Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот Искам си Акаунта » 28 апр 2013 22:14

subzero написа:Ще разделя Черноморец на две...
Първото полувреме не искаха да играят,а второто си пролича,че просто толкова могат.
Берое бяха по-добрия отбор и спечелиха.
Черноморец щеше да загуби и без НЕнамесите на абсолютно малоумния съдия. Ако Черноморец има ръководство,този съдия трябва да бъде наказан.
Не ми се мисли за догодина......
Лято е!!! ;)

Съдията трябва да бъде изхвърлен защото не става за тази професия . При едни и същи ситуации един път показваше картони , друг път дори не даваше нарушение . Между другото имаше всички основание да осъди дузпа за Берое в края на първото полувреме .

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот subzero » 28 апр 2013 22:24

Забравихме добрата новина....Венци се контузи и не успя да вкара. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот ntodorov » 29 апр 2013 09:10

Безидеен, слаб, деорганизиран, осакатен, вял, неадекватен и безхаберен Черноморец гледахме снощи.
Грам положителна емоция не събрах от вчерашния следобед. Часовете от 15.45 до 19.45 искам да ги изтрия
от съзнанието си. Както и да е. С този отбор си мисля, че и 6-тото място не ни приляга.
Племенникът и щерка ми останаха тотално разочаровани, противно на крехката им възраст, в която всичко
изглежда много просто, весело и лесно достижимо. Милите - измъчваха се с мен и другите 500-600 около мен.
"Преброителите" от Берое пишат, че сме били един файтон хора и прочие...Ами приятели. Колкото и да ми е гадно да го напиша и
да го призная, май само този файтон хора не сме "в час" от цял Бургас. В града ни забавления бол. Целия град ни беше
в Морската градина и се радваше на едно от най-хубавите времена в годината. Ние 600-те заблудени чий го дирихме
обаче на стадиона ? Като за капак и децата си заведохме. След снощните изживявания имам вина, че съм отнел част от детството. Хайде за ония 60-70 човека от Зарата е разбираемо. Така искат, така разбират забавлението. Не ги съдя, но не съдете и бургазлии, които явно имат основания да не са на мачовете. Какво да поддържаме - отбор, който играе мачовете си вглъбен с мисълта за "след мача" ли ? Ако за нещо съдех съгражданите ни то беше, че миналия сезон не дадоха нота на доверие за тогавашния отбор. И есенния и пролетния такъв. Отбор/и, които "трептяха" на терена.
ПС: Иначе. Въпреки стагнацията в Черноморец ми направи впечатление богатия екстериор, който демонстрираха нашите футбалери на пристигане в стадиона. Играчи (дори със съмнителни качества) демонстрираха завиден...автопарк. Ако тези играчи имаха една малка част от характера, манталитета, мисълта и културата на"чичкото" автомобилостроител от немско, нямаше да имат равни на себе си. В моментната обстановка обаче, напълно незаслужено и твърде "пресилено" разполагат с качество на живот, което 90 % от Българите нямат.:(
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот TNT » 29 апр 2013 09:33

Ivo-Chernomoretz написа:За мен съдията провали мача ...


Я пак :roll: Щото още на полувремето не се прибрахте с 3 парцала,затова ли :?: Дай малко по-сериозно.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот Bartolomej » 29 апр 2013 09:43

На мен ми направи впечатление играта ни в защита
Тодор Паланков се опита един път да изведе нападател на Берое срещу Колев и успя , но вратаря ни спаси . После упражнението повтори Георги Терзиев и нападателя на Берое пак сам срещу Колев не успя , но в третия случай Траян Дянков изведе в уличка Гошо Андонов и той вече не сбърка
Берое не мога да преценя възможностите им , защото като цяло нямаха настоение и те за мач . В защита стояха стабилно , но се видя пък през втората част , че при преса и те губят много лесно топката и макар натиска ни да беше хаотичен ударите на Ванчо Траянов от над 20 метра три пъти поред показват къде е слабостта им .
В Стара Загора есента победихме ,защото играчите на Берое искаха да сменят Ивко Ганчев , сега Берое ни победи у дома ,защото явно нашите бойкотират заради неизплатените заплати и премии .
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот Bourgas » 29 апр 2013 10:07

Bartolomej написа:На мен ми направи впечатление играта ни в защита
Тодор Паланков се опита един път да изведе нападател на Берое срещу Колев и успя , но вратаря ни спаси . После упражнението повтори Георги Терзиев и нападателя на Берое пак сам срещу Колев не успя , но в третия случай Траян Дянков изведе в уличка Гошо Андонов и той вече не сбърка
Берое не мога да преценя възможностите им , защото като цяло нямаха настоение и те за мач . В защита стояха стабилно , но се видя пък през втората част , че при преса и те губят много лесно топката и макар натиска ни да беше хаотичен ударите на Ванчо Траянов от над 20 метра три пъти поред показват къде е слабостта им .
В Стара Загора есента победихме ,защото играчите на Берое искаха да сменят Ивко Ганчев , сега Берое ни победи у дома ,защото явно нашите бойкотират заради неизплатените заплати и премии .

Ти що не дойде, бре?
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот Bartolomej » 29 апр 2013 10:16

защото
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот anker1878 » 29 апр 2013 11:51

Bartolomej написа:На мен ми направи впечатление играта ни в защита
Тодор Паланков се опита един път да изведе нападател на Берое срещу Колев и успя , но вратаря ни спаси . После упражнението повтори Георги Терзиев и нападателя на Берое пак сам срещу Колев не успя , но в третия случай Траян Дянков изведе в уличка Гошо Андонов и той вече не сбърка
Берое не мога да преценя възможностите им , защото като цяло нямаха настоение и те за мач . В защита стояха стабилно , но се видя пък през втората част , че при преса и те губят много лесно топката и макар натиска ни да беше хаотичен ударите на Ванчо Траянов от над 20 метра три пъти поред показват къде е слабостта им .
В Стара Загора есента победихме ,защото играчите на Берое искаха да сменят Ивко Ганчев , сега Берое ни победи у дома ,защото явно нашите бойкотират заради неизплатените заплати и премии .

Май точно това ще да е диагнозата ...

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Черноморец (Бургас) - Берое (Стара Загора) FT. 0-1

Мнениеот Devian » 29 апр 2013 19:01

anker1878 написа:
Bartolomej написа:На мен ми направи впечатление играта ни в защита
Тодор Паланков се опита един път да изведе нападател на Берое срещу Колев и успя , но вратаря ни спаси . После упражнението повтори Георги Терзиев и нападателя на Берое пак сам срещу Колев не успя , но в третия случай Траян Дянков изведе в уличка Гошо Андонов и той вече не сбърка
Берое не мога да преценя възможностите им , защото като цяло нямаха настоение и те за мач . В защита стояха стабилно , но се видя пък през втората част , че при преса и те губят много лесно топката и макар натиска ни да беше хаотичен ударите на Ванчо Траянов от над 20 метра три пъти поред показват къде е слабостта им .
В Стара Загора есента победихме ,защото играчите на Берое искаха да сменят Ивко Ганчев , сега Берое ни победи у дома ,защото явно нашите бойкотират заради неизплатените заплати и премии .

Май точно това ще да е диагнозата ...

И по този начин кой наказват :x Себе си и публиката :evil: Неприятно е,когато не ти плащат навреме,ама да го правиш чак такъв проблем,при положение,че знаеш,че ще си получиш парите рано или късно :x Да погледнат тези момчета в Перник,дето не се знае дали някога ще получат нещо и да вземат пример :x
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта