Нефтохимик - Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот ntodorov » 03 май 2014 00:17

След първия гол , който за мен си е съвсем в реда на нещата ( нападателя очи в очи с вратаря ) ... на някои вратари в подобни случаи топката им е минавала между краката , е съвсем характерно за Херо да запали . А както писах по-горе , Живкович съвсем не блести с постоянство .

Дано да си усетил от видеото гола по-добре. Не знам дали забеляза, че Живкович си вдигна ръката за да влезе топката под мишницата му и след това за правдоподобност плонжира. Както и да е случва се, и със сигурност бих подминал тази нелепост, ако преди това напълно необезпокояван не беше ритнал една топка в краката на блуждаещ играч от Нафтата и, ако след пряк свободния удар, когато топката беше лека и удобна за ловене не я беше пуснал в краката на Жеков. В тази ситуация Живкович дори имаше възможност да се "огледа" за свободен противников играч. Единствения беше Жеков и той получи топката на тепсия. :o Иначе за качествата на Живкович. Много стабилен във всяко едно отношение стана той от мач на мач въпреки неуменията му да се пласира при центрирания от корнер.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот Der Führer » 03 май 2014 00:23

От клипчето което колегата съфорумец е качил , аз умисъл в действията на Живкович не мога да видя ( на стадиона може да се е виждало по-добре ) . Гола на Черноморец е много по-вратарски ... дори най-вратарския от всички . Дали и техния вратар не е бил пробит . Колкото до финалното му изпълнения - всеки може да отиде да скача на корнер , ако е сигурен в себе си че НЕ ИСКА да вкара гол .
Относно погледа в земята - хора всякакви , ракции също ... Аз примерно на мястото на Живкович , ако знам че съм невинен , щях да оставя Черноморец без треньор поне до края на първенството . Ама като се замисля , може и да гледам на някъде ( нагоре , надолу , встрани ) и да се опитвам да не се смея глупостите които се бълват отсреща .
Съвсем между другото обаче ... реакцията на Херо не ме изненадва . До момента виновни за сезона на Черноморец са :
Гигов
чичо Венци
БФС
Съдиите
Домусчиев
Нефтохимик ( че се напъвал срещу съгражданите )
Локо Пловдив ( че се напъвал срещу треньора който е дал много на клуба )
така че беше редно да има пробити футболисти в отбора
срещу Берое , ако Черноморец не спечели мача , вижте дали тревата на стадиона е подстригана правилно
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

ricki69
Мнения: 112
Регистриран на: 23 юни 2013 18:44
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот ricki69 » 03 май 2014 20:20

subzero написа:
Дисциплинарната комисия към БФС глоби Нефтохимик с 3000 лева, и задължи ръководството да плати всички щети, нанесени на стадион „Лазур“ по време на бургаското дерби с Черноморец преди два дни.

Ето и решението на Дисципа, касаещ Нефтохимик:

„За нерегламентирано използване на пиротехнически изделия, на основание чл.37, ал.1, т.22, ДК налага на ПФК ”Нефтохимик” имуществена санкция в размер на 2000 лева.“

„За хвърлени предмети без последствия, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А – предложение 1, ДК налага на ПФК ”Нефтохимик” имуществена санкция в размер на 1000 лева.“

„Задължава ПФК ”Нефтохимик” да възстанови щетите нанесени настадион „Лазур” в гр. Бургас,съобразно чл. 38, ал.1 от ДПна БФС.“

Храма,а ???
Смешници !!!!

Не знам какво се възмущаваш.
Всичко си беше нормално. Докато Траянов, жената мръсна не дойде да ни провокира... след като вкара гола. И резултата е една хвърлена седалка.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот ntodorov » 03 май 2014 20:35

ricki69 написа:
subzero написа:
Дисциплинарната комисия към БФС глоби Нефтохимик с 3000 лева, и задължи ръководството да плати всички щети, нанесени на стадион „Лазур“ по време на бургаското дерби с Черноморец преди два дни.

Ето и решението на Дисципа, касаещ Нефтохимик:

„За нерегламентирано използване на пиротехнически изделия, на основание чл.37, ал.1, т.22, ДК налага на ПФК ”Нефтохимик” имуществена санкция в размер на 2000 лева.“

„За хвърлени предмети без последствия, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А – предложение 1, ДК налага на ПФК ”Нефтохимик” имуществена санкция в размер на 1000 лева.“

„Задължава ПФК ”Нефтохимик” да възстанови щетите нанесени настадион „Лазур” в гр. Бургас,съобразно чл. 38, ал.1 от ДПна БФС.“

Храма,а ???
Смешници !!!!

Не знам какво се възмущаваш.
Всичко си беше нормално. Докато Траянов, жената мръсна не дойде да ни провокира... след като вкара гола. И резултата е една хвърлена седалка.

Угодно пропускаш първопричината приятелю...Кой скандираше "плешиво говедо" по негов адрес преди това ??? Не, че оправдавам простъпката му след гола де.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
burgazliqta
Мнения: 1625
Регистриран на: 01 апр 2012 23:40
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот burgazliqta » 04 май 2014 17:11

ricki69 написа:
subzero написа:
Дисциплинарната комисия към БФС глоби Нефтохимик с 3000 лева, и задължи ръководството да плати всички щети, нанесени на стадион „Лазур“ по време на бургаското дерби с Черноморец преди два дни.

Ето и решението на Дисципа, касаещ Нефтохимик:

„За нерегламентирано използване на пиротехнически изделия, на основание чл.37, ал.1, т.22, ДК налага на ПФК ”Нефтохимик” имуществена санкция в размер на 2000 лева.“

„За хвърлени предмети без последствия, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А – предложение 1, ДК налага на ПФК ”Нефтохимик” имуществена санкция в размер на 1000 лева.“

„Задължава ПФК ”Нефтохимик” да възстанови щетите нанесени настадион „Лазур” в гр. Бургас,съобразно чл. 38, ал.1 от ДПна БФС.“

Храма,а ???
Смешници !!!!

Не знам какво се възмущаваш.
Всичко си беше нормално. Докато Траянов, жената мръсна не дойде да ни провокира... след като вкара гола. И резултата е една хвърлена седалка.

И един малоумник от вашето отборче ни провокира, ама не сме хвърляли седалки. И резултата може да е една хвърлена седалка, но знаеш ли колко са счупените...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот ivan56 » 04 май 2014 17:16

Значи общо взето всичко за хванат вратар след избора на вратаря за този мач издиша.
Просто си е менте,заедно с македончето.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот ntodorov » 04 май 2014 19:02

ТУК Е МОМЕНТА ДА КОРИГИРАМ МОЕТО СТАНОВИЩЕ, ЧЕ ЖИВКОВИЧ Е БИЛ ХВАНАТ.
ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА ВСИЧКИ, КОИТО СЪМ ПОДВЕЛ С ФАКТИ ОТ САМИЯ МАЧ И ОБВИНЕНИЯТА
НАПРАВЕНИ ОТ ЕДИН ТРЕНЕР, КОЙТО ЯВНО МИСЛИ ЕДНО ПРЕДИ ОБЯД И ДРУГО СЛЕД ОБЯД...
ДОРИ И ДА ГО МИСЛЯ, ЩОМ И ХЕРО ГО ОБВИНИ ПУБЛИЧНО, А ДНЕС ТОЯ ХАЙВАНИН
ОТНОВО БЕШЕ НА ВРАТАТА ЗНАЧИ МОЯТА ТЕЗА ИЗДИША...
ИЗДИША МИ И ХЕРО ОБАЧЕ. ТОЛКОВА БАЗИК С ТОЯ ЧЕРНОМОРЕЦ НЕ СЪМ ГЛЕДАЛ, ЧУВАЛ И ВИЖДАЛ.
ВСИЧКИ ДА СЕ МАХАТ. АЗ СЪМ ПЪРВИЯ. ДНЕС НАПУСНАХ МАЧА С БЕРОЕ В 60' СЛЕД 0-4. НАПРАВИХ ГО ЗАЩОТО
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СЕ ПОЧУВСТВАХ ПОДИГРАН. ТОВА МИ Е ПЪРВОТО НАПУСКАНЕ НА СТАДИОН ПРЕДИ ДА ПРОЗВУЧИ ПОСЛЕДЕН СЪДИЙСКИ СИГНАЛ.
АЗ БЯХ ДО ТУК.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот Der Führer » 04 май 2014 19:50

ntodorov написа:ТУК Е МОМЕНТА ДА КОРИГИРАМ МОЕТО СТАНОВИЩЕ, ЧЕ ЖИВКОВИЧ Е БИЛ ХВАНАТ.
ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА ВСИЧКИ, КОИТО СЪМ ПОДВЕЛ С ФАКТИ ОТ САМИЯ МАЧ И ОБВИНЕНИЯТА
НАПРАВЕНИ ОТ ЕДИН ТРЕНЕР, КОЙТО ЯВНО МИСЛИ ЕДНО ПРЕДИ ОБЯД И ДРУГО СЛЕД ОБЯД...
ДОРИ И ДА ГО МИСЛЯ, ЩОМ И ХЕРО ГО ОБВИНИ ПУБЛИЧНО, А ДНЕС ТОЯ ХАЙВАНИН
ОТНОВО БЕШЕ НА ВРАТАТА ЗНАЧИ МОЯТА ТЕЗА ИЗДИША...
ИЗДИША МИ И ХЕРО ОБАЧЕ. ТОЛКОВА БАЗИК С ТОЯ ЧЕРНОМОРЕЦ НЕ СЪМ ГЛЕДАЛ, ЧУВАЛ И ВИЖДАЛ.
ВСИЧКИ ДА СЕ МАХАТ. АЗ СЪМ ПЪРВИЯ. ДНЕС НАПУСНАХ МАЧА С БЕРОЕ В 60' СЛЕД 0-4. НАПРАВИХ ГО ЗАЩОТО
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СЕ ПОЧУВСТВАХ ПОДИГРАН. ТОВА МИ Е ПЪРВОТО НАПУСКАНЕ НА СТАДИОН ПРЕДИ ДА ПРОЗВУЧИ ПОСЛЕДЕН СЪДИЙСКИ СИГНАЛ.
АЗ БЯХ ДО ТУК.

Тъкмо щях да ти пиша ... докато гледах Катаня и Рома си мислих , че тоя Де Санктис ( вратаря на Рома ) е бахти продажното копеле :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот ntodorov » 05 май 2014 15:08

Миро.
Това, което написах е, че независимо от всичко - явно и Херо не е по-различен от него...
Грозно и недопустимо е да обвиняваш с истерични викове и заканителни пръсти, а след 3 дена да го пуснеш титуляр.
Не е мъжкарско. Що се касае за официалните обвинения - няма ги. И двете страни явно си седнаха на достойнствата в
името на някой финикийски знак или Господ знае, какво доброволие...И ако за Живкович ми е през оная работа - Херо
определено провокира в мен противоречиви мисли. Пък хич и не искам да си помислям, че в сряда гледахме добре изигран цирк, който би
подвел всички ни.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Нефтохимик - Черноморец

Мнениеот hristo1306 » 05 май 2014 19:06

Der Führer написа:
ntodorov написа:ТУК Е МОМЕНТА ДА КОРИГИРАМ МОЕТО СТАНОВИЩЕ, ЧЕ ЖИВКОВИЧ Е БИЛ ХВАНАТ.
ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА ВСИЧКИ, КОИТО СЪМ ПОДВЕЛ С ФАКТИ ОТ САМИЯ МАЧ И ОБВИНЕНИЯТА
НАПРАВЕНИ ОТ ЕДИН ТРЕНЕР, КОЙТО ЯВНО МИСЛИ ЕДНО ПРЕДИ ОБЯД И ДРУГО СЛЕД ОБЯД...
ДОРИ И ДА ГО МИСЛЯ, ЩОМ И ХЕРО ГО ОБВИНИ ПУБЛИЧНО, А ДНЕС ТОЯ ХАЙВАНИН
ОТНОВО БЕШЕ НА ВРАТАТА ЗНАЧИ МОЯТА ТЕЗА ИЗДИША...
ИЗДИША МИ И ХЕРО ОБАЧЕ. ТОЛКОВА БАЗИК С ТОЯ ЧЕРНОМОРЕЦ НЕ СЪМ ГЛЕДАЛ, ЧУВАЛ И ВИЖДАЛ.
ВСИЧКИ ДА СЕ МАХАТ. АЗ СЪМ ПЪРВИЯ. ДНЕС НАПУСНАХ МАЧА С БЕРОЕ В 60' СЛЕД 0-4. НАПРАВИХ ГО ЗАЩОТО
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СЕ ПОЧУВСТВАХ ПОДИГРАН. ТОВА МИ Е ПЪРВОТО НАПУСКАНЕ НА СТАДИОН ПРЕДИ ДА ПРОЗВУЧИ ПОСЛЕДЕН СЪДИЙСКИ СИГНАЛ.
АЗ БЯХ ДО ТУК.

Тъкмо щях да ти пиша ... докато гледах Катаня и Рома си мислих , че тоя Де Санктис ( вратаря на Рома ) е бахти продажното копеле :mrgreen:



До "корифея" на словото във форума !
Уважаеми, г-н Тодоров, не бъди така "любвообилен", към един доказан специалист като Херо ! Изненадан съм от "откровенията" към доскорошен любимец ! Когато Херо привличаше без пари, а други продаваха "на далавера" беше добър. Как така бързо си смени мнението ? Нима той е виновен за безобразната политика във вашия отбор ? Нито дума за ИЗРОДА и неговата престъпна крадлива шайка !!! Защо спахте ? Нима откровенията МИ и тези на Миро, че ИЗРОДА ВИ кара "на заколение", не Ви отвориха очите на време ??? Нима не разбрахте,че след Спартак- Варна, " Нефтохимик", Поморие идва и Вашия ред ???
Всеки народ, си заслужава управниците ! Всеки ФЕН си заслужава управниците ! Носете си последствията ! Но моля Ви, ДОЛУ ръцете от ХЕРО !!! Той е наш, той е ваш, той е Бургазлия !!!

Обидно ми беше на мача да чувам - "Херо - курво" !
Херо е най- добрия в занаята !
Загуби ли Бургас Херо, загубил е и футболните резултати ! Така, че нека си го запазим -за НАС, за Вас !!!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта