"Черноморец" Бургас: Подготовка - контроли, трансфери

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Der Führer » 02 сеп 2013 16:02

grud написа:Балтанов: Искам в чужбина, в Левски не ми дадоха да се разгърна
02 септември 2013 14:42

"Ако имах шанса на Вутов, за мен щеше да се говори по друг начин", каза капитанът на Черноморец

Капитанът на Черноморец Лъчо Балтанов заяви, че в Левски не е получавал достатъчно шансове за изява, но сега се чувства добре в Бургас и мисли дори за трансфер в чужбина.

"Избрах Черноморец, след като разтрогнахме с Левски по взаимно съгласие. Черноморец са продали доста хора в чужбина и мисля, че този клуб ще е добър трамплин за развитието ми. Искам да играя в чужбина, това ми е целта, защото от 10 години съм по българските терени, а ми се иска да изляза малко и навън. Чувствам се добре в Бургас, усещам подкрепата на ръководството. Те ми имат доверие и се чувствам важен за този отбор. Самочувствието ми нараства с всеки мач. ", каза Балтанов.

"В Левски не беше така, там не ми даваха шанс да се разгърна. За мен беше трудно да се наложа в този отбор, защото имаше много сериозни имена. Ако имах шанса на Антонио Вутов и за мен щеше да се говори по този начин и хората да ме познават. Един млад футболист се налага постепенно, ако има качества. Но трябва да се дава шанс. Има много млади играчи, които заслужават внимание. Те трябва да се търсят и да се развиват, за да играят в националния отбор. Следя какво се случва с Левски, но гледам само като зрител. Мисля, че след тази победа, която направиха отборът ще се вдигне", допълни Балтанов.

Така ми ко, Лъчо с кво е по-лош от африканците...... пък да не е лъжа!
Само дето по този начин сме обречени постоянно да градим състав..... ама съдба.
Той и Илия колко време е градил тая пуста килия...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Споко ... в "Б" група се гради по-лесно 8-)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 02 сеп 2013 20:01

Der Führer написа:
grud написа:Балтанов: Искам в чужбина, в Левски не ми дадоха да се разгърна
02 септември 2013 14:42

"Ако имах шанса на Вутов, за мен щеше да се говори по друг начин", каза капитанът на Черноморец

Капитанът на Черноморец Лъчо Балтанов заяви, че в Левски не е получавал достатъчно шансове за изява, но сега се чувства добре в Бургас и мисли дори за трансфер в чужбина.

"Избрах Черноморец, след като разтрогнахме с Левски по взаимно съгласие. Черноморец са продали доста хора в чужбина и мисля, че този клуб ще е добър трамплин за развитието ми. Искам да играя в чужбина, това ми е целта, защото от 10 години съм по българските терени, а ми се иска да изляза малко и навън. Чувствам се добре в Бургас, усещам подкрепата на ръководството. Те ми имат доверие и се чувствам важен за този отбор. Самочувствието ми нараства с всеки мач. ", каза Балтанов.

"В Левски не беше така, там не ми даваха шанс да се разгърна. За мен беше трудно да се наложа в този отбор, защото имаше много сериозни имена. Ако имах шанса на Антонио Вутов и за мен щеше да се говори по този начин и хората да ме познават. Един млад футболист се налага постепенно, ако има качества. Но трябва да се дава шанс. Има много млади играчи, които заслужават внимание. Те трябва да се търсят и да се развиват, за да играят в националния отбор. Следя какво се случва с Левски, но гледам само като зрител. Мисля, че след тази победа, която направиха отборът ще се вдигне", допълни Балтанов.

Така ми ко, Лъчо с кво е по-лош от африканците...... пък да не е лъжа!
Само дето по този начин сме обречени постоянно да градим състав..... ама съдба.
Той и Илия колко време е градил тая пуста килия...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Споко ... в "Б" група се гради по-лесно 8-)


Б група другия път ;)

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Der Führer » 02 сеп 2013 20:05

Ivo-Chernomoretz написа:
Der Führer написа:
grud написа:Балтанов: Искам в чужбина, в Левски не ми дадоха да се разгърна
02 септември 2013 14:42

"Ако имах шанса на Вутов, за мен щеше да се говори по друг начин", каза капитанът на Черноморец

Капитанът на Черноморец Лъчо Балтанов заяви, че в Левски не е получавал достатъчно шансове за изява, но сега се чувства добре в Бургас и мисли дори за трансфер в чужбина.

"Избрах Черноморец, след като разтрогнахме с Левски по взаимно съгласие. Черноморец са продали доста хора в чужбина и мисля, че този клуб ще е добър трамплин за развитието ми. Искам да играя в чужбина, това ми е целта, защото от 10 години съм по българските терени, а ми се иска да изляза малко и навън. Чувствам се добре в Бургас, усещам подкрепата на ръководството. Те ми имат доверие и се чувствам важен за този отбор. Самочувствието ми нараства с всеки мач. ", каза Балтанов.

"В Левски не беше така, там не ми даваха шанс да се разгърна. За мен беше трудно да се наложа в този отбор, защото имаше много сериозни имена. Ако имах шанса на Антонио Вутов и за мен щеше да се говори по този начин и хората да ме познават. Един млад футболист се налага постепенно, ако има качества. Но трябва да се дава шанс. Има много млади играчи, които заслужават внимание. Те трябва да се търсят и да се развиват, за да играят в националния отбор. Следя какво се случва с Левски, но гледам само като зрител. Мисля, че след тази победа, която направиха отборът ще се вдигне", допълни Балтанов.

Така ми ко, Лъчо с кво е по-лош от африканците...... пък да не е лъжа!
Само дето по този начин сме обречени постоянно да градим състав..... ама съдба.
Той и Илия колко време е градил тая пуста килия...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Споко ... в "Б" група се гради по-лесно 8-)


Б група другия път ;)

Щом казваш ... няма да спорим ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот subzero » 02 сеп 2013 21:24

Parmalat написа:
k.dimitrov написа:
Parmalat написа:Само талибани и негри ни стана отбора.Да му мислят противниците ни. :lol:


Кого имаш предвид. Би ли ги цитирал.


Мрабет
Амари
Соли
Куатара

Пармалате,не че нещо брат,ама футболиста се казва Уатара. ;) Ако играеше в Лудогорец,вероятно нямаше да го объркаш. ;)
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 03 сеп 2013 07:54

MrProside написа:Молдованов при вас ли е дошъл?


За първи път чувам .. едва ли е вярно

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот Parmalat » 03 сеп 2013 16:20

В близките дни Левски ще се опита да си осигури услугите и на десен халф. Сред спряганите имена е и това на Юсуф Куатара от Черноморец. В момента националът на Буркина фасо е в неизвестност, но от бургаския клуб са убедени, че той има изряден действащ договор с тях

subzero още ли ще ми защитаваш Левски?Лудогорец ще си плати всичко ако вече не го е направил за Георги Терзиев,а Левски ще краде от нас.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот subzero » 03 сеп 2013 19:03

Parmalat написа:В близките дни Левски ще се опита да си осигури услугите и на десен халф. Сред спряганите имена е и това на Юсуф Куатара от Черноморец. В момента националът на Буркина фасо е в неизвестност, но от бургаския клуб са убедени, че той има изряден действащ договор с тях

subzero още ли ще ми защитаваш Левски?Лудогорец ще си плати всичко ако вече не го е направил за Георги Терзиев,а Левски ще краде от нас.

Не обичам да ме обвиняват без доказателства. Ако не кажеш кога съм защитавал Левски,ще сметна че говориш глупости. Само да ти кажа,че мразя Левски почти колкото Лудогорец. ЦСКА също.За разлика от някои хора,аз поддържам само един отбор.
Не искам да се обиждаш. Прекалено малко сме за да се сърдим.
Разбира се,че е важно кой плаща и кой не,но е и важно кой играе и кой не. Особено за млад играч като Гошето.
Разбери ме правилно- не искам да се караме. Просто не виждай всичко в......зелено.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]


Потребителски аватар
cena62
Мнения: 1372
Регистриран на: 03 юли 2011 03:20
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Черноморец Бургас:Лятна подготовка - Контроли,Трансфери

Мнениеот cena62 » 05 сеп 2013 15:27

Черноморец (Бургас) ще срещне Ботев (Гълъбово) в приятелски мач през паузата на шампионата.
Двата тима ще се срещнат утре (06.09), научи Sportabg.com.

Очаква се старши треньорът на „бургазлии” Димитър Димитров да пробва няколко нови футболисти на проби, както и юноши.

Срещата е насрочена за 17:00 часа и ще се играе на кампус „Гнездо на Акули”, като ще бъде затворена за журналисти и фенове.
[center]Черноморец Бургас !
[/center]


Върни се в “Черноморец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта