Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот k.dimitrov » 20 май 2013 15:39

favaca8888 написа:
ntodorov написа:
Какви 300 души !!!??? На мача ги броих бяхте 154 човека , точно !

...С вас бяхме 300. :mrgreen:
Ние си ходим по 20 - двадесет на мач. :)


Не се праи на ощипан 8-) Най-мразя да ми вадят статистика в стил "Гонг", да удесеторяват публиката.
Иначе коментара ти за мача е абсолютно точен и обективен. ;)

Само че компания в Б група можете и ВИЕ да ни правите, съмнява ме Черноморец и Нефтохимик да играят в "А" група едновременно. ;)
А и в събота се убедих че отбора на Бургас определено не сте Вие , а Нефтохимик. В това хубаво време да сте толкова малко е наистина срамно :oops:
Чакаме решението на Събев, успех Ви желая.

Момчета, гледайте си отборите, не се занимавайте с другите отбори. Бил ли си на мач на Нефтохимик в последната година? Решението на Събев е силна селекция и борба за Лига Европа. Относно Нефтохимик той няма никакво отношение. Достатъчно ли е? Или трябва да ти припомням колко бяхте на мача Локомотив - Черноморец в София. Никой не си прави заключения тогава дали сте за А или Я група или дали заслужавате да сте софийски отбор.
Последна промяна от k.dimitrov на 20 май 2013 15:54, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот ntodorov » 20 май 2013 15:42

favaca8888 написа:
ntodorov написа:
Какви 300 души !!!??? На мача ги броих бяхте 154 човека , точно !

...С вас бяхме 300. :mrgreen:
Ние си ходим по 20 - двадесет на мач. :)


Не се праи на ощипан 8-) Най-мразя да ми вадят статистика в стил "Гонг", да удесеторяват публиката.
Иначе коментара ти за мача е абсолютно точен и обективен. ;)

Само че компания в Б група можете и ВИЕ да ни правите, съмнява ме Черноморец и Нефтохимик да играят в "А" група едновременно. ;)
А и в събота се убедих че отбора на Бургас определено не сте Вие , а Нефтохимик. В това хубаво време да сте толкова малко е наистина срамно :oops:
Чакаме решението на Събев, успех Ви желая.

Ние лични дертове нямахме в този мач. Иначе слабия интерес за този двубой трябва да засяга и вас. За съжаление и съгражданите ни не си пълнят стадиона, а що се касае за това, кой е отбора на Бургас е равносилно на това да се чудиш в обществения клозет, кой писоар е твоя. Иначе, на предрешено първенство за нас и слухове, че ще ви лягаме - аз също бях на път да не присъствам на мача. Успех и дано се пречистите в Б група. И ние сме били много пъти там. Не ни плашиш с нищо. Важното е, че на момента сътворихме фейърплей и бяха запушени много усти и помисли.
ПС: Само, където не ми стана чие решение Събево да чакаме ? Щот челЯка отдавна е взел решението си - да живее из Австрийските поля и за отборът ми роден да му пука, колкото на теб за Черноморец или пък на мен за Локомотив от град София. ;)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот favaca8888 » 20 май 2013 17:04

Колегата Димитров не знае че тогава бяхме в бойкот и мача се игра на ст.Славия.
Като цяло няма голямо значение, факт е че заради отрепки като Събев и Гигов футбола ни не върви.
Не се мисля за последна инстанция че да определям кой е отбора на Бургас и кой не, но ми направи впечатление че около стадиона, на центара и въобще в "морската градина" беше пълно с народ, а на стадиона никУЙ ! :)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот Devian » 20 май 2013 17:26

Фаваца,като си обясниш къде отидоха многобройните феновете на Локото и Славия от 70-те и 80-те ще разбереш защо и в Бургас така се получава,градът да расте,а местните жители все по-малко да се вълнуват от футбол.Има си специална тема във форума за това и е многократно коментиран този въпрос.Хубаво е да престанете с тези клишета кой бил отбора на Бургас.Отбор с фенове от 1997 няма как да е отборът на Бургас още повече,че отборът играе редовно в професионалния и полупрофесионалния футбол от 1981 и през тези 16 години е бил подкрепян единствено от фенове на Черноморец,докато на феновете на другия отбор и им дойде акъла,че са футболни фенове,ама е нормално да не ги знаеш тези неща. ;)
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот k.dimitrov » 20 май 2013 19:07

Кокала обиден на Херо, че не им помогнали
20.05.2013
Старши треньорът на Локо София Емил Велев от­каза да седне заедно с Ди­митър Димитров - Херо на масата за пресконференция след двубоя между двата тима на „Лазур". Според за­познати Кокала е останал обиден, че Херо и тимът му, който не играе за нищо, не са пуснали на „червено-черните” да спечелят.
Велев е бил помолен от пресаташето на „акулите” двамата един след друг да споделят мненията си за мача. Наставникът на „же­лезничарите” обаче не пожелал и искал да говори сам.
в-к Тема спорт

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот favaca8888 » 20 май 2013 23:44

Devian написа:Фаваца,като си обясниш къде отидоха многобройните феновете на Локото и Славия от 70-те и 80-те ще разбереш защо и в Бургас така се получава,градът да расте,а местните жители все по-малко да се вълнуват от футбол.Има си специална тема във форума за това и е многократно коментиран този въпрос.Хубаво е да престанете с тези клишета кой бил отбора на Бургас.Отбор с фенове от 1997 няма как да е отборът на Бургас още повече,че отборът играе редовно в професионалния и полупрофесионалния футбол от 1981 и през тези 16 години е бил подкрепян единствено от фенове на Черноморец,докато на феновете на другия отбор и им дойде акъла,че са футболни фенове,ама е нормално да не ги знаеш тези неща. ;)


Работете в тая насока да се върнат тоя хора ма не с кебапи и безплатни билети.И вие и Нафтата заслужавате да имате и отбори и дерби на града именно
поради изброените причини от теб.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот k.dimitrov » 21 май 2013 04:08

favaca8888 написа:
Devian написа:Фаваца,като си обясниш къде отидоха многобройните феновете на Локото и Славия от 70-те и 80-те ще разбереш защо и в Бургас така се получава,градът да расте,а местните жители все по-малко да се вълнуват от футбол.Има си специална тема във форума за това и е многократно коментиран този въпрос.Хубаво е да престанете с тези клишета кой бил отбора на Бургас.Отбор с фенове от 1997 няма как да е отборът на Бургас още повече,че отборът играе редовно в професионалния и полупрофесионалния футбол от 1981 и през тези 16 години е бил подкрепян единствено от фенове на Черноморец,докато на феновете на другия отбор и им дойде акъла,че са футболни фенове,ама е нормално да не ги знаеш тези неща. ;)


Работете в тая насока да се върнат тоя хора ма не с кебапи и безплатни билети.И вие и Нафтата заслужавате да имате и отбори и дерби на града именно
поради изброените причини от теб.


За какви кебапи говориш? Пак чул недочул. На мач на Черноморец е имало сандвич само на 2 срещи, при билет от 15 лв. Безплатни билети имаше един полусезон по времето на Балъков, когато рекламираше новия(разбирай отремонтиран) стадион и програмата им с Бобич за привличане на публика, затова пък след това въведоха билети от 10 и 15 лв. Виж при Нефтохимик, по времето на Проточана, дълги години имаше безплатен вход (че и томболи), което приучи бургазлии да ходят на мач без пари.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот Bourgas » 21 май 2013 12:12

Тоя фавацата го оставете, загубена кауза, няма си идея за какво става дума :)
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот BRF » 21 май 2013 14:57

favaca8888 написа:
ntodorov написа:
Какви 300 души !!!??? На мача ги броих бяхте 154 човека , точно !

...С вас бяхме 300. :mrgreen:
Ние си ходим по 20 - двадесет на мач. :)


Не се праи на ощипан 8-) Най-мразя да ми вадят статистика в стил "Гонг", да удесеторяват публиката.
Иначе коментара ти за мача е абсолютно точен и обективен. ;)

Само че компания в Б група можете и ВИЕ да ни правите, съмнява ме Черноморец и Нефтохимик да играят в "А" група едновременно. ;)
А и в събота се убедих че отбора на Бургас определено не сте Вие , а Нефтохимик. В това хубаво време да сте толкова малко е наистина срамно :oops:
Чакаме решението на Събев, успех Ви желая.

Аз пък отдавна си знам,че вие не сте отбора дори на кв.Надежда в столицата!Какви комплекси,човече!

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Локомотив (София) FT. 3-1

Мнениеот favaca8888 » 21 май 2013 23:54

BRF написа:
favaca8888 написа:
ntodorov написа:
Какви 300 души !!!??? На мача ги броих бяхте 154 човека , точно !

...С вас бяхме 300. :mrgreen:
Ние си ходим по 20 - двадесет на мач. :)


Не се праи на ощипан 8-) Най-мразя да ми вадят статистика в стил "Гонг", да удесеторяват публиката.
Иначе коментара ти за мача е абсолютно точен и обективен. ;)

Само че компания в Б група можете и ВИЕ да ни правите, съмнява ме Черноморец и Нефтохимик да играят в "А" група едновременно. ;)
А и в събота се убедих че отбора на Бургас определено не сте Вие , а Нефтохимик. В това хубаво време да сте толкова малко е наистина срамно :oops:
Чакаме решението на Събев, успех Ви желая.

Аз пък отдавна си знам,че вие не сте отбора дори на кв.Надежда в столицата!Какви комплекси,човече!


Е извинявай ама толкова наливане , Балъков- Малъков, пропаганда, реклама , кампове и какво ли не и резултата ?
154 човека в събота вечер, прекрасен ден.
И място в класирането на никъде.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта