Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) FT. 3-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) 04.12.2013 от 18:00

Мнениеот k.dimitrov » 04 дек 2013 22:04

Devian написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
lz1tmw написа:1-0 Поредния гол от засада. Съдиите си знаят работата.

Каква засада бе пич ... Тоя Траянов е бахти тъжната гледка . На два пъти топката му минава до крака , ама сигнала от плешивата му глава до крака му пътува часове . Имам чувството че ако топката го уцели в устата , ще излезе през задника му , докато разбере какво става . Иначе Дашев поне до момента вина за головете няма :roll:


Какъв Траянов и двата гола след грешки на Яни. Смени очилата. В тези ситуации той пази Джорман. Толкова неадекватен централен защитник не сме имали въобще.

Абе Ники,защо така сте го набедели Яни,Джордан вкарва от зоната на Траян,който при втория гол беше тръгнал на разходка да гледа топката от близо,къде е вината на Яни,че не покрива грешките на Траян :shock:


Да, за втория съм съгласен, гледах повторението, Траянов излиза без нужда напред. Но за първия, Траянов покрива появилия се в центъра на нападението Ваюши и Яни играе един на един срещу Джордан. При центрирането към Миро Манолов, когато Дашев спаси чист гол, къде беше Яни. Двама нападатели пред малката палантерия. Траянов покри единия, вторият остана сам срещу вратаря. За третия гол и двамата са виновни - Яни с неадекватния си пас, Траянов с лошото последващо отиграване.
Последна промяна от k.dimitrov на 04 дек 2013 22:10, променено общо 1 път.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) 04.12.2013 от 18:00

Мнениеот k.dimitrov » 04 дек 2013 22:08

subzero написа:
ntodorov написа:Трагедия...
[offtopic]След 0-2 освен да пускаме още голове - друго не ни остава. :oops:[/offtopic]

Много сме зле. Вече не е само липса на дух. Вече е и въпрос на възможности. Тези просто не могат. Младите пишлемата на Гришата на праят луди,


Данчо, средната възраст на нашия отбор не е по-висока от тази на Литекс.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) 04.12.2013 от 18:00

Мнениеот Devian » 04 дек 2013 22:22

k.dimitrov написа:
Devian написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
lz1tmw написа:1-0 Поредния гол от засада. Съдиите си знаят работата.

Каква засада бе пич ... Тоя Траянов е бахти тъжната гледка . На два пъти топката му минава до крака , ама сигнала от плешивата му глава до крака му пътува часове . Имам чувството че ако топката го уцели в устата , ще излезе през задника му , докато разбере какво става . Иначе Дашев поне до момента вина за головете няма :roll:


Какъв Траянов и двата гола след грешки на Яни. Смени очилата. В тези ситуации той пази Джорман. Толкова неадекватен централен защитник не сме имали въобще.

Абе Ники,защо така сте го набедели Яни,Джордан вкарва от зоната на Траян,който при втория гол беше тръгнал на разходка да гледа топката от близо,къде е вината на Яни,че не покрива грешките на Траян :shock:


Да, за втория съм съгласен, гледах повторението, Траянов излиза без нужда напред. Но за първия, Траянов покрива появилия се в центъра на нападението Ваюши и Яни играе един на един срещу Джордан. При центрирането към Миро Манолов, когато Дашев спаси чист гол, къде беше Яни. Двама нападатели пред малката палантерия. Траянов покри единия, вторият остана сам срещу вратаря. За третия гол и двамата са виновни - Яни с неадекватния си пас, Траянов с лошото последващо отиграване.

Ники,не съм твърдял,че Яни е перфектен,просто не е виновен за всичко,а и не вярвам случайно да взе капитанската лента след като Херо извади Ванчо.Отделно момчето бележи във втори пореден мач,с което има повече голове на сметката си от доста играчи с по офанзивни функции.Колкото и да изглеждаха зле днес,аз лично съм на мнение,че комбинацията на Яни с Траян е по-добра,отколкото на който и да от двамата с Кавдански.
vlatan написа:На мен лично играта ни в мача ми хареса, нищо общо с играта в последните няколко месеца. Загубата дойде след две груби грешки на Траянов. В големи периди от мача владеехме топката, имаше добри комбинации, но.... нека пак да си го кажем- страничния проспа ли, нарочно ли не ги видя двете засади на Баламала..джи които въобще ги нямаше, абсолютен картон на Славчев подминат с няколко ръкомахания от главния :evil:, ....и накрая картон за Гамака за нарушение което футболисти на Литекс практикуват във всяко единоборство (най-малко в 5-6 ситуаци и с/у Манзуро и с/у Филипов)... и накрая резултат Гамака изгонен, дузпа и мача е решен. Литекс ни би "рутинно", съдиийте си свиреха "рутинно" всички драскачи са доволни.Черноморец днес игра футбол и най-после светна светлина в тунела ни - очаквам подобрение с всеки изминал мач, и най-вероятно до нова година ще сме над чертата :mrgreen:

Това е и моето мнение за мача :geek:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) 04.12.2013 от 18:00

Мнениеот Der Führer » 04 дек 2013 22:31

k.dimitrov написа:
subzero написа:
ntodorov написа:Трагедия...
[offtopic]След 0-2 освен да пускаме още голове - друго не ни остава. :oops:[/offtopic]

Много сме зле. Вече не е само липса на дух. Вече е и въпрос на възможности. Тези просто не могат. Младите пишлемата на Гришата на праят луди,


Данчо, средната възраст на нашия отбор не е по-висока от тази на Литекс.

Средна възраст на стартовите 11 на Черноморец - 24,18 години . На Литекс - 22,90 . ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) FT. 3-1

Мнениеот k.dimitrov » 04 дек 2013 22:32

Жоро, ами кой да вземе лентата, мисля че Ванчо сам реши. Освен Яни и Венко всички други са първи полусезон в отбора.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) 04.12.2013 от 18:00

Мнениеот k.dimitrov » 04 дек 2013 22:33

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
subzero написа:
ntodorov написа:Трагедия...
[offtopic]След 0-2 освен да пускаме още голове - друго не ни остава. :oops:[/offtopic]

Много сме зле. Вече не е само липса на дух. Вече е и въпрос на възможности. Тези просто не могат. Младите пишлемата на Гришата на праят луди,


Данчо, средната възраст на нашия отбор не е по-висока от тази на Литекс.

Средна възраст на стартовите 11 на Черноморец - 24,18 години . На Литекс - 22,90 . ;)

Говоря за възрастта на целия отбор, не на стартовата единасеторка.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) 04.12.2013 от 18:00

Мнениеот Der Führer » 04 дек 2013 23:30

k.dimitrov написа:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
subzero написа:
ntodorov написа:Трагедия...
[offtopic]След 0-2 освен да пускаме още голове - друго не ни остава. :oops:[/offtopic]

Много сме зле. Вече не е само липса на дух. Вече е и въпрос на възможности. Тези просто не могат. Младите пишлемата на Гришата на праят луди,


Данчо, средната възраст на нашия отбор не е по-висока от тази на Литекс.

Средна възраст на стартовите 11 на Черноморец - 24,18 години . На Литекс - 22,90 . ;)

Говоря за възрастта на целия отбор, не на стартовата единасеторка.

23,81 средна възраст на Черноморец ...23,78 за Литекс ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) FT. 3-1

Мнениеот k.dimitrov » 04 дек 2013 23:38

Значи съм прав, възрастта е еднаква. Не знам откъде си я взел, но след вкарването на Ахмедов в отбора, обявиха, че Черноморец става най-младият отбор в А група.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) FT. 3-1

Мнениеот Der Führer » 05 дек 2013 00:55

k.dimitrov написа:Значи съм прав, възрастта е еднаква. Не знам откъде си я взел, но след вкарването на Ахмедов в отбора, обявиха, че Черноморец става най-младият отбор в А група.

Може и с малко , но Литекс е по-младия отбор . Ахмедов официално не е част от първия отбор . Както не са част от първия отбор на Литекс и някои юноши включвани в групата за някои мачове . Всъщност напускането на Уатара, Оливейра и Соли свали средната възраст на отбора на Черноморец .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Бургас) FT. 3-1

Мнениеот Devian » 05 дек 2013 01:55

k.dimitrov написа:Жоро, ами кой да вземе лентата, мисля че Ванчо сам реши. Освен Яни и Венко всички други са първи полусезон в отбора.

А то и за Ванчо така стоят нещата при положение,че отбора няма нищо общо с този от предишния му период,но е капитан :? Предполагам,че в отбора си има някаква йерархия и Ванчо не подхвърля лентата туко така,да не говорим,че Венко има по-голям опит :roll:
Der Führer написа:
k.dimitrov написа:Значи съм прав, възрастта е еднаква. Не знам откъде си я взел, но след вкарването на Ахмедов в отбора, обявиха, че Черноморец става най-младият отбор в А група.

Може и с малко , но Литекс е по-младия отбор . Ахмедов официално не е част от първия отбор . Както не са част от първия отбор на Литекс и някои юноши включвани в групата за някои мачове . Всъщност напускането на Уатара, Оливейра и Соли свали средната възраст на отбора на Черноморец .

По-скоро напускането на Стоян,Тошо и Цоньо се отрази добре на тази възраст,а ако разкараме и бай Ванчо ще сме най-младия отбор :mrgreen:
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта