Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот Bourgas » 17 апр 2014 15:11

Президентът на Славия Венцелав Стефанов направи инте­ресно разкритие преди гостува­нето на неговия тим на Нефто­химик днес. Пред "Тема Спорт" членът на Изпълкома на БФС обя­ви, че съперникът им в битката за оцеляване Черноморец стиму­лира финансово отборите, кои­то играят срещу "белите" и Локо (София).

"Няма протоколни мачове за Славия. Който си мисли, че дву­боят с Нефтохимик ще е такъв, жестоко се лъже. Убеден съм в това. Сто процента ще излязат на здрава битка срещу нас. От Черноморец на всеки мач ходят и предлагат пари на отборите, които играят срещу нас и Локо (София). В последния кръг, когато Локо гостува на Любимец, в съб­лекалнята на домакините е влязъл човек на Черноморец и е обявил, че дава 20 хиляди лева за победа и 10 хиляди за равен. Гошо Марков ми го каза. Тези неща са нормални, дават премия за по­беда, не казват да се лягат. Но Венци Стефанов помни Херо ка­то треньор на Велбъжд (Кюстен­дил), на Локомотив (Пловдив)... да не се прави на светица", заяви босът на Славия.

"Аз не съм се съмнявал нито за миг, че ще изпаднем. Не може да става дума за нещо друго. За Ло­ко (София) не знам", добави Стефа­нов относно битката за оцеля­ване.

Относно появилите се инфор­мации, че Левски иска да прив­лекат бразилеца Фернандо да Силва, той бе категоричен: "Глупости. Какьв Левски, какви пет лева. Изобщо няма шанс. Към Фернандо и към Шалаев има интерес от чужбина, но само толкова. Стефан Велков е близо до ЦСКА (Москва), но как ще се раз­вият нещата, ще видим", завър­ши президентът на "белите".


Отговорът:
"Тема Спорт" потърси за мнение относно обвинения­та на президента на Славия, старши треньора на Черно­морец Димитър Димитров-Херо.Херо.

"Не искам да коментирам повече изказванията на Венци Стефанов. Не искам да падам на неговото ниво. Ние няма­ме пари за заплати, камо ли за друго. Смешно е. А даже и да бяхме дали, не виждам нищо лошо в това. То е за стимули­ране за победа, а не да играят такива мачове като... Но по­вече не ми се говори, навлиза­ме в една плоча, която няма край", лаконичен бе специалистът.

Иначе сериозномениджърско присъствие се очаква днес на стадиона в Любимец. Интересът към футболисти­те на Черноморец е основно от Турция и е породен от не­ясното бъдеще на акулите. Мениджърите от южната ни съседка ще опитат да се въз­ползват, изкушавайки играчи­те с добри лични условия.

В полезрението им са попадна­ли Карлос Фонсека, Джереми Манзоро, Симеон Райков и Милчо Ангелов. В чисто игро­ви план без никакви сериозни кадрови проблеми ще бъдат днес акулите. След изтърпени наказания за натрупани жълти картони се завръщат Траян Траянов и Венелин Филипов, което ще реши проблемите на бургаз­лии в защитен план.


Смешното наистина в случая е, че наистина в отбора няма пукнат лев. Освен това да са супербогатите фенове на Черноморец и да ръсят пари, за да играят наистина отбори срещу Славия, вместо да ги дават за клуба? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Театър "Сълза и Смях", ние отпадаме и това хич не е страшно за нас, отпадали сме най-много пъти от всички сегашни отбори в "А" група, но за Венцито Хумориста е непростимо Славия да изпадне, защото мачовете от "Б" група ги няма в буукмейкърските къщи. Нали така, Венци?
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот stefani » 17 апр 2014 15:18

Вън шефове на клубове от Изпълкома !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот Hohohoho » 17 апр 2014 15:28

Властелинът на черното тото тръгнал до говори за финансово подпомагане на други отбори... Да се радва, че и тази година остава в А група и има солидна преднина за някое изненадващо поражение от трите отпаднали отбора, при това с възможност за обръщалка при 100 коефциент, когато уж Славия диктува мача.

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот Мистри » 17 апр 2014 15:29

stefani написа:Вън шефове на клубове от Изпълкома !


Вън изпълкома! :lol:

По темата-бат венци съвсем деменцира. :mrgreen:
Изображение


Изображение

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 17 апр 2014 15:34

Тоя дебелак Венци вече се чуди какво да измисли и да каже , защото вижда , че без игрички неговото отборче трябваше да изпадне .

Потребителски аватар
ани
Мнения: 35
Регистриран на: 14 апр 2014 19:20

Re: Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот ани » 17 апр 2014 15:58

този венци стефанов е тотално превъртял ,мръсен мафиот ,такива като него ,домусчиеви и гриша ганчев са за затвора ,престъпници !
фен на цска след загубата със 7 гола през декември 2013 г.
Red army написа:отказвам се от цска ,не може да падаме за трети път със 7 гола и аз да подкрепеям такъв отбор.край ! :lol:

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот Черният козел » 17 апр 2014 16:06

Имам чуството,че чичо Венци се чуства като на театър ! Седнал във ВИП-ложата на третия етаж и отгоре гледа,важно-важно и нарежда: Бати глупаците аз тая постановка съм я гледал ха-ха-ха ! :lol: :lol: :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот парци » 17 апр 2014 16:09

Bourgas написа:... В последния кръг, когато Локо гостува на Любимец, в съб­лекалнята на домакините е влязъл човек на Черноморец и е обявил, че дава 20 хиляди лева за победа и 10 хиляди за равен. Гошо Марков ми го каза...

Изображение
Изображение

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот saract » 17 апр 2014 16:36

Херо забравя как рева на Локо Пловдив да му дадат мача..........Черноморец два паса не могат да вържат но някой им е виновен че изпадат.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Мутрата бълнува, Херо му тегли майните

Мнениеот Bourgas » 17 апр 2014 16:48

saract написа:Херо забравя как рева на Локо Пловдив да му дадат мача..........Черноморец два паса не могат да вържат но някой им е виновен че изпадат.

Кога е ревал? :?
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта