Договора, който ако не ме лъжи паметта
е за още една година...За чий му е на Монката Райков да се напряга или на Чико, Милен Василев и сие...Безпаричието е явно,
мотивацията я няма, неразбориите са ни в повече, всичките ни играчи са едни обикновени наемници позволяващи си и да ни псуват,
когато им подвиквахме за симулативната игра днес. ДА ВЪРВЯТ НА МАЙНАТА СИ ВСИЧКИ БЕЗГРЪБНАЧНИ В ТОЗИ ОТБОР. Моите уважения и към Херо, но и
и той трябва да си отива. Където и да е ще му се радвам. Направи много за футбола в града ни, но ще спра до тук.

Вие сами си издигнахте Херо за идол и беше ясно, че е неизбежно да го отхвърлите болезнено!!!
Възможно е Херо да е добър треньор и дори съм убеден че е такъв, но не съвсем и даже рядко възлага на тези си качества!
Помня го облян от харизмата на велик и болен (дано се е възстановил напълно човека), как нахлу на терена в Разград - без основателна причина и в разрез със всички етични норми и правилници в Българския футбол.
От тогава наблюдавам поведението му в детайли и "О!", ми то това било! - Неоправданата агресия и цинизум се оказаха и най-изявените му треньорски дарби!
Късно отваряте очи! - Късно!
Обвинихте всичко живо в недобросъвестност и некоректност, заставайки сляпо и безрезервно зад инфантилните крясъци на своя идол!
Убеден съм, че ако Херо не е бил част от процеса по разграждането на Черноморец, то в никакъв случай не му е и попречил!
Черноморец отдавна не е привлекателно място за футболисти с качества. Та кой би предпочел да бъде овикван и руган безответно в името на своя ментор?!
Черноморец ще съществува!
Ще преживее няколко малки метаморфози, може дори да изчезне за малко, но в някой топъл ден ще изгрее отново в първите редици на футболната арена!
Така или иначе този Черноморец представляваше обида и унижение за собствените си фенове, колкото и дълго да останаха обсебени от мракобесието те!
Успех!

Волф. Познах те. Точно за този мач в Делиормана пък въобще не виня Херо. Напротив. Там цинизмът си беше откровен и насочен към Черноморец. Иначе ти си остани бургаски фен на Лудогорец. Рано или късно ще излетиш и от там, както орлето им излетя и не се върна, а след това ще се ориентираш към следващия силен на деня. Точно такива, като теб бургаски фенове нямат право да ни съдят, в какво сме вярвали...От катедрата на Домусчиевите пари футбол лесно се прави...дори и със Стойчо Стоев. Спортно-техническите аспекти от тази игра не играят роля без тях. За съжаление.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: На прощаване

Мнениеот subzero » 05 май 2014 00:34

Идеята на темата беше да напишем няколко думи за Черноморец,хубави или лоши.
Черноморец не е Херо,Събев и Киряков .
Черноморец е диагноза.
За разлика от Лудогорец.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: На прощаване

Мнениеот FCH » 05 май 2014 00:48

subzero написа:Идеята на темата беше да напишем няколко думи за Черноморец,хубави или лоши.
Черноморец не е Херо,Събев и Киряков .
Черноморец е диагноза.
За разлика от Лудогорец.

Правилно Черноморец е име с история, не фирма на въпросните трима и кликата им! Именно от тези гробокопачи тръгна омразата между всички и към клуба! С агресия до тук...

Потребителски аватар
тинтири-минтири
Мнения: 34
Регистриран на: 02 май 2014 21:10

Re: На прощаване

Мнениеот тинтири-минтири » 05 май 2014 02:05

ntodorov написа:
тинтири-минтири написа:
ntodorov написа:Абе Херо, меро...Олекна ми и на мен този човек. На живо се убедих, че каквото говори или
не го мисли или приказва на аба...Може би моите очаквания са били други или...Абе не знам. Отвратен съм. Като кажеш нещо - го правиш.
Не може да обвиняваш вратар пред 100 човека в подкупност и след това да го връщаш на вратата.
Впрочем за чий му е на Херо евентуална победа днес и ...евентуално изпълнение на Договора, който ако не ме лъжи паметта
е за още една година...За чий му е на Монката Райков да се напряга или на Чико, Милен Василев и сие...Безпаричието е явно,
мотивацията я няма, неразбориите са ни в повече, всичките ни играчи са едни обикновени наемници позволяващи си и да ни псуват,
когато им подвиквахме за симулативната игра днес. ДА ВЪРВЯТ НА МАЙНАТА СИ ВСИЧКИ БЕЗГРЪБНАЧНИ В ТОЗИ ОТБОР. Моите уважения и към Херо, но и
и той трябва да си отива. Където и да е ще му се радвам. Направи много за футбола в града ни, но ще спра до тук.

Вие сами си издигнахте Херо за идол и беше ясно, че е неизбежно да го отхвърлите болезнено!!!
Възможно е Херо да е добър треньор и дори съм убеден че е такъв, но не съвсем и даже рядко възлага на тези си качества!
Помня го облян от харизмата на велик и болен (дано се е възстановил напълно човека), как нахлу на терена в Разград - без основателна причина и в разрез със всички етични норми и правилници в Българския футбол.
От тогава наблюдавам поведението му в детайли и "О!", ми то това било! - Неоправданата агресия и цинизум се оказаха и най-изявените му треньорски дарби!
Късно отваряте очи! - Късно!
Обвинихте всичко живо в недобросъвестност и некоректност, заставайки сляпо и безрезервно зад инфантилните крясъци на своя идол!
Убеден съм, че ако Херо не е бил част от процеса по разграждането на Черноморец, то в никакъв случай не му е и попречил!
Черноморец отдавна не е привлекателно място за футболисти с качества. Та кой би предпочел да бъде овикван и руган безответно в името на своя ментор?!
Черноморец ще съществува!
Ще преживее няколко малки метаморфози, може дори да изчезне за малко, но в някой топъл ден ще изгрее отново в първите редици на футболната арена!
Така или иначе този Черноморец представляваше обида и унижение за собствените си фенове, колкото и дълго да останаха обсебени от мракобесието те!
Успех!

Волф. Познах те. Точно за този мач в Делиормана пък въобще не виня Херо. Напротив. Там цинизмът си беше откровен и насочен към Черноморец. Иначе ти си остани бургаски фен на Лудогорец. Рано или късно ще излетиш и от там, както орлето им излетя и не се върна, а след това ще се ориентираш към следващия силен на деня. Точно такива, като теб бургаски фенове нямат право да ни съдят, в какво сме вярвали.. Иначе ти си остани бургаски фен на Лудогорец. Рано или късно ще излетиш и от там, както орлето им излетя и не се върна, а след това ще се ориентираш към следващия силен на деня.

В нито едно от изреченията нямаш попадение:
1-во
Точно за този мач в Делиормана пък въобще не виня Херо. Напротив. Там цинизмът си беше откровен и насочен към Черноморец

Дори и да беше "откровен цинизъм" някакво нередовно отсъждане на съдията, дваж пъти по-голям цинизъм е да навлезеш като всевишен на терена, ако уважаваш поне малко правилата, сртещу което уж всъщност негодуваш!
И в какво се състои разликата между стойноста на цинизма проявен от Херо в днешния мач и тогавашният?
Струвами се, че е дошло времето да преустановиш практиката си да хвърляш вината върху някого, заради моментното неудобство на фенския си избор!
2-ро
Иначе ти си остани бургаски фен на Лудогорец. Рано или късно ще излетиш и от там, както орлето им излетя и не се върна, а след това ще се ориентираш към следващия силен на деня.

Силния на деня Нейчо е Ботев, заради ред финансово-политически зависимости, но добрият футбил си остава в актива на Лудогорец и за това не е необходимо да разчиташ на орлов поглед, а просто да гледаш с разбиране играта.
Аз нито си създавам идоли, нито робувам на символи (орелът), така, че образното ти сравнение е летяло в грешна посока! Имено заради методите, чрез който се опитват да се наложат като силни на деня, аз съм отвратен от "Ботев"!
3-то
.От катедрата на Домусчиевите пари футбол лесно се прави...дори и със Стойчо Стоев. Спортно-техническите аспекти от тази игра не играят роля без тях. За съжаление.

Не ти ли е малко страно как тази теорема не сработи при Красимир Балъков. С какво ли беше ограничен за да изживее тогава фурора на Лудогорци, Черноморец?! Помниш ли мненията си от това време?
Не съм забелязал да вербувам някого за фен на Лудогорец!
subzero написа:
Идеята на темата беше да напишем няколко думи за Черноморец,хубави или лоши.
Черноморец не е Херо,Събев и Киряков .
Черноморец е диагноза.
За разлика от Лудогорец.


Странно как точно ти можеш да изявяваш подобни претенции, когато никога не си уважавал намеренията на мислещите различно от теб, а оцветеното е напълно лишено от смисъл, освен ако не искаш да кажеш, че не си у ред! (в изречението ми няма въпросителен знак!)
В действителност Черноморец в последните си две години беше само Херо, Събев и Киряков, дори и във вашите уста и ако не е така, значи този Черноморец не е съществувал въобще!
Ако имах дори най-малкото основание да поглезя сетивата ви, несъмнено щях да го направя, но единственото за което се сещам е да спомена, че имаше един два по-несъстоятелни отбора от този на който симпатизирахте вие!
Това е истината -"озъбено, зло куче" и който я осъзнае ще може да се израдва искрено на възкресението на отбора си!
Възможно е тогава аз да се окажа истински фен на Черноморец, а вие не съвсем.
Който доживее ще види!
Не само Лудогорец!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта