Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот k.dimitrov » 20 май 2013 16:02

Der Führer написа:Хубава статия наистина ... но защо нямаше статия когато Черноморец не игра нищо срещу Левски ;)


Миро, много грешиш за Левски. Тази година, както и миналата, натискът към отбора е от съвсем друга посока. Свържи го Община Бургас - голям инвеститор.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот Der Führer » 20 май 2013 16:36

k.dimitrov написа:
Der Führer написа:Хубава статия наистина ... но защо нямаше статия когато Черноморец не игра нищо срещу Левски ;)


Миро, много грешиш за Левски. Тази година, както и миналата, натискът към отбора е от съвсем друга посока. Свържи го Община Бургас - голям инвеститор.

Възможно е ... няма да споря . Като футболен запалянко обобщавам фактите ... Добрите резултати ( и добрата игра ) на Черноморец от известно насам са в ущърб на противниците на Левски ( което не е лошо разбира се ) . Слабите резултати ( и бездушното отношение ) за същия период са в полза на Левски . Причината не е толкова важна ...
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот k.dimitrov » 20 май 2013 17:27

Der Führer написа:
k.dimitrov написа:
Der Führer написа:Хубава статия наистина ... но защо нямаше статия когато Черноморец не игра нищо срещу Левски ;)


Миро, много грешиш за Левски. Тази година, както и миналата, натискът към отбора е от съвсем друга посока. Свържи го Община Бургас - голям инвеститор.

Възможно е ... няма да споря . Като футболен запалянко обобщавам фактите ... Добрите резултати ( и добрата игра ) на Черноморец от известно насам са в ущърб на противниците на Левски ( което не е лошо разбира се ) . Слабите резултати ( и бездушното отношение ) за същия период са в полза на Левски . Причината не е толкова важна ...


Нали уж Локото бяха в сферата на влияние на Левски??????

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот k.dimitrov » 15 юли 2013 01:14

Пак лансират Херо за Левски

Sportni.bg Съветникът на ръководството в Левски Иван Вуцов е на мнение, че в клуба са нужни големи промени, а не само козметични манипулации. Според Вуцов настоящите играчи на тима отдавна са показали, че нямат качества, а най-добрият вариант за треньор е Димитър Димитров - Херо.
"В Левски е необходима хирургическа операция, а не козметични мерки. Нещата трябва да се променят от основи. Работата на Наско Сираков ще даде своите положителни резултати. Той знае какво трябва да се направи", заяви в ефира на БНТ бившият вицепрезидент на БФС.
"Станимир Стоилов може би е малко фаворизиран като вариант за треньор. Най-доброто решение за Левски е Димитър Димитров-Херо. Той е способен да направи нещо, което да промени представянето на отбора.
Това мнение го споделя и Иво Тонев. Сигурен съм, че и Наско Сираков е съгласен, но не знам защо не го огласява", каза още Иван Вуцов в ефира на националната телевизия.

Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот cena62 » 18 авг 2013 12:06

Старши треньорът на Черноморец Димитър Димитров отговори на въпросите на "Тема Спорт” преди мача срещу неговия добър приятел Станимир Стоилов, който е начело на Ботев. Двамата имат идентични виждания за футбола и често обменят идеи и си помагат. Днес обаче Херо и Мъри ще са съперници в един от най-интересните мачове на кръга в А група

Г-н Димитров, докато гледахте европейската кампания на Ботев, казахте, че се чувствате изпълнен с удоволствие от играта им. Това ли е футболът, който обичате и ви държи на педали?
- Определено да. Даже това, което гледах второто полувреме срещу Астана. В този мач особено през втората част у мен се създаде такова чувство.

Сега играете срещу Мъри Стоилов. Познавате се отлично. Колко време ви трябва да разберете каква изненада ви е подготвил?
- Първите десет минути ще са ми достатъчни, ако има позиционирането и нареждането на самите футболисти. Като схема и формация на игра мисля, че няма да има изненада, защото познавам Стоилов достатъчно добре. Като изпълнители обаче може, тъй като той има достатъчно дълга и равностойна скамейка. Но аз мисля, че горе-долу познавам всички футболисти. Имах възможността да ги гледам тук в Бургас и съм наясно с качествата на всеки един играч.

Тоест в главата си вече имате някакви решения как да построите Черноморец съобразно Ботев?
- Аз имам някакви решения, но друг е въпросът дали ще го изпълним. Защото Маркиньос може да бие в ъгъла на вратаря, но само нашият ще си помисли, че е в другия, и ще каже окей, всичко е наред. И в последния момент е решил да направи някаква крачка. Говоря за мача срещу Локомотив София. Понякога, колкото и да обясняваш, оставаш неразбран.

Преди няколко години Локо София ви вкара два в "Надежда" от статични положения. Бяхте ми показали един лист, на който пишеше кой футболист кого трябва да пази, и това не бе спазено.
- Да, помня, това беше отдавна, но приликата е точна. Сега играем в зона при статичните положения, което е малко по-различно. Позиционирането е различно. Тренирали сме ги много пъти нещата. Има млади футболисти, които трябва да покажат уважение и търпение, защото е нужно, за да станат нещата.

Колко български отбора при статични положения играят в зона според теб?
- Определено не са много. Има някои, играят смесено положение. То е съчетание със зоната и персонално пазене на човек. Но аз съм привърженик на първия тип и винаги съм твърдял, че е по-добрият вариант и съм се мотивирал защо е така. Но в края на краищата всеки сам решава.

Откъде сте го откраднали този похват? Наскоро същото говори и треньорът на Барселона Тата Мартино.
- Имам своя теория за тази тактика. Много по-лесно е да гледаш само движението на топката, отколкото да гледаш движението й плюс това на противника и, не дай Боже, да ти направят някакъв заслон. Тогава става много по-трудно. Единствено когато са подредени в зона, всеки един трябва да атакува най-висока точка с крачки или по друг начин. В това число в мача срещу Локомотив имаше хора, както и вратарят, които приклекнаха и не отскочиха. Оттам дойдоха проблемите. Но това са млади футболисти и аз не мога да им се сърдя и да ги обвинявам. Просто трябва да извървят пътя.

Ботев Пловдив ли е най-големият фаворит за шампионската титла?
- Моето виждане е такова. Те имат най-изграден стил, със супер индивидуалности за нивото на България, с отличен треньор и добри финансови възможности, които позволяват добро възстановяване. Затова, ако трябва да бъда честен, те са моят фаворит.

Миналото първенство отново започнахте слабо. Сега пак ли очаквате да тръгнете по средата на полусезона?
- Не мога да кажа, че в трите мача до момента, които загубихме, ние сме били по-слаб отбор игрово. И в Разград, и срещу Нефтохимик, и с Локо София стояхме добре на терена, да не кажа дори по-добре от противника. Просто индивидуалните грешки на младите футболисти натежаха, съдийските грешки също не са за подценяване и ни лишиха от нещо повече. При 1:1 в 82-ата минута срещу Локо Сф ние вкарахме гол и стана 2:1 за нас, ако не го бяха отменили, нали знаете как щеше да завърши мачът. Или пък голът, който допуснахме от фаул. Само съдията видя това нарушение, никой друг. В срещата с Нефтохимик също бяхме ощетени. Дадоха им измислена дузпа, далеч съм от мисълта, че играхме добре. Но това си беше абсолютна симулация за мен. И това все пак влияе на мача. Аз не смятам, че нашият отбор отстъпва като игра на останалите.

Ще издържите ли като кадри през тази година, защото първенството е по-дълго?
- Вярно е, че шампионатът е по-дълъг. Ще се опитаме, където имаме проблеми, да набавяме нови футболисти. Това ще бъде в рамките на нашите параметри. Това прави ситуацията малко по-трудна. Продадохме Гошо Терзиев, което ще ни даде някаква финансова стабилност. За мен обаче той ще ни липсва страшно много. Аз мисля, че той е най-добрият български централен защитник в А група в момента.

Има ли начин да спрете да викате по съдиите, защото, като ви дават по телевизията, винаги в един момент откачате?
- Има начин, има начин, когато свири нормално. Когато се свири нетенденциозно, а не както срещу Локо София. Даде една дузпа и оттам нататък почна да дава някакви компенсации и измишльотини, няма как да спра. Ако е сметнал, че дузпата не е чиста, няма да я дава. Никой не му я иска. Ама като си я дал, защо си измисляш хиляди причини да даваш несъществуващи фаулове, за да станат голове. Но има и още ред други неща.

Това, че правите продажби за по 1 милион лева през всеки трансферен пазар, улеснява ли идването на нови футболисти?
- Предполагам, че специално за чужденците е някаква мотивация, защото при нас заплатите не са големи като при останалите водещи отбори в България. Това до известна степен помага.

Всяко лято и зима вадят ли ви от равновесие непрекъснатите оферти от страна на Левски? Защото, въпреки че веднъж отказахте, те продължават да ви търсят.
- Не ме вадят от равновесие. Аз съм стъпил на земята доста сериозно. Знам си ситуацията и възможностите, както и причините, които ме карат да бъда в Бургас.

Очаквате ли ново позвъняване, при положение че виждате как върви Левски в момента?
- Не. Не очаквам. Просто в миналите пъти така се е случило и след това пак са ми се обаждали, макар че съм отказвал преди това.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот k.dimitrov » 25 авг 2013 02:01

Херо: Накрая ще направя някоя глупост
Sportni.bg
Старши треньорът на Черноморец Бургас Димитър Димитров-Херо бе бесен на съдийството на Борислав Колев при победата над Пирин в Гоце Делчев.
"Изключително нервен мач, не мога да кажа, че стана много качествен. През първото полувреме имахме своите ситуации, но накрая отборът на Пирин се върна, и трябваше да изживеем тежки моменти", заяви Димитров.
"Не издържам от това съдийство. Ето, бием днес, а аз нямам право да кажа една лошо дума. А аз ви казвам – безобразно съдийство. Петият съдия го чувам да казва "Няма дузпа", главният дава дузпа. Беше нещо страшно.
Тръгна ли да говоря за това съдийство, не знам колко време ще говоря. И вече няколко мача става в наш ущърб – Нефтохимик, Локомотив София. Казвам ви, няма да издържа, и ще направя някоя голяма глупост.
Не мога да съм спокоен. Загубихме точки в мачове, в които определено бяхме по-добрият отбор, а съдиите ни лишиха от точките. Затова ви казвам, че много ми се насъбра, и четвърти мач с такова съдийство, сигурно няма да търпя", завърши Херо.

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот k.dimitrov » 08 окт 2013 01:00

Подал ли е оставка Херо и идва ли в Левски, отговорът на треньора
07 октомври 2013 | 18:01 13

Twitter
Днес в публичното пространство се появи информация, че наставникът на Черноморец Димитър Димитров е подал оставка. Информацията веднага бе свързана с катаклизмите в Левски, а името на Херо за пореден път бе свързано с треньорския пост в синия клуб. По този повод Sportal.bg потърси един от най-добрите треньори в България, който разкри каква е истината:

Г-н Димитров, вярно ли e, че сте подал оставка?

- Не съм подал и няма да подавам. Не съм страхливец и ще се боря докрай. Няма да оставя Черноморец.

В публичното пространство се появи информация, че сте подал оставка и отново започнаха да ви свързват с Левски?

- Ако съм искал да отида в Левски, щях да отида. На няколко пъти имах възможност за това, но няма да се предам и оставам в Черноморец. Ще се опитаме да се спасим. Виждате, всеки полусезон сглобяваме нов съства. Оцеляваме благодарение на продажбите и Митко Събев. Човекът помага, но е трудно. На терена съм готов да се боря, но извън него няма какво да направя. Във всеки мач съдиите ни ощетяват и то сериозно. Хайде да не казвам какво мисля за тях, защото пак ще ме глобят. Видяхте какво стана с Локомотив. В 4-та минута ни вкарват гол от засада. После 90% от спорните положения са в тяхна полза. Друго щеше да е ако стане обратното, нали? И така е във всеки наш двубой от началото на сезона. Няма да си променя мнението за съдиите. Явно много хора искат да изпаднем.

Вие обаче няма да ходите в Левски и ще се борите с Черноморец…

- Точно така. Няма да се откажа. А това за оставката е поредната интрига. Казах, че нещо трябва да се промени. Ние сме млад отбор и допускаме грешки. Липсват ни опитни футболисти. На терена ще се борим, но ако съдиите продължат да ни ощетяват във всеки мач, няма какво да направим. За загубите ни колкото сме виновни ние, толкова са виновни и те.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот petkan » 08 окт 2013 11:22

Не разбирам това защо си го подчертал в червено? Какво значи помага? И как помага? Колко дава? Толкова, че да умре Черноморец бавно и мъчително ли? Дава се сърце, не трохи! Какво значат някакви си 2-3 милиона! Нали е уж един от най-богатите българи?! Да, ама не. Няма го вече Ершов. Що ще си харчи от неговите :(
[center]Изображение[/center]

k.dimitrov
Мнения: 3165
Регистриран на: 15 юли 2010 18:59
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот k.dimitrov » 09 окт 2013 00:14

Защото помня Дражевото време, когато любимият ми отбор бе превърнат на посмешище.

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Фен тема: Димитър Димитров-Херо

Мнениеот petkan » 09 окт 2013 17:12

Ники, това е минало. Нека си отворим очите за настоящето. Иска ми се да видя Събев поне веднъж на стадиона, с изражение, че нещо му пука за този отбор. Нали е негов! Кажи ми поне един собственик на отбор от елитната ни група, който да не седи на трибуната и да не се вълнува за отбора си. Ето това искам! И няколкостотих хиляди за селекция. Нали не смяташ, че не е по възможностите му? Не може отборът да се издържа само от продажби на футболисти! И всеки полусезон - нови.
Не става без цели и амбиции! Сам виждаш, останахме 300 човека на стадиона и след месец и тях няма да ги има ;)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта