Черноморец (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев) 26 април от 19:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев) 26 април от 19:00

Мнениеот Bourgas » 27 апр 2014 22:13

Devian написа:Като следях мача в Новспорт излезе,че Венко е направил супер мач :shock: ,с постоянни пробиви по фланга и центрирания,от които са станали два гола

Да, така беше. Венко им чупи кръстовете и игра много надъхано.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев) 26 април от 19:00

Мнениеот subzero » 27 апр 2014 22:24

Bourgas написа:
Devian написа:Като следях мача в Новспорт излезе,че Венко е направил супер мач :shock: ,с постоянни пробиви по фланга и центрирания,от които са станали два гола

Да, така беше. Венко им чупи кръстовете и игра много надъхано.

Ех,да можеше Венко и на други отбори да чупи кръстовете. ;) Еееехххх !!! :mrgreen:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев) 26 април от 19:00

Мнениеот k.dimitrov » 28 апр 2014 02:38

Devian написа:Като следях мача в Новспорт излезе,че Венко е направил супер мач :shock: ,с постоянни пробиви по фланга и центрирания,от които са станали два гола


Вярно е, но и направи такава грешка в отбрана в последната минута, че Крум с риск за живота си се хвърли да вади топката от самата голлиния, точно пред крака на връхлитащия противник и за щастие не се разби в гредата.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6775
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев) 26 април от 19:00

Мнениеот icko65 » 28 апр 2014 09:22

subzero написа:Аз държа да бъдем точни и коректни.....
Черно море (Варна)

Визитна картичка


Начало: Създаден е на 18 февруари 1945 г. - след обединение на спортните клубове Тича (1914 г., до 21 януари 1919 г. - Река Тича) и Владислав (1 май 1921 г.).

Интересното в случая е,че както Тича и Владислав,така и споменатия от колегата Черноморец,не развиват дейност.
Въпроса е,фен ли е колегата на Тича и Владислав или е фен на "новия" отбор ??? :roll:

Да.Фен съм на Черно море.Прав си Тича и Владислав ги няма но ЧМ е техен приемник след обединението(няма фалиране и закриване)И ние не пишем 1913 а много от вас продължават да слагат 1919.Не се заяждам с никой но някои твои съмишленици така го приемат.Ти казваш да сме точни и коректни.Всичко добро желая.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев) 26 април от 19:00

Мнениеот Bourgas » 28 апр 2014 09:53

icko65 написа:
subzero написа:Аз държа да бъдем точни и коректни.....
Черно море (Варна)

Визитна картичка


Начало: Създаден е на 18 февруари 1945 г. - след обединение на спортните клубове Тича (1914 г., до 21 януари 1919 г. - Река Тича) и Владислав (1 май 1921 г.).

Интересното в случая е,че както Тича и Владислав,така и споменатия от колегата Черноморец,не развиват дейност.
Въпроса е,фен ли е колегата на Тича и Владислав или е фен на "новия" отбор ??? :roll:

Да.Фен съм на Черно море.Прав си Тича и Владислав ги няма но ЧМ е техен приемник след обединението(няма фалиране и закриване)И ние не пишем 1913 а много от вас продължават да слагат 1919.Не се заяждам с никой но някои твои съмишленици така го приемат.Ти казваш да сме точни и коректни.Всичко добро желая.

Смисълът да влезеш в тази тема, за да напишеш нещо подобно ми се губи, Ицко? Има една друга тема, даже е направена важна, История на футбола в Бургас, пробвай там. Всичко е написано и описано подробно.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев) 26 април от 19:00

Мнениеот ntodorov » 28 апр 2014 10:58

Смисълът да влезеш в тази тема, за да напишеш нещо подобно ми се губи, Ицко? Има една друга тема, даже е направена важна, История на футбола в Бургас, пробвай там. Всичко е написано и описано подробно.

НЪл знаЙш...Акото, като напъне от вътре не подбира, къде ще излезе. :P
ПС: Въпреки това - Ицко е свестен. Личи си. Само, където и на мен не ми е ясно за чиЙ му е да си вре лъжичката в нашата паница, като гозбата нито е по вкуса му, нито пък някой му я предлага ??? :roll:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта