Мачовете на истината за Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот Bourgas » 01 май 2014 20:14

hd29 написа:
sandi74 написа:
Bourgas написа:Искам да играем, а не да ни се дупят от Берое, както правят софийските отбори от двата крайни квартала. Ако не успеем, ще изпаднем, а може и да ни закрият, което е по-вероятно. Но това не е болка за умиране. Ние ще се върнем, симпатяги :mrgreen:

Друже,няма да ви полегнем.Дано сте по-мотивираният отбор и дано съдиите не ви заколят ритуално.Нека стане мач и по-добрият победи.Успех. ;)

За бога,за доброто на футбола,а и на човечеството, полегнете им :mrgreen:

Надупеното ЖСК в действие.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
IBUU
Мнения: 367
Регистриран на: 08 фев 2012 23:01
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот IBUU » 01 май 2014 22:06

дори и да имахте някакво уважение на нас и обикновените българи все повече копаете дъното на пристанище Бургас,
то си е за Вас!!!!
Локомотив за нас е всичко!!!

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот Bourgas » 01 май 2014 22:17

IBUU написа:дори и да имахте някакво уважение на нас и обикновените българи все повече копаете дъното на пристанище Бургас,
то си е за Вас!!!!

Уважението се печели. Вие моето отдавна го загубихте.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот Green Fighters » 01 май 2014 22:36

Много ги боли, че изпадат. Те си мислят, че футбола е само Балъков, пари, ПР, безплатен вход, томболи и класиране в челото, но кранчето секна и лъсна истината. Поредния отбор, който СЪБЕВ разсипа. И това е само началото. Не ме слушахте като ви го говорех(пишех). Е сега ще го разберете.
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот subzero » 02 май 2014 00:35

Green Fighters написа:Много ги боли, че изпадат. Те си мислят, че футбола е само Балъков, пари, ПР, безплатен вход, томболи и класиране в челото, но кранчето секна и лъсна истината. Поредния отбор, който СЪБЕВ разсипа. И това е само началото. Не ме слушахте като ви го говорех(пишех). Е сега ще го разберете.

Хубу,че си ти да ни светнеш. Аман от пророци !!!
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот Green Fighters » 02 май 2014 09:39

Историята се повтаря, но с различен главен герой(отбор). Като цяло ме боли х*я какво ще стане с вас. Аз гледам ние да сме добре. Надявам се другия сезон пак да се срещнем.
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 02 май 2014 11:50

Мъжки, от известно време Събев няма нищо общо с Черноморец. Така че не повтаряй едно и също като изтъркан грамофон, не си в крак с времето.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот hd29 » 02 май 2014 11:54

Bourgas написа:
hd29 написа:
sandi74 написа:
Bourgas написа:Искам да играем, а не да ни се дупят от Берое, както правят софийските отбори от двата крайни квартала. Ако не успеем, ще изпаднем, а може и да ни закрият, което е по-вероятно. Но това не е болка за умиране. Ние ще се върнем, симпатяги :mrgreen:

Друже,няма да ви полегнем.Дано сте по-мотивираният отбор и дано съдиите не ви заколят ритуално.Нека стане мач и по-добрият победи.Успех. ;)

За бога,за доброто на футбола,а и на човечеството, полегнете им :mrgreen:

Надупеното ЖСК в действие.

Все си мисля,че накрая надупените ще сте вие :mrgreen:

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот k.dimitrov » 02 май 2014 12:09

hd29 написа:
Bourgas написа:
hd29 написа:
sandi74 написа:
Bourgas написа:Искам да играем, а не да ни се дупят от Берое, както правят софийските отбори от двата крайни квартала. Ако не успеем, ще изпаднем, а може и да ни закрият, което е по-вероятно. Но това не е болка за умиране. Ние ще се върнем, симпатяги :mrgreen:

Друже,няма да ви полегнем.Дано сте по-мотивираният отбор и дано съдиите не ви заколят ритуално.Нека стане мач и по-добрият победи.Успех. ;)

За бога,за доброто на футбола,а и на човечеството, полегнете им :mrgreen:

Надупеното ЖСК в действие.

Все си мисля,че накрая надупените ще сте вие :mrgreen:

Затова не се мисли, а се действа. От кого? Знаеш от кого.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот ntodorov » 02 май 2014 14:21

Green Fighters написа:Историята се повтаря, но с различен главен герой(отбор). Като цяло ме боли х*я какво ще стане с вас. Аз гледам ние да сме добре. Надявам се другия сезон пак да се срещнем.

Е Убаво де. То не, че мен/нас ме/ни боли уя за вас, ама както виждаш не ви и мислим. Ти що се кахъриш за нас ?
Що не се дерти, Гат бяхте Нафтекс, а ние Черноморец Бургас София Конелиано. Това, което сега се случва с нас е
песен сравнение с това, което Дражев си правеше и направи от оня Черноморец...Що се касае пък за творението Черноморец 919 - то отдавна изпълни "мисията" си. Днешния Черноморец е отбор борещ се с нокти и зъби да съществува. Ако си следил този форум ще видиш, че той се разви след лъскавата ера Балъков, ера в която лично аз се чувствах помпозно и твърде далечно от идеята Черноморец. За това и не веднъж съм писал, че една Б група ще ни подейства оздравително и далеч по-мотивиращо за да се съберем и с ония фенове, които спряха да ходят на Черноморец...Еле пък, ако се завърнем на Акациите ще бъда дваж пъти по-щастлив и обнадежден.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта