Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

b.s.crew
Мнения: 72
Регистриран на: 09 мар 2012 12:13
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот b.s.crew » 21 окт 2013 01:58

Щом публиката и отбора са на едно това е добре.Продължавайте така Акули идва дерби.Всички като един нямаме друг избор ,те и играчите се надъхват.
Явно не сте го виждали Велико в действие щом се дивите хахах.Още 10 като него и агиткта е чудна.
Деиствайте в същият дух и в Гагауззия стъпнете здраво

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот ntodorov » 21 окт 2013 08:59

b.s.crew написа:Щом публиката и отбора са на едно това е добре.Продължавайте така Акули идва дерби.Всички като един нямаме друг избор ,те и играчите се надъхват.
Явно не сте го виждали Велико в действие щом се дивите хахах.Още 10 като него и агиткта е чудна.
Деиствайте в същият дух и в Гагауззия стъпнете здраво

:) Велико го знам от първите ми опити да се добера до "оня сектор". Бях 12-13 годишен, а годината 1982-83 г.
Тогава той беше хала. 30 години по-късно - в мача под Аязмото ( в събота вечер ) видях оня "стария" и млад Велико. Загърбил терена и даващ тон за песен, а култовото му: " Полудявай ! Всички !" навя в мен много спомени от времето, когато се събирахме под таблото. :cry:
Още 10 като него и агиткта е чудна.

Прави ми впечатление, че има момчета, които попиват от него...Велико си е институция в Черноморец. :)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот Bourgas » 21 окт 2013 10:52

Колкото и да го бъзикат Велико, този човек е пример за всеки един, що се отнася до любов към отбора. А репликата "ПОЛУДЯВАЙ" е най-яката от всичките :)
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот ivan56 » 21 окт 2013 10:59

Bourgas написа:Колкото и да го бъзикат Велико, този човек е пример за всеки един, що се отнася до любов към отбора. А репликата "ПОЛУДЯВАЙ" е най-яката от всичките :)


Абе да го бъзикат,ама човека наистина ПОЛУДЯВА и успява да надъха всеки.Не съм бил на много гостувания,но това беше наистина страхотно дори Велико си го каза.И още нещо след края на мача мина и благодари на всеки.С една дума- Уникално.
Идва ред на Варна.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) 19.10 от 18:00

Мнениеот petkan » 21 окт 2013 12:40

subzero написа:
petkan написа:А аз смятам, че нямаш право на глас ;)
[offtopic]Седнал зад компютър или пред телевизор, отбор не се оценя! Направи го на стадиона ;)[/offtopic]

Ми ОК. Приемам,че нямам право да коментирам този мач. Коментара ми обаче е отражение на цял полусезон. Проспан полусезон.


Данчо, ден по-късно признавам, че реакцията ми към теб беше малко крайна и плод на моментна емоция. Съжалявам!
Искам, обаче за сетен път да обясня защо подобни мнения:
Мнениеот subzero на 20 Окт 2013 16:03

Черноморец е посредствен отбор. Отбор без характер и класа. Не очаквам нищо положително. Смятам,че ще загубим дори от Нафтата. Защото въпреки проблемите,останаха играчи,които са там заради отбора,футбола и феновете. И това ги прави по-силни от нашите наемници.
Дано светналите очи на децата,които бяха днес на стадиона запалят някаква искра в нашите играчи.
САМО ЧЕРНОМОРЕЦ !!!!

са изключително зловредни за психиката на момчетата от отбора. Ами по-голямата част от тях са още в дестка възраст или току излизат от нея! Повечето от тях четат спортните сайтове и форуми. Знам, че четат и този на "Гонг". Как очакваш да им подействат подобни оценки? Помагаме ли им по този начин? Тези неща можем да си ги приказваме на стадиона или някъде на маса и там да им поставяме оценките.
И ела най-после на едно гостуване. Ще видиш, че ще промениш мирогледа си ;)
[offtopic]Нейчо, благодаря ти за оценката, която си ми поставил, но мисля, че е малко завишена :oops: Аз просто обичам отбора си и ми се иска да съм заобиколен от повече хора с подобни чувства в сърцата си.[/offtopic]

п.п. Мача с Морето е в неделя. Прогнозата е за хубаво време. Началният час - 14:00ч. Час, удобен дори и за малките, които поради късния час на срещата в Ст. Загора имаха проблеми с идването си, заради родителите. Има организация за автобус/автобуси (дай Боже). Ще има и коли и места в тях. Никой няма да бъде върнат ;) Всичко останало си е търсене на оправдания!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) FT. 1-1

Мнениеот ivan56 » 21 окт 2013 12:52

Аз го изгледах мача на запис и все едно съм гледал друг мач в събота вечер.Има толкова тънки моменти които не се виждат на тв.Били ни надиграли,играели сме затворено пълни глупости.Добре, че беше този корнер да ни вкарат гол имали били положения някакви безмислени удари,два дена да бяха играли още нямаше да вкарат.Липсваше доста Манзоро в средата,но с неговото влизане и това на Маркиньо ще станат работите.Ако покажем играта от Зарата в мача с Морето си мисля че няма как да загубим.
За ГОСТУВАНЕТО.Невероятно прежевяване,много емоции и невероятна компания за пътуване.Господата с вицовете нямат равни. :mrgreen:
За Петьо( Петкан) нямам друго какво да кажа Нейчо (ntodorov) е казал всичко и подкрепям на 100%.
Радвам се ,че ви познавам момчета.
п.п.Откакто се познаваме и ходим заедно на гостувания това беше първата спечелена точка на Черноморец която видиях.Дано във Варна бъде следващата,че и три.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) 19.10 от 18:00

Мнениеот Der Führer » 21 окт 2013 13:18

petkan написа:п.п. Мача с Морето е в неделя. Прогнозата е за хубаво време. Началният час - 14:00ч. Час, удобен дори и за малките, които поради късния час на срещата в Ст. Загора имаха проблеми с идването си, заради родителите. Има организация за автобус/автобуси (дай Боже). Ще има и коли и места в тях. Никой няма да бъде върнат ;) Всичко останало си е търсене на оправдания!

Аз по утвърдила се вече традиция съм на работа в неделя :mrgreen:
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) 19.10 от 18:00

Мнениеот petkan » 21 окт 2013 13:22

Der Führer написа:
petkan написа:п.п. Мача с Морето е в неделя. Прогнозата е за хубаво време. Началният час - 14:00ч. Час, удобен дори и за малките, които поради късния час на срещата в Ст. Загора имаха проблеми с идването си, заради родителите. Има организация за автобус/автобуси (дай Боже). Ще има и коли и места в тях. Никой няма да бъде върнат ;) Всичко останало си е търсене на оправдания!

Аз по утвърдила се вече традиция съм на работа в неделя :mrgreen:

Абе ти смените си да не би да ги правиш в съответствие с програмата на Черноморец? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) 19.10 от 18:00

Мнениеот Der Führer » 21 окт 2013 13:49

petkan написа:
Der Führer написа:
petkan написа:п.п. Мача с Морето е в неделя. Прогнозата е за хубаво време. Началният час - 14:00ч. Час, удобен дори и за малките, които поради късния час на срещата в Ст. Загора имаха проблеми с идването си, заради родителите. Има организация за автобус/автобуси (дай Боже). Ще има и коли и места в тях. Никой няма да бъде върнат ;) Всичко останало си е търсене на оправдания!

Аз по утвърдила се вече традиция съм на работа в неделя :mrgreen:

Абе ти смените си да не би да ги правиш в съответствие с програмата на Черноморец? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Правилния въпрос е ... защо програмата на Черноморец съвпада с моите смени ( които са ясно още ,отпреди началото на сеозна ) :mrgreen:
Все пак , ако някой може ми гарантира навременно прибиране ( до към 18:00 - 18:20 ) мога да се поразходя до Варна 8-)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Черноморец (Бургас) 19.10 от 18:00

Мнениеот Bourgas » 21 окт 2013 14:10

Der Führer написа:
petkan написа:
Der Führer написа:
petkan написа:п.п. Мача с Морето е в неделя. Прогнозата е за хубаво време. Началният час - 14:00ч. Час, удобен дори и за малките, които поради късния час на срещата в Ст. Загора имаха проблеми с идването си, заради родителите. Има организация за автобус/автобуси (дай Боже). Ще има и коли и места в тях. Никой няма да бъде върнат ;) Всичко останало си е търсене на оправдания!

Аз по утвърдила се вече традиция съм на работа в неделя :mrgreen:

Абе ти смените си да не би да ги правиш в съответствие с програмата на Черноморец? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Правилния въпрос е ... защо програмата на Черноморец съвпада с моите смени ( които са ясно още ,отпреди началото на сеозна ) :mrgreen:
Все пак , ако някой може ми гарантира навременно прибиране ( до към 18:00 - 18:20 ) мога да се поразходя до Варна 8-)

Мачът е от 14:00, значи до към 16:00 ще излезем и все ще се намери някой бърз да те докара до към 18:00 :)
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта