Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот Devian » 26 мар 2014 01:15

pas написа:Единствените хубави неща на стадиона бяха агитката на Нефтохимик и някои млади момчета от Черноморец.

Слаб футбол, малко публика, дразнеща и обидна за зрителите организация на домакините за мача и... двата отбора си пътуват към "Б" група, където поне в момента им е мястото.

Иначе на терена - отбора разполагащ с професионални организация и футболисти /без да коментираме нивото на професионализъм/ победи отбора с аматьорски организация и футболисти. Изненадващ е не победителя от този мач, а факта, че Нефтохимик все още води с 2:1 победи през сезона. Пошегувах се преди мача, следващият път Нефтохимик ще излезе със сборен отбор на феновете, като дори това няма да е изненада при сегашната ситуация в клуба. С оглед на това изблиците на Херо след мача са жалки и дори смешни, не му отиват даже и на него. Не знам дали се сеща, че докато се доказва срещу играчи от "В" група и юношеските групи, неговото ниво става същото.

Съдията - много слаб, на мен ми изглеждаше от мястото, където седях, че дава сериозно рамо на Черноморец със серия от решения, без да има никаква нужда от това с оглед разликата в класите. Не се знае, обаче, дали нямаше да се обърка нещо и затова случайности не се допуснаха.

Честито на Черноморец, но съм сигурен, че и техните привърженици биха са зарадвали повече на успех в някой от предишните мачове. Днес дерби нямаше, тъй като съперникът им е на ниво "В" група.

От съдията най-малко може да се оплачете,спести червени картони на Божинов още първото полувреме за борбата и очеизвадните по тв задържания,захвати и хвърляния,които прилагаше на няколко пъти срещу Шоколаров и безумното влизане на Манев,ако не се лъжа,в краката на дедо,при това отзад и без изобщо да играе за топката.В мача за купата за доста по безобидно нарушение Шоколаров видя червения цвят.Отделно чакаше да се натрупат няколко нарушения,за да вдигне картон,да не говорим,че направо си затваряше очите за нарушенията,при които даваше авантаж и забравяше да вдигне картон след като приключеше атаката.От друга страна вдигна картон на дедо при първото му по сериозно нарушение,същото важи и за Крум.Като цяло пусна доста твърда игра,което определено беше в помощ на по-"техничните" футболисти на Нефтохимик.Относно жалките и смешни изказвания на Херо,въпреки че поне аз на изказване му след мача не чух нищо жалко или смешно,може би са били продължение на едни други "гръмки" изказвания на едни "кандидат-шампиони"
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

rotamed
Мнения: 59
Регистриран на: 07 сеп 2013 00:10
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот rotamed » 26 мар 2014 01:42

абе все тая и двата отбора изпадат, а вие не се радвайте защото като изпаднете ще ви закрият поради липса на интерес от хората към Черноморец. Това никога няма да стане с Нефтохимик докато ги има фенчетата им колкото и да са жалки. Просто съм реалист, никой няма да поддържа отбор за 20 фена!

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот Devian » 26 мар 2014 01:48

rotamed написа:абе все тая и двата отбора изпадат, а вие не се радвайте защото като изпаднете ще ви закрият поради липса на интерес от хората към Черноморец. Това никога няма да стане с Нефтохимик докато ги има фенчетата им колкото и да са жалки. Просто съм реалист, никой няма да поддържа отбор за 20 фена!

То тогава Славия и Локомотив отдавна нямаше да ги има,а Гришата щеше да си гледа конете,за Лудогорец е излишно да споменавам,там и 20 фена нямаше :mrgreen:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 25 март от 18:00

Мнениеот radoslav_rashkov » 26 мар 2014 01:55

subzero написа:Радославе,Радославе с палежи ли се гордеете ???
После питате що играете в Несебър,Сливен и на майната си.


Пич ("лек" по вашия край), като сложиш на една каца мед малко л***о, не става л***ото на мед, а обратното. Под моята снимка ти това направи. На тази снимка не съм показал палеж или пожар. Ама явно на тази снимка ти това виждаш. Хайде със здраве! Пожелавам си и догодина да има дербита (да не излезе така, че голямото дерби в Б група да е Нефтохимик и Мастер или Черноморец и Созопол примерно).
Изображение

rotamed
Мнения: 59
Регистриран на: 07 сеп 2013 00:10
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот rotamed » 26 мар 2014 01:55

Devian написа:
rotamed написа:абе все тая и двата отбора изпадат, а вие не се радвайте защото като изпаднете ще ви закрият поради липса на интерес от хората към Черноморец. Това никога няма да стане с Нефтохимик докато ги има фенчетата им колкото и да са жалки. Просто съм реалист, никой няма да поддържа отбор за 20 фена!

То тогава Славия и Локомотив отдавна нямаше да ги има,а Гришата щеше да си гледа конете,за Лудогорец е излишно да споменавам,там и 20 фена нямаше :mrgreen:

е да ама при вас няма нито Гришата, нито Домуса и няма и да има, защото няма защо! А сравнението с 2 от най-емблематичните софийски отбори е нелепо, Пирин ГД има има много повече фенове от вас, а къде е е ГД къде е Бургас като население! Това как си го обясняваш?

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) 25 март от 18:00

Мнениеот subzero » 26 мар 2014 09:19

radoslav_rashkov написа:
subzero написа:Радославе,Радославе с палежи ли се гордеете ???
После питате що играете в Несебър,Сливен и на майната си.


Пич ("лек" по вашия край), като сложиш на една каца мед малко л***о, не става л***ото на мед, а обратното. Под моята снимка ти това направи. На тази снимка не съм показал палеж или пожар. Ама явно на тази снимка ти това виждаш. Хайде със здраве! Пожелавам си и догодина да има дербита (да не излезе така, че голямото дерби в Б група да е Нефтохимик и Мастер или Черноморец и Созопол примерно).

Бях на мача. За мен това си е палеж. Ако за теб е нещо друго...
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот subzero » 26 мар 2014 09:20

pas написа:
Честито на Черноморец, но съм сигурен, че и техните привърженици биха са зарадвали повече на успех в някой от предишните мачове. Днес дерби нямаше, тъй като съперникът им е на ниво "В" група.

Факт !!! ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот k.dimitrov » 26 мар 2014 09:37

Бургас показа, че е син. Целият стадион се радваше на победата и скандираше името на любимия отбор. За вас има само агитка, за Черноморец има публика!

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот Нефтохимик » 26 мар 2014 10:18

k.dimitrov написа:Бургас показа, че е син. Целият стадион се радваше на победата и скандираше името на любимия отбор. За вас има само агитка, за Черноморец има публика!

Толкова ниско не очаквах да паднеш точно ти.Целият стадион имаше 1500 човека.Това ли е Бургас 1500 човека на стадиона,агитката ви беше този мач 30-40 човека жалка история, повечето деца на по 10-12г които иначе явно четат мн форуми и фейсбук и се вживяват в ролята на ултраси като си криеха лицата със знамена.Това ли ви е интелигентната публика.Две-три 7-8 годишни деца да викат първото полувреме на Галин Димов,Галине ку.во пред погледа на баща им който се усмихваше,жалка история.Поне да знаеха кой е баща му и какво е дал на вашият отбор.Това ли ви е интелигентната публика която в началото на мача викаше и Живко к..во с който нищо не ги беше провокирал(тука може и колегата Бургас да каже как се е почуствал баща му който е акула,който ми обясняваше след един мач в Поморие)Аз бях с още 5 човека в сектор В поне нас не причислявайте към "символа на Бургас"Имаше и други които държаха за Нефтохимик но седяха в секторите под козирката.Голяма гордост ли е ,че в началото на мача окичихте на оградата зелен фен артикул на оградата който си личеше ,че е на дете.Дори едното момче което седеше до този който го "окичваше" се смееше и му каза: абе човек това е на някое малко дете.Вие точно които винаги сте упреквали в това феновете на нафтата.Горди ли сте от това?Нарочно не писах снощи нищо от това,защото цялата картина и по терен и по трибуни бяха жалка картинка.Но след подобен коментар не мога да не ги кажа нещата.Ако с нещо не си съгласен дай да дискутираме къде не съм прав.Браво на нашата агитка изнесе ви лекция как се подкрепя отбор дори и при тази игра и резултат и под дъжда.

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Нефтохимик (Бургас) FT. 4-0

Мнениеот Bartolomej » 26 мар 2014 10:31

Доволно .
Малко радост за изстрадалите Бургаски фенове .
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта