Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот subzero » 31 окт 2013 22:22

BRF написа:Един дебел чичко обясняваше,че се бил връщал от Аиндховен и след това даде тон за:цял живот на СЕЛО

:mrgreen: Това ме разби. Излязал от нивата с рапица и ще ми вика селянин.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот tsonpen » 31 окт 2013 22:32

BRF написа:Този човек винаги е подкрепял отбора ви,незнам защо!Просто селенията при вас е голяма!


Нищо не ти разбрах за човека.
А, относно селенията да те питам: Тези, дето масово пикаят в езерото Ариана преди дербито, те какви са? Теб питам за тях, иначе огледалните правят същото в Перловската река под моста на "Драган Цанков". Така че недей точно в тази сфера квалифицира хората. Те са тръгнали на зрелище. А и нямаш почти никаква представа какви сме. Колко пъти си бил СРЕД нас. Колко пъти някой от нас персонално те е обидил във форума, напсувал или заявил, че не си българин? Я сега прочети нагоре!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот subzero » 31 окт 2013 22:42

Не се правете на ощипани в Разград. Когато бъдете ощетявани и унижавани и вие сте същите. Сега се върни във вашия форум и виж епитетите за съдията на мача с Литекс. И това при кристален мач.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12695
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот BRF » 31 окт 2013 22:58

tsonpen написа:
BRF написа:Този човек винаги е подкрепял отбора ви,незнам защо!Просто селенията при вас е голяма!


Нищо не ти разбрах за човека.
А, относно селенията да те питам: Тези, дето масово пикаят в езерото Ариана преди дербито, те какви са? Теб питам за тях, иначе огледалните правят същото в Перловската река под моста на "Драган Цанков". Така че недей точно в тази сфера квалифицира хората. Те са тръгнали на зрелище. А и нямаш почти никаква представа какви сме. Колко пъти си бил СРЕД нас. Колко пъти някой от нас персонално те е обидил във форума, напсувал или заявил, че не си българин? Я сега прочети нагоре!

При НТодоров няма злоба ,а напротив така че мнението му е доста точно!Повечето хора,както и аз правят разлика между фк Лудогорец и феновете му!Отборът е достоен за уважение,вие не сте!Бях при вас на тоя мач,когато отидох да си взема бира се застоях до агитката ви!Писах ви за дебелия чичко,други трима тръгнаха да се ежат на три лапета,които ги дразнеха!Ако сте големи хулигани,да се пробваме другия път?Да го духате,шампиони сме!Незнам на какво зрелище бяха тръгнали,ама си личеше селенията!Казвал съм ти,че правя бизнес във вашия регион и го обикалям!В селата в областа български радиа и телевизии не се пускат,само турски!Така,че......

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 31 окт 2013 23:05

tsonpen написа:
ntodorov написа:Колегата не ви е обидил, написал е, какво заслужавате да ви напише

Браво, браво! ГоУем си. Ако беше този, за когото се мислиш, щеше да те е срам от самия себе си. Не искам да те обидя и затова ще ти напиша само как заслужаваш да бъдеш наречен: "Манипулант и наглец".
До subzero: нямам ни най-малко желание да познавам такива хора. Ти поне не се правиш на коректен, а си признаваш и омразата и всичко. А тези с тяхната болшая коректност и фасада са си едно нелицеприятно нещо завито в целофан. Не искам да ги обидя, само пиша какво заслужават да им се напише.

Изображение
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот tsonpen » 31 окт 2013 23:06

subzero написа:Не се правете на ощипани в Разград. Когато бъдете ощетявани и унижавани и вие сте същите. Сега се върни във вашия форум и виж епитетите за съдията на мача с Литекс. И това при кристален мач.

Че кой въобще коментира тук съдийство или мач на Лудогорец с Литекс? Вас какво ви засяга? А мнение не можем ли да имаме по спорните ситуации на нашия отбор. Впрочем, то съвпадаше с общоразпространеното. Можеш обаче да видиш как много от нас честитят победата на Литекс и я определят като заслужена. Също много от нас казаха, че искаме да гледаме такива мачове. Текстовете си стоят.
При вас съм с усещането, че вратарят ви е единственият заслужил за нашата победа. Като го критикувате обаче не забравяйте и че и доста спаси.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 31 окт 2013 23:14

При вас съм с усещането, че вратарят ви е единственият заслужил за нашата победа. Като го критикувате обаче не забравяйте и че и доста спаси.

:o ...Нагличък си бих написал, ама няма.
[offtopic]Чи кой да ни победи бе друже освен вратарчето ни... Лудогорец беше на-слабия гост, който игра в Бургас този сезон. Споделих го на колегите ми от форума още на стадиона. След втория ви подарък 3-4 от нашия отбор прибягаха на спринт до Херо за да му искат обяснения за недоразумението Дашев. Двама от тях по-нататък си изкараха и картоните. Умишлено и тенденциозно според мен, но ги разбирам - да се бъхтят за лудо, а на вратата им да стои дядо Коледа е най-малко нелепо и обидно.[/offtopic]
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот ntodorov » 31 окт 2013 23:33

subzero написа:
ntodorov написа: когато ние се завърнем отново в А група

Ше дойдете на мойта вий..... :mrgreen:

...Все пак ние вярвахме в отбора до снощния мач. След, като спортно- техническото ни ръководство обаче продължи да ни изтезава с Ник Дашев и доверието си към него - аз/ние ВЕЧЕ имаме причини да мислим, че НЕ искаме да се спасим...А ОТБОР имаме.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот tsonpen » 31 окт 2013 23:35

ntodorov написа:
При вас съм с усещането, че вратарят ви е единственият заслужил за нашата победа. Като го критикувате обаче не забравяйте и че и доста спаси.

:o ...Нагличък си бих написал, ама няма.
[offtopic]Чи кой да ни победи бе друже освен вратарчето ни... Лудогорец беше на-слабия гост, който игра в Бургас този сезон. Споделих го на колегите ми от форума още на стадиона. След втория ви подарък 3-4 от нашия отбор прибягаха на спринт до Херо за да му искат обяснения за недоразумението Дашев. Двама от тях по-нататък си изкараха и картоните. Умишлено и тенденциозно според мен, но ги разбирам - да се бъхтят за лудо, а на вратата им да стои дядо Коледа е най-малко нелепо и обидно.[/offtopic]


Слабо играха нашите. И аз съм на същото мнение. Вие имахте своите шансове за нещо. После обаче нашите щяха да скочат, но не се наемам да казвам какво би станало. Но Дашев спаси доста, както и Владо. Поне дано оценявате, че Лудогорец не се възползва да ви разгроми след картона. А след втория буквално изчакаха съдийския сигнал.
Трябва да знаете, че програмата на Лудогорец след мача с Литекс беше такава: четвъртък(Одеса), неделя(Разград), сряда(Бургас). Само по два дена между мачове в различни градове и естествено мисли в един друг турнир.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Лудогорец (Разград) FT. 0-2

Мнениеот snakebite » 01 ное 2013 00:59

ntodorov написа:[ .. Лудогорец беше на-слабия гост, който игра в Бургас този сезон. [/offtopic]


Малко изнагляваш тук, въпреки че е твое мнение..
Вероятно е така както казваш. айде сега се замисли, ако Лудогорец играеха на макс какво щеше да се случи на отбора ви !
И дали ако бяха в тази ситуация ЦСКА или Левски (при 11 на 9) нямаше да ви шибнат още 3-4 шайби !
Аз се радвам че Лудогорец се смили над вас последните 20-30 минути, хем си проведоха една учебна тренировка и запазиха сили, хем постъпиха благородно като не ви унижиха с един резултат 4, 5 на нула !!!
Пак си мислете за слабия Лудогорец, и обвинявайте САМО вратарчето за неудачите ви ,заблуждавайте си се...

Спирам да пиша тук, няма смисъл, с фенове на Черноморец, не се спори, с хора които казват на бялото - черно какво да говорим...
Останете си със здраве, и по леко с квалификациите, не ме познавате, не познавате и другите пишещи тук, че да давате квалификации !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта