Благодарим ти, Капитане!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот ntodorov » 11 юни 2013 18:56

Благодаря и аз Траяне.
Ще спестя на племенникът ми, че повече няма да играеш за Черноморец. :cry:
Сигурен съм, че ще се натъжи много. Още пази онези картички, които му
подарихте с Тяната Колев, пази написаното от теб и спи с картичките под възглавницата.
Истинския и добър човек се надушва лесно и от децата. Аз няма, какво повече да добавя.
Ще ни липсваш, но ще имаш място завинаги в сърцата ни. Успех Траяне. Ще те чакаме на "нашето място". :(
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот Devian » 11 юни 2013 20:57

Каквото и да се каже за него ще е малко,а когато такива играчи си тръгнат, отборът и най-вече феновете губят :(
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот subzero » 11 юни 2013 21:02

k.dimitrov написа:Благодарим ти, Траяне!
Ти спечели сърцата ни и като футболист, и като човек!
Оставаш със златни букви в историята на Черноморец, една от легендите му.
Ние всички с почит, уважение и голяма любов ще разказваме след време на деца и внуци за теб, твоето мъжество и безкомпромисна игра на терена, за твоето спортменство, за твоята голяма любов към футбола.
Прекланяме се пред теб!
Обичаме те, завинаги оставаш един от нас!

+1919
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот petkan » 12 юни 2013 09:45

В настоящият отбор на Черноморец има само двама ИСТИНСКИ БУРГАЗЛИИ, въпреки че не са родени в Бургас - Тяната и Траян! "Момчета" със завидни качества в и извън футбола, "момчета" с ОГРОМНИ СЪРЦА!
Аз лично ще се въздържа все още да им пожелававам попътен вятър, с надеждата, че и те, и ръководството ще преобмислят решението решението си да окачат бутонките на стената! Траяне, радвай ни поне още година по родните терени!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
чък норис
Мнения: 25
Регистриран на: 13 юни 2013 07:17
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот чък норис » 13 юни 2013 15:21

Номер 2-ри да се извади от употреба. Няма друг като него! ;)

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот Bourgas » 15 юни 2013 13:26

Единственият повод за оптимизъм в Черноморец е талантът на Херо да открива футболисти, дано успее и този път. Това заяви доскорошният капитан на „акулите” Траян Дянков, който в понеделник се сбогува със своя отбор. Специално за ТОП НОВИНИ железният бранител даде първото си откровено интервю, след като напусна стадион „Лазур”. В него капитанът говори за хубавите моменти, за изпуснатите възможности, както и за вариантите оттук нататък.

Здравей, Траяне, къде те намирам в този момент?

В момента съм във Варна, имам малко лична работа. После се прибирам пак в Бургас.

Последните информации те свързаха с трансфер именно във варненския Черно море, има ли нещо вярно и това ли е причината да си във Варна?

Посещението ми е свързано с лични дела, засега няма нищо такова. От вас разбирам за тези информации, в момента няма нищо ново около мен.

След като отшумя еуфорията от сбогуването с твоя отбор, каква е равносметката?

Прекарах доста добри години в Черноморец. Сега ръководството е решило да поема нов път на развитие. Разбирам ги, няма място за сърдене. Те си имат своите аргументи, така че всичко е нормално. Да, не ми е приятно, със сълзи на очите се разделих със съотборници и с треньори, но просто това е футболът. Няма нищо страшно и нищо лошо в това.

Сега като се върнеш назад, кои моменти преобладават – хубавите или лошите?

Разбира се, че хубавите. Ако бяха толкова лоши моментите в Черноморец, нямаше да стоя там. Разбира се, винаги е имало и неприятни ситуации, все пак това са шест години, но добрите моменти преобладават. Престоят ми в Черноморец е едно положително нещо в моята кариера.

А можеш ли да определиш, кой е бил най-хубавият ти момент с Черноморец?

Не съм се замислял. В игрови план мисля, че беше голът ми срещу Левски в Ловеч. Тогава изпитах най-голямо щастие и удовлетворение от моята свършена работа. Иначе хубавите моменти са били много.

Миналата година бяхте на крачка от евротурнирите, но се разминахте. Има ли нещо, за което да съжаляваш?

Ставал съм шампион с Локомотив Пловдив, много исках и да играя в евротурнирите с Черноморец и по-точно да завършим в тройката. Още тогава бях обявил, че дори да влезем в Лига Европа с това четвърто място, няма да съм толкова щастлив. Исках да взема медал с Черноморец, защото на фона на българската действителност и отборите които играят у нас, това трето място щеше да е голямо удовлетворение за нас. Като постижение, то щеше да е върха в моята кариера. За жалост обаче така се стекоха обстоятелствата, имахме два мача които трябваше да вземем, единият от тях беше с Локомотив София. Не успяхме и разочарованието беше много голямо. Нещата бяха в нашите ръце и по-точно в нашите крака, но не успяхме да ги докараме до край. Взехме много мачове, за които доста хора не очакваха, а дефакто този който се броеше за сигурен, не можахме да го вземем.

Сега отборът започва всичко отначало. Какъв сезон предвиждаш за Черноморец?

Малко със страх очаквам новия сезон. Единственото което ми дава повод за оптимизъм е талантът на Херо да открива футболисти. Дано да се случи така, че и този път да намери нужните играчи и да се получат нещата. Очертава се доста труден сезон, знаем форматът тази година ще е малко по-различен от предишните години и ще бъде доста трудно. Дано намери точните футболисти на правилните позиции, надявам се и ръководството да му помогне с това, за да изглежда отборът така както феновете очакват.

Лично за себе си какво ще кажеш, ти в каква посока ще поемеш?

Още няма никаква яснота около бъдещето ми. Нямам идея, още никой не ми се е обаждал. Съществува един малък вариант за чужбина, но докато не станат нещата, не мога да ги коментирам. Ако имах конкретно предложение, щях да ви кажа, няма за къде да крия, не съм такъв параноик. Просто наистина в момента няма нищо. От доста места ме изкараха, че приключвам с футболната кариера, аз се надявам, да не е така. Играе ми се още футбол. Мисля, че имам силите и съм го доказал, така че се надявам да изскочи нещо, за да продължа да играя футбол.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот ntodorov » 15 юни 2013 16:41

Много искам Траян да поиграе малко в чужбина. Ей, така, като за десерт към кариерата му.
Чувствам го свойски това момче. Както и Петьо писа - той е много по - бургазлия от бургазлиите в отбора...
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот anker1878 » 16 юни 2013 00:43

ntodorov написа:Много искам Траян да поиграе малко в чужбина. Ей, така, като за десерт към кариерата му.
Чувствам го свойски това момче. Както и Петьо писа - той е много по - бургазлия от бургазлиите в отбора...

Много силни думи за човек израснал на ст. ''Спартак"" Варна.
Еби му майката колко широко скроени люде сме Бургазлиите :)

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот petkan » 16 юни 2013 01:25

Те и "бижутера" го пенсионират от три години, ама като нема друг на неговото ниво, всеки сезон пак си го картотекираха.... уж за последно ;)
[offtopic]Нямам официална информация. Просто предчувствие.[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Благодарим ти, Капитане!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 16 юни 2013 10:16

ntodorov написа:Много искам Траян да поиграе малко в чужбина. Ей, така, като за десерт към кариерата му.


А в чужбина дали ще е на това ниво. Все пак е на 37 години... и в нова обстановка, среда. Може би е трябвало преди 9-10 години натам да иде, не знам. Ама от друга страна е хубаво, че се е задържал в български отбори.

Тъпото е, че сума български "фенове" след 2-3 години ще го забравят, ще го помнят предимно хората в Бургас, а през това време ще величаят поредния герой от Умбо Джумбо или нещо такова.

Тъпото е и че футболисти като този никога не са сред най-добре платените в А група, а през това време поредния мега национал на Тонга, Зимбабве или някой играл преди 10 години в третия отбор на 9тия в португалското първенство си прибира 10-15 000 лева заплатка.

То такива футболисти бол е имало в А група: добри, верни и неоценени от мнозинството чужди фенове. А сърцето и таланта трябва да се ценят ако ще да са на противника.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта