Мачовете на истината за Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот Черният козел » 01 май 2014 11:09

tyranta написа:въртях ги, правих ги, струвах ги .. както и да ги смятам Черноморец ако иска да се спаси трябва да направи 3 победи до края !!! при така стекли се обстоятелства идват ред на сметките на столичани в повече и както и да го смятат единия е пътник ... там е работата че не виждам как Черноморец ще може да излезне с 3 победи до края .. страшно много ми се иска но съм песимист :( с две ръце се моля за спасението на съгражданите !!! Хаиде АКУЛИИИИ

Берое трябва да се включат в играта !!! За доброто на българския футбол ! Първата крачка я направиха като биха Локото,сега остава втората:Да полегнат на акулите !
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
tomba
Мнения: 844
Регистриран на: 13 юли 2013 15:39
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот tomba » 01 май 2014 11:11

Локо и Славия че са пълнеж е факт но и бургаските отбори да се стягате да не се окажете и вие пълнеж.

Потребителски аватар
lz1tmw
Мнения: 393
Регистриран на: 23 сеп 2009 08:31
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот lz1tmw » 01 май 2014 11:23

Да не съм лош пророк , но за догодина голяма вероятност има Берое да изпадне. Миналата година Черноморец игра феърплей и не пусна на Локо С-ф и за това с все сила ще го унищожат, тази година Берое е достоен за приза на честната игра. Но на Софиянци не им трябват такива отбори. Успех на провинциалните отбори срещу Софийските тумори.

anri
Мнения: 23
Регистриран на: 05 ное 2008 15:46
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот anri » 01 май 2014 11:29

Надежда за съжаление няма,още пове4е след вчерашната не просто симулативна,а смешна игра от страна на вратаря Младен Живкович и нахъсаната игра на Нафтата.Все бях виждал някой да премира съперник,ама и да хванеш вратаря на съперника,който даже неможе да го направи като хората.И днес никъде нито дума.В бяла държава тоя вече щеше да дава обяснения в прокуратурата.Някой ако може да ми каже кой печели от това Локомотив да е в А група.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 01 май 2014 11:50

Според мен Черноморец ще изпадне и това няма да е толкова заради игри на Гигов и Стефанов, колкото защото няма как Херо всеки път да успява да сглоби отбор без пари, който да оцелее. Много е добър, признавам .. но всеки си има предел на възможностите, особено без пари. Може би ако не беше се случил тоя колапс в година, в която изпадат толкова много отбори щеше да е по-лесно но уви..

Все пак стискам палци да стане някаква магия и Локото да си замине. Не защото имам нещо против самия отбор, а за да му се върне малко на Гигов за уреждането на оцеляването миналата година. Пък и като цяло за всичко, което е причинил на отбора. Па знам ли, току виж решил да вдигне отбора ако изпадне или се разкара.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
molteni
Мнения: 1365
Регистриран на: 08 юни 2011 23:40
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот molteni » 01 май 2014 12:07

Успеят ли да победят Берое, ще се спасят. ;)

axlzzz
Мнения: 44
Регистриран на: 01 авг 2010 18:33
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот axlzzz » 01 май 2014 12:21

Стискам палци на отбора от Бургас. За мен те са много по стойностен отбор от софийските ... .

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот nasko75 » 01 май 2014 12:21

Не бих искал Берое да ни дава мача...Няма да е комфортно и за нас, и за тях. А мисля, че Берое и Черноморец при всичкото това време не са от отборите, които са били символ на подмолните борби. Особено Черноморец, който през комунизма беше мачкан, тъпкан, газен и унижаван
Ние си имаме нашите си проблеми, но предпочитам да играем истински и да победим истински. Ако сме слаби - просто падаме

Потребителски аватар
IBUU
Мнения: 367
Регистриран на: 08 фев 2012 23:01
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот IBUU » 01 май 2014 12:22

всичко е в играта на Ч-ц, защо от други да им зависят нещата?Бият докрая и остават,
ако Локо изпадне предполагам всички хейтъри и жалки душици ще заживеят в по добър свят и ще постигнат своята Нирвана...Няма бедни ми душици, същите жалкари ще си останете.Локо и Славия са пълнеж на А групата, бургаските отбори са обвивката, доволни ли сте? И как всички говорите за феър плей а искате Берое да ляга на Акулите,а бедни ми душици?
Локомотив за нас е всичко!!!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мачовете на истината за Черноморец

Мнениеот hd29 » 01 май 2014 12:37

Черният козел написа:Берое трябва да се включат в играта !!! За доброто на българския футбол ! ...Да полегнат на акулите !

Ето на това му се казва феърплей :mrgreen:


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта