Херо напуска Черноморец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RIR
Мнения: 769
Регистриран на: 28 фев 2012 10:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот RIR » 17 апр 2013 10:17

Ако предположим, че статията се базира поне на някаква относителна истина, а именно, че на Херо му е писнало от финансовите мъки на Черноморец и иска да се махне, то това не означава, че автоматично ще дойде при нас.

Освен това, аз, лично за себе си, не знам дали ми се нрави Херо за треньор. Спомените ми от играта ни по негово време не са много чисти - то и доста време мина, но на Левски му трябва треньор, който да налага стил, в който ние водим играта.

А Херо в повечето време е бил треньор в отбори, в които не му се е налагало да бъде активната страна, а да излъже противника.

Истината е, че ние видяхме какво е да имаш няколко години подред един треньор, който успя да направи хубав отбор, който побеждаваше. И понеже вече няколко години не намираме такъв, вече скачаме от радост при мисълта за всеки, който е бил шампион с отбора или е бил 2-3 пъти ЦСКА. Което е супер незряло.

onceMORT
Мнения: 939
Регистриран на: 04 апр 2008 19:21
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот onceMORT » 17 апр 2013 10:20

child in time написа:И като се махне ще дойде в Левски? :) :) :) Той човека е болен а не луд! :) :) :)

Ако напусне Черноморец, защо да не дойде в Левски? Финансово обезпечените клубове в България не са много. В Ловеч е Стоичков и нещата там засега вървят добре. В Ботев Пд феновете вече приеха Мъри и играта им не е лоша, поне няма индикации за смяна на треньора. В ЦСКА човек да отиде в този момент, когато публиката протестира срещу собствениците и всеки тръгнал си отттам търси пари не ми се струва възможно. В Славия си имат треньор към момента. Лудогорец е малко неясен откъм треньорски пост. Така че логичен поне за мен избор е Левски.
Последна промяна от onceMORT на 17 апр 2013 10:32, променено общо 2 пъти.
shotgun blues написа:То беше ясно ,че ГЕРБ ще спечели......аз за тва и не гласувах ,вместо да си изкарам един страхотен спортен ден с Формула,мачове,финала на Тренто,финал Евролига,ще се занимавам с тези,все тая

"Човешки" материал!?

Потребителски аватар
БАТТЯНА
Мнения: 266
Регистриран на: 17 май 2010 19:58
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот БАТТЯНА » 17 апр 2013 10:21

wolf написа::lol: Мечтите на рогатите са безплатни

ами на розовите п...и :?
За враговете на демокрацията и републиката-СМЪРТ

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот Bartolomej » 17 апр 2013 10:22

Има една МНОГО голяма пречка Херо , да не иска в Левски ходи .
И.Т. е човека заради , който наш Херо нееднократно е отказвал . Няма как човек , който право в очите ти е казал , че по един или друг начин Черноморец няма да играе в Европа , сега да ти бъде шеф .
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 17 апр 2013 10:24

Да .. и като не стане шампион още първата година , ще има "Херо вън" , "поемай към Бургас" , "не си за Левски " и т.н. .... точно много добре си спомням как миналата година по това време (даже по - рано) масово сините искахте Илиян ...ама то не е само от треньора ... като няма с кво да замеси ;)

onceMORT
Мнения: 939
Регистриран на: 04 апр 2008 19:21
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот onceMORT » 17 апр 2013 10:29

Ивайло Лудогорец написа:Да .. и като не стане шампион още първата година , ще има "Херо вън" , "поемай към Бургас" , "не си за Левски " и т.н. .... точно много добре си спомням как миналата година по това време (даже по - рано) масово сините искахте Илиян ...ама то не е само от треньора ... като няма с кво да замеси ;)

Ние нямаме с какво да замесиме и сме на второ място, на един добър треньор няма да му е трудно да стане първи в този шампионат със що годе приличен състав.
shotgun blues написа:То беше ясно ,че ГЕРБ ще спечели......аз за тва и не гласувах ,вместо да си изкарам един страхотен спортен ден с Формула,мачове,финала на Тренто,финал Евролига,ще се занимавам с тези,все тая

"Човешки" материал!?

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 17 апр 2013 10:35

Mисълта ми е , че никой няма да го чака 2 сезона примерно да изгради той отбора , с каквито футболисти иска и си го представя .. нали ? В ЦСКА и Левски не чакат ... много им се дразя, целта винаги е титлата и това е напрежение за треньора , неможе на спокойствие да изгради отбор, да прави експерименти и т.н. , докато се постигне неговия желан отбор .

onceMORT
Мнения: 939
Регистриран на: 04 апр 2008 19:21
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот onceMORT » 17 апр 2013 10:41

Ивайло Лудогорец написа:Mисълта ми е , че никой няма да го чака 2 сезона примерно да изгради той отбора , с каквито футболисти иска и си го представя .. нали ? В ЦСКА и Левски не чакат ... много им се дразя, целта винаги е титлата и това е напрежение за треньора , неможе на спокойствие да изгради отбор, да прави експерименти и т.н. , докато се постигне неговия желан отбор .

Какво чакане бе пич? В това слабо първенство с тактик като Херо досега да сме със поне 5 точки пред втория без нито един футболист различен от тези които имаме. Титулярният състав просто щеше да е различен а и щяха да се раздават повече.
shotgun blues написа:То беше ясно ,че ГЕРБ ще спечели......аз за тва и не гласувах ,вместо да си изкарам един страхотен спортен ден с Формула,мачове,финала на Тренто,финал Евролига,ще се занимавам с тези,все тая

"Човешки" материал!?

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13810
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот Pichichi » 17 апр 2013 10:44

Херо си е супер треньор и това как ще играе отбора му зависи от това с какви футболисти разполага.
Сегашната игра на Черноморец не би се пренесла в един нов отбор на Д.Димитров.
Ако го вземат Лудогорец за треньор като нищо нито ЦСКА нито Левски ще видят титла още 3/4 години.

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Херо напуска Черноморец

Мнениеот fen-fen » 17 апр 2013 10:56

На мен това ми се струва, че е поредната журналистическа партенка. Медиите много обичат да сменят треньорите, че и селекции правят. Не вярвам!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта