Милиардер ще инвестира в Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот cena62 » 21 ное 2013 19:52

„Освен това ще бъдат преразгледани заплатите в отбора. Не може единият крак на футболиста да струва колкото заплатите на всички журналисти в тази зала”, добави той.

Кратко и ясно относно финансирането. ;) :lol:
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот subzero » 21 ное 2013 21:12

cena62 написа:
„Освен това ще бъдат преразгледани заплатите в отбора. Не може единият крак на футболиста да струва колкото заплатите на всички журналисти в тази зала”, добави той.

Кратко и ясно относно финансирането. ;) :lol:

И аз тва си помислих,ама викам.....Той човека превъзбуден,може да е неволна грешка. :roll: :mrgreen:
Или е объркал Черноморец-а.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот BRF » 21 ное 2013 21:31

ntodorov написа:
BRF написа:Еййййййй държавен отбор :lol: !Пак въ спасиха! :mrgreen:

Колега... Предупреден си, че ще бъдеш предупреден. :evil:
Така е преценила държавата - така е решила. Имала е пари - дала е... Точка. :twisted:
[offtopic]Изображение[/offtopic]

:evil: Тук вече прекали,малка рибке!

[offtopic]знам къде си пиеш кафето в събота и ще бъда там[/offtopic]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот ntodorov » 21 ное 2013 21:57

BRF написа:
ntodorov написа:
BRF написа:Еййййййй държавен отбор :lol: !Пак въ спасиха! :mrgreen:

Колега... Предупреден си, че ще бъдеш предупреден. :evil:
Така е преценила държавата - така е решила. Имала е пари - дала е... Точка. :twisted:
[offtopic]Изображение[/offtopic]

:evil: Тук вече прекали,малка рибке!

[offtopic]знам къде си пиеш кафето в събота и ще бъда там[/offtopic]

Малка, малка, ама сега...Гат мА храни държавата ще видиш, къФ шаран ще стана...
Еййййййй... :oops: :o Иде Никулден...Баси. :o Геноцид за нас шараните. :roll:
[offtopic]За кафето...Искаш ли парти ? :mrgreen:[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот Devian » 21 ное 2013 22:46

subzero написа:
cena62 написа:
„Освен това ще бъдат преразгледани заплатите в отбора. Не може единият крак на футболиста да струва колкото заплатите на всички журналисти в тази зала”, добави той.

Кратко и ясно относно финансирането. ;) :lol:

И аз тва си помислих,ама викам.....Той човека превъзбуден,може да е неволна грешка. :roll: :mrgreen:
Или е объркал Черноморец-а.

Той човека не знае на кой свят се намира след разговора с извънземните,а ние сме седнали с някакви фалирали акули да го занимаваме :lol:
[offtopic]Ако трябва да следваме градацията на изказванията на бай Кирчо,предния път каза,че нямало проблем да осигури една цифра с две числа и шест нули след тях за бюджет понеже вече бил осигурявал няколко пъти по-големи цифри за отбора,който е управлявал(бел.ред. естествено финансиран с парите на автономната република,бай Киро да не е будала :lol: )Сега започна да преразглежда заплатите в отбора :shock: при положение,че има таван от 5000 евро,ако не се лъжа :? при това за цялото тяло,а не само за единия крак :lol: Като поеме управлението на отбора отсега започвам да предполагам какво ще каже финансирането :geek:[/offtopic]
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 22 ное 2013 04:09

Това с краката на футболистите е показателно за инвестициите които този благодетел ще инвестира.Футбола е феномен,любим спорт за милиони от който печелят някои.Разбраха го руснаци,евреи и араби и ми е чудно как новобогаташи в България се хвалят че хвърлят пари от джоба си за поредният любим клуб.Някой щеше ли да разбере че има адвокатска кантора на Батков,ако не беше собственик на най-популярният български правителствен отбор или ние в Пловдив щяхме да разберем че една фирма изхвърля боклука на София,Хасково и Монтана.Научихме за какво се използва Марица изток и че на изток Родината граничи с Тихомир,Иво и Марин.Дано акулите се сдобият с добър собственик,за да не се появи нов Черноломец София.И за да не бъда крайнокритичен често влизам в сайта на КТБ.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот petkan » 22 ное 2013 15:36

cena62 написа:
„Освен това ще бъдат преразгледани заплатите в отбора. Не може единият крак на футболиста да струва колкото заплатите на всички журналисти в тази зала”, добави той.

Кратко и ясно относно финансирането. ;) :lol:


Ма вий как мислите се трупат милиарди бре??? Ми с икономии... ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот Devian » 22 ное 2013 20:32

Извадка от интервю на Бай Киро пред Лайвнюз
- Вие казахте, че ще осигурите добър бюджет на футболния клуб Черноморец. В момента той изпитва трудности в „А“ група. Какво ще се случи, ако отборът изпадне от елита?
- Буквално преди минути се срещнах с няколко фена на Черноморец. Те горещо ме помолиха да не зарязвам клуба. Аз имам опит, защото вече ръководих футболен клуб – Уралан (Елиста). Наясно съм със структурата и организацията на този бизнес, за да не се превръща футболът в „черна дупка“, в която само изтичат безвъзвратно пари. Затова към този момент позицията ми е следната: Искам да се запозная с нещата в клуба, да направя пълен одит. Трябва да разбера какви заплати са давани, въобще всичко, което се е случвало в Черноморец. Днес на пресконференцията ви разказах как в „Петрол“ на мое име се водят три телефона, които са направили 150 000 лева сметки. А аз от 15 години разполагам с един и същ телефон и не използвам други. Не изключвам възможността и в Черноморец да има подобни неща. Затова след като направим одит, ще определим един разумен бюджет,ще вземем добър треньор...Но най-главното е да се менажира правилно. И да няма хора, които да прибират нашите спонсорски пари в собствения си джоб.
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот Der Führer » 23 ное 2013 00:48

Devian написа:Извадка от интервю на Бай Киро пред Лайвнюз
- Вие казахте, че ще осигурите добър бюджет на футболния клуб Черноморец. В момента той изпитва трудности в „А“ група. Какво ще се случи, ако отборът изпадне от елита?
- Буквално преди минути се срещнах с няколко фена на Черноморец. Те горещо ме помолиха да не зарязвам клуба. Аз имам опит, защото вече ръководих футболен клуб – Уралан (Елиста). Наясно съм със структурата и организацията на този бизнес, за да не се превръща футболът в „черна дупка“, в която само изтичат безвъзвратно пари. Затова към този момент позицията ми е следната: Искам да се запозная с нещата в клуба, да направя пълен одит. Трябва да разбера какви заплати са давани, въобще всичко, което се е случвало в Черноморец. Днес на пресконференцията ви разказах как в „Петрол“ на мое име се водят три телефона, които са направили 150 000 лева сметки. А аз от 15 години разполагам с един и същ телефон и не използвам други. Не изключвам възможността и в Черноморец да има подобни неща. Затова след като направим одит, ще определим един разумен бюджет,ще вземем добър треньор...Но най-главното е да се менажира правилно. И да няма хора, които да прибират нашите спонсорски пари в собствения си джоб.

Като идва другия път , мога да му обясня какво се е случвало в клуба ... и какво да направи за да глътнат "Спортс пропърти Мениджмънт" и "Акулите" ООД студена вода за едни милиони ;) 8-)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Милиардер ще инвестира в Черноморец

Мнениеот ntodorov » 23 ное 2013 09:10

Der Führer написа:
Devian написа:Извадка от интервю на Бай Киро пред Лайвнюз
- Вие казахте, че ще осигурите добър бюджет на футболния клуб Черноморец. В момента той изпитва трудности в „А“ група. Какво ще се случи, ако отборът изпадне от елита?
- Буквално преди минути се срещнах с няколко фена на Черноморец. Те горещо ме помолиха да не зарязвам клуба. Аз имам опит, защото вече ръководих футболен клуб – Уралан (Елиста). Наясно съм със структурата и организацията на този бизнес, за да не се превръща футболът в „черна дупка“, в която само изтичат безвъзвратно пари. Затова към този момент позицията ми е следната: Искам да се запозная с нещата в клуба, да направя пълен одит. Трябва да разбера какви заплати са давани, въобще всичко, което се е случвало в Черноморец. Днес на пресконференцията ви разказах как в „Петрол“ на мое име се водят три телефона, които са направили 150 000 лева сметки. А аз от 15 години разполагам с един и същ телефон и не използвам други. Не изключвам възможността и в Черноморец да има подобни неща. Затова след като направим одит, ще определим един разумен бюджет,ще вземем добър треньор...Но най-главното е да се менажира правилно. И да няма хора, които да прибират нашите спонсорски пари в собствения си джоб.

Като идва другия път , мога да му обясня какво се е случвало в клуба ... и какво да направи за да глътнат "Спортс пропърти Мениджмънт" и "Акулите" ООД студена вода за едни милиони ;) 8-)

Ти защо не дойде на срещата. Виж, че сме ходили при него. Покани ни човекът да си поговорим за футбол, извънземни и шах....След първата ми среща с чичо Кирчо реших кардинално нещата за себе си:
-Йеб@л съм ти и футбола. Две пешки метър - шах и мат. Истината е в спорта с дървените човечета и шарените черно-бели полета. Там е изживяването. Нов човек съм...Освен това ние земляните не сме сами на тази планета. Покрай нас има много извънземни същества. Искам - мир, любов и толерантно търпение към тях.
[offtopic]Шегувам се разбира се, но вече си мисля, че когато чичо Кирчо говори за футбол - все едно аз говоря за висша математика. Математика, в която и до ден днешен не ми е ясно, как при решаването на интегралите от цифри се получават... букви. :roll:[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта