Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот petkan » 05 ное 2013 21:43

Тая гео-етно-политическа тема скоро май няма да иде в забвение...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот BRF » 05 ное 2013 21:57

tsonpen написа:
BRF написа:Спирам до тук!По изброените от теб факти,почти няма турци в региона!Така да бъде!Хубаво е да си обичаш корените,както и отбора,но е хубаво и да махнеш очилата!С парадирането ти,че живееш в София си издаваш комплексите!
Това,че някакви холандци са харесали някакво село,какво трябва да означава!?За мен най-хубавото място в България е Обзор и кво от това?
Не се правя на експерт,а разказах какво ми се е случило.Това,че си се ровил в интернет и търсиш доказателства за липса на турци в региона те прави смешен в очите на всички!


Нищо не ти парадирам. Написах за София за да си наясно, че не пиша в защита на Разград защото нямам избор да живея другаде. Между другото, колкото живея в София, толкова и не живея в София. Ако четеш внимателно, не съм писал, че живея в София.
Липса на турци??? Къде казвам това? Казвам, че има и много българи и чисто български села. Тези неща не ги знам от интернет, бил съм в почти всички от цитираните села. Ти явно не.
И не се измъквай леко-леко. Нали твърдеше, че знаеш как са нещата по селата и всичко било турско. Хайде да провериш това, което написах! Длъжен си, след това, което наговори. Иначе се извини!

Стоя зад думите си!Минах около 15 села за един ден и НАВСЯКЪДЕ се чуваше турска реч,телевизия,радио!Само в едно беше сръбско,радиото!Да не мислиш,че ми е приятно това?Ти за къв се взе бе?Кво да ти се извинявам на тебе с твоите врели-некипели?Все едно аз да пиша,че в Руенския Красив Балкан няма турци!Не съм толкова заблуден да говоря лъжи,само и само да защитавам някаква пясъчна кула!Хората ви измислиха прозвището Турци,той ми обяснява,че там нямало!Айде малко по-сериозно!
Не съм длъжен да правя нищо,но ще отида до въпросните села за да ги видя!Ограничения ти ум прие въпроса ми кои са те,като заяждане!Дребна душица си приятелю,това че ми пишеш за Драган Цанков,Борисова градина и тем подобни неща няма как да ме впечетли!И щом си бил ПОЧТИ всички села,защо говориш за ВСИЧКИ?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот BRF » 05 ное 2013 21:59

ntodorov написа:
BRF написа:
ntodorov написа:
За мен най-хубавото място в България е Обзор и кво от това?

:evil: Щот не познаваш Терзийския рид населен от 40 % сунгурларци, 20 % славянци, 25 %лозаревци, 10% черничани и 5 % вълчинци.

Ей сега цонпен ще те обори,поне за славянците да речем :lol: !

Разбирай хора от село Славянци. Село с голям Винпроомммммм.

Разбрах те идеално,но той вече е в Гугъл да изкара някакви факти :lol: !

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот tsonpen » 05 ное 2013 23:39

BRF написа:Стоя зад думите си!Минах около 15 села за един ден и НАВСЯКЪДЕ се чуваше турска реч,телевизия,радио!Само в едно беше сръбско,радиото!Да не мислиш,че ми е приятно това?Ти за къв се взе бе?Кво да ти се извинявам на тебе с твоите врели-некипели?Все едно аз да пиша,че в Руенския Красив Балкан няма турци!Не съм толкова заблуден да говоря лъжи,само и само да защитавам някаква пясъчна кула!Хората ви измислиха прозвището Турци,той ми обяснява,че там нямало!Айде малко по-сериозно!
Не съм длъжен да правя нищо,но ще отида до въпросните села за да ги видя!Ограничения ти ум прие въпроса ми кои са те,като заяждане!Дребна душица си приятелю,това че ми пишеш за Драган Цанков,Борисова градина и тем подобни неща няма как да ме впечетли!И щом си бил ПОЧТИ всички села,защо говориш за ВСИЧКИ?


Браво, браво!
Започна с обидите. "Ограничен ум", "дребна душица", говориш ми на "бе". Ами ти се обрисува сам себе си със собствените си изпражнения.
Отвори се да обясняваш нещо наизуст, натресе се на фактите. Сега не можеш да приемеш, че си сгафил. Твоя работа, ама не виждам защо ми се нахвърляш. Изнесъл съм ти факти. Намери други факти, замълчи или се извини. Аз не съм тръгнал да ти се перя какво е положението в любимия ти Обзор, където съм бил едва два-три пъти (без да броим случаите в които съм преминавал транзит).

На въпроса ти, защо говоря за всички, като съм бил в почти всички. Ами по една случайност родът на баща ми води началото си точно от едно от тези села, откъдето са се изселили преди много поколения. Никога не съм бил в това село, макар да съм минавал наблизо. Може би си го пазя за някой специален случай. Знам обаче твърде много за това село, както и за други подобни, в които съм бил, а също и имам приятели, живеещи в тях или имащи някаква връзка с тях. Сигурно се сещаш колко си смешен в очите ми когато се опитваш да слагаш етикет на тези села.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот volf » 06 ное 2013 10:49

subzero написа:
volf написа:То мача, че слаб, слаб, ама и форума този път хич не бива.
Хаиде малко повече агресия, закани........ Ще спра да Ви чета вече. Скука!
Айде бе "...zero" в тебе ми е надеждата. Да не си болен?
Не си ли вече недоволен......?!
А съдиите?!!!
И това неработещо табло, как се изгаври с простатата ми. Стискам аз да не изтърва нещо, а той мача свършил и нищо. Останаха ми само удовлетворението, че още съм мъж и мога да устоя докрай дори на подобна продукция.

Ти,бе отворко !!! Кога съм (сме) отричали очевидното ?? Когато отбора е слаб си го признаваме . Кви съдии,кви глупости ми говориш,Домусчиева подлого ???

Супер!!! Възстановявам интереса към форума и най-вече доверието си в тебе.
"Домусчиева подлого ???" - Харесва ми,... Браво!
Защо обаче позволяваш твоите съфорумници да трупат девидент на твой гръб - " Кога съм (сме) отричали очевидното ??" ?!
Та те далеч не са толкова креативни.
Освен това ти си единственият успял да убеди и гаджето си да мрази Лудогорец......!
Как го правиш?......Толкова последователен - машина!!!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 06 ное 2013 13:24

Ключ. Докато се охладят страстите.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 08 ное 2013 22:51

Отключ...Давайте. :mrgreen:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот petkan » 08 ное 2013 22:55

volf написа:
subzero написа:
volf написа:То мача, че слаб, слаб, ама и форума този път хич не бива.
Хаиде малко повече агресия, закани........ Ще спра да Ви чета вече. Скука!
Айде бе "...zero" в тебе ми е надеждата. Да не си болен?
Не си ли вече недоволен......?!
А съдиите?!!!
И това неработещо табло, как се изгаври с простатата ми. Стискам аз да не изтърва нещо, а той мача свършил и нищо. Останаха ми само удовлетворението, че още съм мъж и мога да устоя докрай дори на подобна продукция.

Ти,бе отворко !!! Кога съм (сме) отричали очевидното ?? Когато отбора е слаб си го признаваме . Кви съдии,кви глупости ми говориш,Домусчиева подлого ???

Супер!!! Възстановявам интереса към форума и най-вече доверието си в тебе.
"Домусчиева подлого ???" - Харесва ми,... Браво!
Защо обаче позволяваш твоите съфорумници да трупат девидент на твой гръб - " Кога съм (сме) отричали очевидното ??" ?!
Та те далеч не са толкова креативни.
Освен това ти си единственият успял да убеди и гаджето си да мрази Лудогорец......!
Как го правиш?......Толкова последователен - машина!!!

Вълчо, има предложение в темата за мача с Локо Сф. Надникни в нея ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот BRF » 09 ное 2013 18:16

Кви факти си изнесъл,бе цоньо?Твоята дума срещу моята!Само,че в този подфорум моята означава много,за разлика от твоята,софиянецо!Ако искаш да отидем заедно до няколко от селата?Отговори ми на последния въпрос и да приключваме с тая въпрос!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта