Черноморец - Локо София FT. 2-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София 9 ноември от 18:00 часа

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 10 ное 2013 10:09

Честита победа акули ! Дано да тръгнем напред ! ;)

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София 9 ноември от 18:00 часа

Мнениеот ntodorov » 10 ное 2013 10:27

Труден мач, много труден. Няма, какво повече да желаем от ТЕЗИ момчета. Това са им възможностите. Имаше стръв, мерак за игра и огромно желание да бъде спечелен мача. Радвах се, като дете при головете. Абе с две думи:...
[offtopic]...Гаелееее, Гаеле, куче мързеливооооо. :twisted:[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10887
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София 9 ноември от 18:00 часа

Мнениеот ivan56 » 10 ное 2013 10:39

Гол с ръка на черния, на третото и четвъртото повторение се вижда много добре,за мен повече е дузпа от колкото не, единственната грешка на Янко този мач,задължителен червен картон за мухамбата за удар без топка,и никаква дузпа за второто положение което Миро споменава.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София 9 ноември от 18:00 часа

Мнениеот ntodorov » 10 ное 2013 11:01

ivan56 написа:Гол с ръка на черния, на третото и четвъртото повторение се вижда много добре,за мен повече е дузпа от колкото не, единственната грешка на Янко този мач,задължителен червен картон за мухамбата за удар без топка,и никаква дузпа за второто положение което Миро споменава.

Да не споменавам пък спестените и задължителни червени картони за изритване на топката в публиката при спряна игра...Черната голяма ма@м@на го направи точно два пъти, като единия път изпрати топката дори над козирките...И за, какъв респект трябва да говорим, като респекта отсрещен го няма ? Гаел - мръсника мързелив пък контузи Венко умишлено и предубедено бих казал. В безсилието си черните в Локо-то се разреваха. :twisted:
ПС: В тоя Локомотив толкова тъмнокож народ на едно място никога не са имали. Ние изоставаме. Вече. :P
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София FT. 2-1

Мнениеот petkan » 10 ное 2013 12:00

Днес ми е едно такова леееееееекичко на душата :) :) :)
[center]Изображение[/center]

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София FT. 2-1

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 10 ное 2013 12:12

petkan написа:Днес ми е едно такова леееееееекичко на душата :) :) :)


:P :P Ми така де

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София FT. 2-1

Мнениеот Der Führer » 10 ное 2013 13:29

ntodorov написа:
ivan56 написа:Гол с ръка на черния, на третото и четвъртото повторение се вижда много добре,за мен повече е дузпа от колкото не, единственната грешка на Янко този мач,задължителен червен картон за мухамбата за удар без топка,и никаква дузпа за второто положение което Миро споменава.

Да не споменавам пък спестените и задължителни червени картони за изритване на топката в публиката при спряна игра...Черната голяма ма@м@на го направи точно два пъти, като единия път изпрати топката дори над козирките...И за, какъв респект трябва да говорим, като респекта отсрещен го няма ? Гаел - мръсника мързелив пък контузи Венко умишлено и предубедено бих казал. В безсилието си черните в Локо-то се разреваха. :twisted:
ПС: В тоя Локомотив толкова тъмнокож народ на едно място никога не са имали. Ние изоставаме. Вече. :P

Ако вземем да гледаме така , то и от Черноморец трябваше да има изгонени ... най-малко Гамаков ( вместо него картон получи Балтанов :lol: )
Ванка гледай пак повторенията . В единия случай Янко докосна топката , тоест - няма основания за дузпа . В другото положение играча на Локо София с движи по-посока към топката и е изблъскан съвсем умишлено от играч на Черноморец , който въобще не прави опит да играе с топката ( дори не тича към нея ) ;)
Като цяло - много малко футбол , повече борба ( нетипично за Черноморец , но радващо окото ) ... и двата отбора скъсаха от ритане ( и удряне ) всичко което се движи - топка , противници и съотборници :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София FT. 2-1

Мнениеот subzero » 10 ное 2013 13:35

Der Führer написа:
ntodorov написа:
ivan56 написа:Гол с ръка на черния, на третото и четвъртото повторение се вижда много добре,за мен повече е дузпа от колкото не, единственната грешка на Янко този мач,задължителен червен картон за мухамбата за удар без топка,и никаква дузпа за второто положение което Миро споменава.

Да не споменавам пък спестените и задължителни червени картони за изритване на топката в публиката при спряна игра...Черната голяма ма@м@на го направи точно два пъти, като единия път изпрати топката дори над козирките...И за, какъв респект трябва да говорим, като респекта отсрещен го няма ? Гаел - мръсника мързелив пък контузи Венко умишлено и предубедено бих казал. В безсилието си черните в Локо-то се разреваха. :twisted:
ПС: В тоя Локомотив толкова тъмнокож народ на едно място никога не са имали. Ние изоставаме. Вече. :P

Ако вземем да гледаме така , то и от Черноморец трябваше да има изгонени ... най-малко Гамаков ( вместо него картон получи Балтанов :lol: )
Ванка гледай пак повторенията . В единия случай Янко докосна топката , тоест - няма основания за дузпа . В другото положение играча на Локо София с движи по-посока към топката и е изблъскан съвсем умишлено от играч на Черноморец , който въобще не прави опит да играе с топката ( дори не тича към нея ) ;)
Като цяло - много малко футбол , повече борба ( нетипично за Черноморец , но радващо окото ) ... и двата отбора скъсаха от ритане ( и удряне ) всичко което се движи - топка , противници и съотборници :mrgreen:

Въй Амари къв шут изяде в ташаците от Чико. :shock:
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10887
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София FT. 2-1

Мнениеот ivan56 » 10 ное 2013 13:50

Der Führer написа:
ntodorov написа:
ivan56 написа:Гол с ръка на черния, на третото и четвъртото повторение се вижда много добре,за мен повече е дузпа от колкото не, единственната грешка на Янко този мач,задължителен червен картон за мухамбата за удар без топка,и никаква дузпа за второто положение което Миро споменава.

Да не споменавам пък спестените и задължителни червени картони за изритване на топката в публиката при спряна игра...Черната голяма ма@м@на го направи точно два пъти, като единия път изпрати топката дори над козирките...И за, какъв респект трябва да говорим, като респекта отсрещен го няма ? Гаел - мръсника мързелив пък контузи Венко умишлено и предубедено бих казал. В безсилието си черните в Локо-то се разреваха. :twisted:
ПС: В тоя Локомотив толкова тъмнокож народ на едно място никога не са имали. Ние изоставаме. Вече. :P

Ако вземем да гледаме така , то и от Черноморец трябваше да има изгонени ... най-малко Гамаков ( вместо него картон получи Балтанов :lol: )
Ванка гледай пак повторенията . В единия случай Янко докосна топката , тоест - няма основания за дузпа . В другото положение играча на Локо София с движи по-посока към топката и е изблъскан съвсем умишлено от играч на Черноморец , който въобще не прави опит да играе с топката ( дори не тича към нея ) ;)
Като цяло - много малко футбол , повече борба ( нетипично за Черноморец , но радващо окото ) ... и двата отбора скъсаха от ритане ( и удряне ) всичко което се движи - топка , противници и съотборници :mrgreen:


Баси,Миро аз пък ги виждам по обратния начин :).За мен при първото,май манго играе първи с топката,а при втората според мен нашия играч има по добра позиция и техния играч го удря в гръб.Ако имаше читави повторения или по точно камера зад вратата щеше да се вижда по добре.Ама за гола съм 100% убеден че мангала играе с ръка.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец - Локо София FT. 2-1

Мнениеот Der Führer » 10 ное 2013 14:22

ivan56 написа:Баси,Миро аз пък ги виждам по обратния начин :).За мен при първото,май манго играе първи с топката,а при втората според мен нашия играч има по добра позиция и техния играч го удря в гръб.Ако имаше читави повторения или по точно камера зад вратата щеше да се вижда по добре.Ама за гола съм 100% убеден че мангала играе с ръка.

Ааа , вгледай се по-добре - в първото положение Гаел играе с топката първи , но веднага след това тя се удря в ръката на плонжиралия Янко . Второ ... Маркиньос тича към топката , а Пехливанов тича към Маркиньос ;) Поне го изгра умно и в момента на сблъсъка се обърна с гръб към Маркиньос ... но правиилника гледа дали играча атакува топката , или атакува противник . Тук съдията прецени че нарушението е на Маркиньос . За гола ... така и не се вижда добре с коя част на тялото си Бесая играе ... или по-точно с кои . Според мен топката го удря първо в гърдите ( или рамото ) и после евентуално в ръката . Но няма посягане към топката . После обаче тя се удари в Гамаков . ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта